PIVARI-istočna Hrvatska

Pročitati... sam naslov govori sve

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Bozos
Postovi: 84
Pridružen/a: sri ožu 16, 2016 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci

Post Postao/la Bozos » pet tra 01, 2016 7:47 am

Poljo, tebi su očito svi Dux, i mama i tata i prve komšije, daj odahni malo, vidiš da ga nema, mora da je banan :D
I kad poželiš se pivice dođi u Vinkovce :D

Avatar
grga-osijek
Postovi: 1192
Pridružen/a: pet srp 17, 2015 12:50 pm
Lokacija: osijek

Post Postao/la grga-osijek » pet tra 01, 2016 8:11 am

Ima ga, ima i uvijek će biti. DUX nikada neće izumrijeti.
Bolje malo pivo nego veliko hvala

Bozos
Postovi: 84
Pridružen/a: sri ožu 16, 2016 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci

Post Postao/la Bozos » pet tra 01, 2016 12:46 pm

Jel se ječam iz NG mora mora doci pokupiti u sladoranu ili salju nekako?
I kad poželiš se pivice dođi u Vinkovce :D

Avatar
Vujo33
Postovi: 234
Pridružen/a: čet kol 06, 2015 11:50 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Vujo33 » pet tra 01, 2016 12:49 pm

Bozos je napisao/la:Jel se ječam iz NG mora mora doci pokupiti u sladoranu ili salju nekako?
Ne šalju ga ispod naručene kamionske prikolice...po to se ide sam sa osmijehom i željom da se skuha što bolje pivo
„Ah, pivo, moja jedina slabost. Moja ahilova peta, ako baš hoćeš."

Bozos
Postovi: 84
Pridružen/a: sri ožu 16, 2016 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci

Post Postao/la Bozos » pet tra 01, 2016 12:57 pm

Naravno! Pješke po to! Vreću na rame i prti dokće! :D :D :D
I kad poželiš se pivice dođi u Vinkovce :D

Avatar
Vujo33
Postovi: 234
Pridružen/a: čet kol 06, 2015 11:50 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Vujo33 » pet tra 01, 2016 2:18 pm

Bozos je napisao/la:Naravno! Pješke po to! Vreću na rame i prti dokće! :D :D :D
Ne baš doslovno tako, ali skoro :lol: ...pitaj bilo koga na forumu kako se veselo iđe po vriću :malosamsipopil: trči, trči, trči pa onda :pivo4: pa opet :malosamsipopil: :malosamsipopil: :malosamsipopil: :malosamsipopil: pa :pivo4: :pivo4: pa tako sve do konačno ne svane NG sladara na viziru
„Ah, pivo, moja jedina slabost. Moja ahilova peta, ako baš hoćeš."

Bozos
Postovi: 84
Pridružen/a: sri ožu 16, 2016 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci

Post Postao/la Bozos » pet tra 01, 2016 2:20 pm

ahahahaahhaha, trebale bi mi 2 gajbe u tom slučaju,onako čisto za nusput da se popije :D
I kad poželiš se pivice dođi u Vinkovce :D

Avatar
tinl
Postovi: 1719
Pridružen/a: sri vel 13, 2013 8:02 pm
Lokacija: požega

Post Postao/la tinl » pet tra 01, 2016 9:51 pm

kiki je napisao/la:Mea culpa, pa ja sam tinl tek danas u jutro skontao da Đakovo spada u istočnu Slavoniju, odnija me đava ako lažem. Znate ono neprestano tepanje koje kuliminira svake godine za đak.vezove kako je Đakovo srce Slavonije (isto to si tepaju i Požega a i Našice koje kad pogledaš kartu stvarno je u srcu). Ček da pogledam... Gle, pa i Osijek spada u istočnu Slavoniju!?! Jebi ga budući da je Osijek i nekakvo administrativno središte slavonije a i najveći grad je u Slavoniji a samim time i u istočnoj Slavoniji, znači da se pivari istočne Slavonije vjerojatno sastaju u OS 09.04., barem oni koji su se prijavili. Vjerojatno se zato ljudi nisu ni odazvali na poziv Bozosa na druženje, jer kako će bit dva druženja tako blizu do vraga? Što se tiče vodstva, ja ne mogu nikako. Imam tek dvadesetak kuvanja iza sebe a i alergija me puca. Samoprozvanog vojvodu za istočnu Slavoniju već imamo i to je dux. On je brz, poduzetan, brzo otvara teme, drži lekcije o ponašanju. Šešelj zadovoljava uvjete vojvode, obnašao je tu dužnost u istočnoj Slavoniji, al jebi ga on je četnički vojvoda a ne pivarski a i Kolinda mu sad ne da uć u Rvacku. Eventualno da to budu Nikac i Sile jel oni su đakovačke vojvode. A s druge strane na možemo ni mi nikako preko Osijeka, mislim administrativno. Jedino ako promatramo u crkvenom smislu, pošto je središte nadbiskupije u Đakovu, onda bi Nikac i Sile opet bili neki pivarski nadbiskupi ako već ne mogu bit nadvojovode.
Ma ne znam, sve me to već zbunjuje. zbunj!







pa i sam sam na istoku slavonije za ove iz N.Gradiške Daruvara Pakraca itd ... kužš a svi smo u srcu slavonije kad pričamo o sebi.. nego raspraviti ćemo to u OS tam negdje između 1,8 do 2,8 promila .
in fermantation we trust

stane2006
Postovi: 315
Pridružen/a: uto sij 21, 2014 4:55 pm
Lokacija: Orašje

Post Postao/la stane2006 » pet tra 01, 2016 9:59 pm

tinl je napisao/la:
kiki je napisao/la:Mea culpa, pa ja sam tinl tek danas u jutro skontao da Đakovo spada u istočnu Slavoniju, odnija me đava ako lažem. Znate ono neprestano tepanje koje kuliminira svake godine za đak.vezove kako je Đakovo srce Slavonije (isto to si tepaju i Požega a i Našice koje kad pogledaš kartu stvarno je u srcu). Ček da pogledam... Gle, pa i Osijek spada u istočnu Slavoniju!?! Jebi ga budući da je Osijek i nekakvo administrativno središte slavonije a i najveći grad je u Slavoniji a samim time i u istočnoj Slavoniji, znači da se pivari istočne Slavonije vjerojatno sastaju u OS 09.04., barem oni koji su se prijavili. Vjerojatno se zato ljudi nisu ni odazvali na poziv Bozosa na druženje, jer kako će bit dva druženja tako blizu do vraga? Što se tiče vodstva, ja ne mogu nikako. Imam tek dvadesetak kuvanja iza sebe a i alergija me puca. Samoprozvanog vojvodu za istočnu Slavoniju već imamo i to je dux. On je brz, poduzetan, brzo otvara teme, drži lekcije o ponašanju. Šešelj zadovoljava uvjete vojvode, obnašao je tu dužnost u istočnoj Slavoniji, al jebi ga on je četnički vojvoda a ne pivarski a i Kolinda mu sad ne da uć u Rvacku. Eventualno da to budu Nikac i Sile jel oni su đakovačke vojvode. A s druge strane na možemo ni mi nikako preko Osijeka, mislim administrativno. Jedino ako promatramo u crkvenom smislu, pošto je središte nadbiskupije u Đakovu, onda bi Nikac i Sile opet bili neki pivarski nadbiskupi ako već ne mogu bit nadvojovode.
Ma ne znam, sve me to već zbunjuje. zbunj!







pa i sam sam na istoku slavonije za ove iz N.Gradiške Daruvara Pakraca itd ... kužš a svi smo u srcu slavonije kad pričamo o sebi.. nego raspraviti ćemo to u OS tam negdje između 1,8 do 2,8 promila .


Samo molim da ta rasprava prođe bez Auzvinklija :D

Bozos
Postovi: 84
Pridružen/a: sri ožu 16, 2016 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci

Post Postao/la Bozos » pet tra 01, 2016 11:31 pm

E ljudi, ušao ukću, skinio smrdljive čarape i gledam TV a pivo bljuča pored, lagani caramel smash za 1. Maj. Hoće tko samnom u šumu popt to? :D
I kad poželiš se pivice dođi u Vinkovce :D

Bozos
Postovi: 84
Pridružen/a: sri ožu 16, 2016 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci

Post Postao/la Bozos » ned tra 03, 2016 12:18 am

Znači, pijemo kod pantelije u subotu. Dobro, bitno da se ne plaća parking nedjeljom da mi nebi straža kucala na prozor moje bijele strijele :D
I kad poželiš se pivice dođi u Vinkovce :D

kiki
Postovi: 381
Pridružen/a: čet ruj 17, 2015 12:53 pm
Lokacija: Đakovo

Post Postao/la kiki » ned tra 03, 2016 7:23 am

Jeste se ti i dux prijavili?
I may be a vegan but i still eat pussy

http://bogbogova.blogspot.hr/

Avatar
Vujo33
Postovi: 234
Pridružen/a: čet kol 06, 2015 11:50 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Vujo33 » ned tra 03, 2016 9:53 am

Stane, Alivio nosi kroz vlak cijeli arsenal oružja, čak sprema i desant na osječki kolodvor :lol:
„Ah, pivo, moja jedina slabost. Moja ahilova peta, ako baš hoćeš."

Bozos
Postovi: 84
Pridružen/a: sri ožu 16, 2016 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci

Post Postao/la Bozos » ned tra 03, 2016 10:00 am

Dux ne nažalost umro tako da dolazimo ja i moj kum.
I kad poželiš se pivice dođi u Vinkovce :D

Avatar
grga-osijek
Postovi: 1192
Pridružen/a: pet srp 17, 2015 12:50 pm
Lokacija: osijek

Post Postao/la grga-osijek » ned tra 03, 2016 1:09 pm

grga-osijek je napisao/la:Ima ga, ima i uvijek će biti. DUX nikada neće izumrijeti.
Bolje malo pivo nego veliko hvala

Odgovori