Pročitati... sam naslov govori sve
Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy
-
Pop
- Postovi: 853
- Pridružen/a: pet srp 06, 2012 2:36 pm
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la Pop » ned stu 22, 2015 12:03 pm
Danas je zatvaranje pivskog festivala, pivari su poželjni od 17-21h.
Buđav lebac
-
Marinero
- Postovi: 6
- Pridružen/a: pon ruj 23, 2013 2:34 pm
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la Marinero » pon stu 23, 2015 12:10 pm
Eto... hvala svima koji su bili... i pili...
Pokazali smo kako se kuha, toči, puše u alkometar... i na kraju još podijelili kuhače i zahvalnice.
Ja mislim da je bilo dobro.
Odlično.
Fenomenalno.
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
-
Marinero
- Postovi: 6
- Pridružen/a: pon ruj 23, 2013 2:34 pm
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la Marinero » pon stu 23, 2015 12:14 pm
Hm, negdje sam promašio fotku...
Evo i kuhanja!
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
-
Alivio
- Postovi: 1071
- Pridružen/a: sub lip 05, 2010 11:53 am
- Lokacija: SB
Post
Postao/la Alivio » pon stu 23, 2015 12:17 pm
Čovjek uči dok je živ i na kraju umire glup.
-
Jim
- Postovi: 174
- Pridružen/a: ned ožu 08, 2015 8:46 am
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la Jim » pon stu 23, 2015 1:40 pm
ma aparatić je izgorio, nemože on izmjeriti toliko

-
nikac
- Postovi: 265
- Pridružen/a: sub lis 06, 2012 5:16 pm
- Lokacija: Đakovo
Post
Postao/la nikac » pon stu 23, 2015 7:20 pm
Eto sta reci .. osim vidimo se dogodine

ovo ste odradili jebeno i edukativno

-
kiki
- Postovi: 381
- Pridružen/a: čet ruj 17, 2015 12:53 pm
- Lokacija: Đakovo
Post
Postao/la kiki » uto stu 24, 2015 12:36 pm
Bilo je prva liga! Svaka čast dečki!
Ej Nikac, skuži dva đakovčana došli gledat kako se kuva piva.
-
nikac
- Postovi: 265
- Pridružen/a: sub lis 06, 2012 5:16 pm
- Lokacija: Đakovo
Post
Postao/la nikac » uto stu 24, 2015 1:05 pm
Da.. vidjeh... imali su vec par neformalnih upita kao da se šuljaju ali nisu mi izgledali ozbiljni 😊😊😊hehh...
-
slawoner
- Postovi: 1697
- Pridružen/a: uto lip 12, 2012 1:52 am
- Lokacija: pozega
Post
Postao/la slawoner » uto stu 24, 2015 5:29 pm
stvarno organizacija je skroz dobra
Nemojte šta zamjerit i pozdrav'te kod kuće!
-
Pop
- Postovi: 853
- Pridružen/a: pet srp 06, 2012 2:36 pm
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la Pop » sri stu 25, 2015 9:05 am
Još jedan event za nama, mogu reći da je bilo fantastično.
4 dana zaredom, treba to izdržati. Pivari su svoje odradili i ispoštovali, nismo se blamirali i prezentirali smo dobra piva pučanstvu.
Hvala još jednom i požežanima, iako ste rano morali ići nadam se da ste se dobro proveli.
Nikad kao Bane, odnosno nikad kao Stane...čovjek koji je došao u petak kod nas i ujutro odletio u Banja Luku na nove susrete...svaka čast.
Trojica pivara iz okolice Sarajeva takodjer su nas došli podržati u kuhanju piva, dečki vidimo se.
Sad malo napunit baterije do slijedeće neke prigode...vidimo se.
Buđav lebac
-
babangida
- Postovi: 976
- Pridružen/a: uto kol 23, 2011 4:23 pm
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la babangida » sri stu 25, 2015 2:07 pm
Sljedeca prigoda ti je u subotu. U Pozegi.
Dvije litre na dan, doktor iz kuce van!!
-
kiki
- Postovi: 381
- Pridružen/a: čet ruj 17, 2015 12:53 pm
- Lokacija: Đakovo
Post
Postao/la kiki » sri stu 25, 2015 9:15 pm
Ček, jel to ovaj vikend?
-
babangida
- Postovi: 976
- Pridružen/a: uto kol 23, 2011 4:23 pm
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la babangida » sri stu 25, 2015 10:44 pm
A ne, ti si.

Dvije litre na dan, doktor iz kuce van!!
-
kiki
- Postovi: 381
- Pridružen/a: čet ruj 17, 2015 12:53 pm
- Lokacija: Đakovo
Post
Postao/la kiki » sri stu 25, 2015 11:50 pm
Ooo kako vrime leti... Ne znam dal da se čuvam il da fatam kondiciju!?! 😂
-
Vujo33
- Postovi: 234
- Pridružen/a: čet kol 06, 2015 11:50 am
- Lokacija: Slavonski Brod
Post
Postao/la Vujo33 » čet stu 26, 2015 6:11 am
Pametni strateg bi čuvao svog pulena za jako bitan susret...ako ti kondicija nije bajna, ne brini se-uvodi te kao jockera sa klupe!

„Ah, pivo, moja jedina slabost. Moja ahilova peta, ako baš hoćeš."