wiki

Pročitati... sam naslov govori sve

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Avatar
zeljko
Postovi: 1329
Pridružen/a: uto ožu 30, 2010 1:46 pm
Lokacija: Zagreb

wiki

Post Postao/la zeljko » pon stu 22, 2010 3:54 pm

Ponukan pojavom puno novih pivara na forumu počeo sam slagati wiki s nekoliko stranica gdje bi bile sve osnovne informacije, ali ništa drugo. Dakle, cilj wikija je da je na što manje stranica što više informacija. Kad se pojavi netko novi nećemo s njim pričati dok ne pročita sve na wikiju i ne zna to ponoviti u pola noći nakon 3 pive. :)

Naravno, nemam baš puno vremena, pa je sve na pola. Pričao sam s adminom da stavimo wiki na pivarstvo.info, ali on trenutno nema vremena pa je rekao da vam pošaljem link na trenutni hosting.

Eto ga:

http://pivarstvo.wikispaces.com/

Za sad svatko može napraviti račun i napisati što god želi. Javite što mislite i slobodno dodajte potrebne informacije ili ispravite netočne.

Ukratko: na wikiju samo osnovne informacije, a ovdje na forumu možemo pisati na dugo i široko o čemu god nas je volja.

Avatar
Svarrogh
Postovi: 2410
Pridružen/a: pet lis 22, 2010 1:00 pm
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la Svarrogh » pon stu 22, 2010 4:05 pm

Svaka cast :D

Avatar
Ferdo
Postovi: 2382
Pridružen/a: sub lis 18, 2008 7:31 am

Post Postao/la Ferdo » pon stu 22, 2010 4:08 pm

ljubim ti karakter
Opusti se i nastavi kuhati pivo

Avatar
zeljko
Postovi: 1329
Pridružen/a: uto ožu 30, 2010 1:46 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la zeljko » pon stu 22, 2010 4:22 pm

Ferdo, jesi vidio ovo? :)

http://pivarstvo.wikispaces.com/%28Ferd ... dre+izreke

Moram jednom naći kad se koja izreka prvi put pojavila na forumu i staviti link.

Avatar
Ferdo
Postovi: 2382
Pridružen/a: sub lis 18, 2008 7:31 am

Post Postao/la Ferdo » pon stu 22, 2010 4:54 pm

Djeco,ganut sam.
Opusti se i nastavi kuhati pivo

Avatar
Kozel
Postovi: 8
Pridružen/a: sri stu 10, 2010 5:02 pm
Lokacija: Zagreb

Re: wiki

Post Postao/la Kozel » sri stu 24, 2010 8:35 pm

zeljko je napisao/la:Ponukan pojavom puno novih pivara na forumu počeo sam slagati wiki s nekoliko stranica gdje bi bile sve osnovne informacije, ali ništa drugo. Dakle, cilj wikija je da je na što manje stranica što više informacija. Kad se pojavi netko novi nećemo s njim pričati dok ne pročita sve na wikiju i ne zna to ponoviti u pola noći nakon 3 pive. :)

Naravno, nemam baš puno vremena, pa je sve na pola. Pričao sam s adminom da stavimo wiki na pivarstvo.info, ali on trenutno nema vremena pa je rekao da vam pošaljem link na trenutni hosting.

Eto ga:

http://pivarstvo.wikispaces.com/

Za sad svatko može napraviti račun i napisati što god želi. Javite što mislite i slobodno dodajte potrebne informacije ili ispravite netočne.

Ukratko: na wikiju samo osnovne informacije, a ovdje na forumu možemo pisati na dugo i široko o čemu god nas je volja.
odlično, taman ono što treba za početak... da ne moram čitati one žvrljotine koje sam nabacao na papir dok smo kuhali kod tebe :)

Avatar
zeljko
Postovi: 1329
Pridružen/a: uto ožu 30, 2010 1:46 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la zeljko » sri stu 24, 2010 9:18 pm

Nije još gotovo, dajem sve od sebe :)

Sokol
Postovi: 19
Pridružen/a: uto stu 23, 2010 3:21 pm

Post Postao/la Sokol » sri stu 24, 2010 9:22 pm

Mislim da pocetniku pivaru kao meni, nista vise nije potrebno!ovo je savrseno i svaka cast!...vjerojatno najkorisniji dio je 'gdje nabaviti sirovine'...jos jednom pohvale! 8)

Avatar
Pajdo
Postovi: 454
Pridružen/a: pon pro 07, 2009 1:58 am
Lokacija: zg

Post Postao/la Pajdo » čet stu 25, 2010 12:55 am

stvarno svaka čast!
ja sam prije par tjedana mislio napisati malo opširniji FAQ i proslijediti ga Andreju da updatea svoj post ali ovo je još bolje i svakako ću se potruditi i ja nešto staviti gore.

živili!

Avatar
zeljko
Postovi: 1329
Pridružen/a: uto ožu 30, 2010 1:46 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la zeljko » čet stu 25, 2010 7:59 am

Za sad ne bi htio da je wiki opsiran, nego samo nekoliko malih stranica koje su pune osnovnih informacija. Kad to bude gotovo onda možemo razmisliti o dodavanju ostalih informacija. U svakom slučaju, slobodno se uključi u izradu wikija :)

Avatar
Pajdo
Postovi: 454
Pridružen/a: pon pro 07, 2009 1:58 am
Lokacija: zg

Post Postao/la Pajdo » čet stu 25, 2010 11:56 am

zeljko je napisao/la:Za sad ne bi htio da je wiki opsiran, nego samo nekoliko malih stranica koje su pune osnovnih informacija. Kad to bude gotovo onda možemo razmisliti o dodavanju ostalih informacija. U svakom slučaju, slobodno se uključi u izradu wikija :)
slažem se.. nisam mislio napraviti opširan wiki, nego opširan FAQ što je u mojoj glavi u istoj kategoriji sa šturim wikijem ;)

živili!

Avatar
zeljko
Postovi: 1329
Pridružen/a: uto ožu 30, 2010 1:46 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la zeljko » čet stu 25, 2010 12:07 pm

Udri :) (admin prebacio faq na wiki, hvala admine)

http://pivarstvo.wikispaces.com/%C4%8Ce ... +%28FAQ%29

Fulir
Postovi: 35
Pridružen/a: ned svi 13, 2012 3:17 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Fulir » pon svi 21, 2012 6:40 pm

Wiki bi trebalo izmjeniti jer je firma TLOS postala LOST

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarst ... tecaj.html

Avatar
zeljko
Postovi: 1329
Pridružen/a: uto ožu 30, 2010 1:46 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la zeljko » pon svi 21, 2012 6:42 pm

Wiki bi trebao svatko moći mijenjati, tako da slobodno napravi izmjenu. Ako nešto ne radi, javi.
Muškarac bez brkova je kao pivo bez alkohola.

Avatar
Don Genovese
Postovi: 2768
Pridružen/a: čet ožu 03, 2011 11:12 am
Lokacija: Kutina

Post Postao/la Don Genovese » uto stu 18, 2014 4:57 am

Ovo je krepalo :cry:
Sreće na vreće, pivu na nepce i ne buš trebal ni zubotrebce ... Vito.

Odgovori