sir

... razne, manje tehničke diskusije

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
buky1
Postovi: 1543
Pridružen/a: čet srp 16, 2009 7:48 am
Lokacija: Slavonski Brod

sir

Post Postao/la buky1 » ned kol 05, 2012 7:56 am

vidim po nekima trgovinama sa pivarskim potrepštinama prodaju se i stvari potrebne za proizvodnju sira. Ja sam do sada radio nekoliko puta xa sirilom iz apoteke. Sir je bio ok ali ništa specijalno. Čak i presu sam napravio i to za cca peceset kuna materijala. Pošto znam da smo ovdje žderonje i volimo dobro popit i pojest (ili kako to fini ljudi kažu gurmani), zanima me jel netko od vas radi domaće sireve?

Avatar
Wodillica
Postovi: 235
Pridružen/a: sri ruj 22, 2010 8:51 pm
Lokacija: Zagreb - Podsused

Post Postao/la Wodillica » ned kol 05, 2012 8:34 am

Ja sam prošle godine sa jednog stranog sajta nabavio potrepštine za izradu sira, sirila i nekoliko dodataka ali na žalost sve je ostalo na tome. Možda ove godine nabavim i mlijeko, pa ćemo grickati sir uz pivo. Interesantno kako se nama pivarima zanimanja za iste stvari preklapaju.
Ne volim kad mi gaće uđu, gdje već uđu i da vodim brigu tuđu.......

Avatar
babangida
Postovi: 976
Pridružen/a: uto kol 23, 2011 4:23 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la babangida » ned kol 05, 2012 9:06 am

Moja zena pravi polu tvrdi kravlji sir!
A nekad, kad je jaako dobre volje, meni izvuce i kajmak.
Dvije litre na dan, doktor iz kuce van!!

Avatar
buky1
Postovi: 1543
Pridružen/a: čet srp 16, 2009 7:48 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la buky1 » ned kol 05, 2012 9:09 am

he he, kažem ti, sve samo da bi guzici udovoljili :D
meni je mlijeko najmanj proboem. Jednom tjedno uzimam pet litara od lokalnog mljekara i radim domaće kiselo mlijeko i kajmak. Mogao bi uzimati svaki dan sam da nadjem neki provjeren recept i sastojke.

Kad smo već kod sira, prije mjesec dana sam negdje Bogu iza tregera u sredini Istre jeo možda najbolji sir u životu. Mjesavina kravljeg i kozijeg sira. Baba kad ga je donijela na stol svi su ostali paf od mirisa. Onaj osjećaj kad se lijepi za zube i stapa sa pršutom i maslinovim uljem. Uf jebote ogladnio sam odmah....

Avatar
Wodillica
Postovi: 235
Pridružen/a: sri ruj 22, 2010 8:51 pm
Lokacija: Zagreb - Podsused

Post Postao/la Wodillica » ned kol 05, 2012 9:52 am

Jeo sam ovčji sir, nešto kao paški samo puno, puno bolji na izletištu "Kamenjak" na Rabu, ako vas put nanese u tom smjeru obavezno si priuštite taj užitak.
Ne volim kad mi gaće uđu, gdje već uđu i da vodim brigu tuđu.......

Avatar
400d
Postovi: 1894
Pridružen/a: pet pro 04, 2009 3:34 pm
Lokacija: Sarajevo, BiH

Post Postao/la 400d » ned kol 05, 2012 9:56 am

ja sam imao u planu da radim mozzarellu :lol: ozbiljno ne šalim se, moguće je i nije teško, ima dosta klipova na YT.
I like the smell of fermentation in the morning

Avatar
Ferdo
Postovi: 2382
Pridružen/a: sub lis 18, 2008 7:31 am

Post Postao/la Ferdo » ned kol 05, 2012 10:30 am

Pivo i sir idu skupa. Čak bi se mogle povući neke paralele u procesima proizvodnje. Dobre sirovine, higijena, sredstva za fermentaciju, uvjeti fermentacije. Nažalost meni prostor ne dozvoljava da se okušam u tome...i žena. Poznavajući Buky-ja i njegove sklonosti uskoro će biti slavonske domaće gaude, trapista, mascarpone sira , cheddara...
Na webu je prilično aktivna zajednica kućnih proizvođača sira. Može se naći i nešto recepata:
http://www.gourmetsleuth.com/Recipes/Ch ... s-304.aspx

Vjerujem da se mikroorganizmi za fermentaciju mogu naručiti preko weba baš kako naručujemo kvasac. Rennet se može kupiti kod nas u tabletama za ostalo neznam.
Opusti se i nastavi kuhati pivo

Avatar
buky1
Postovi: 1543
Pridružen/a: čet srp 16, 2009 7:48 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la buky1 » sri ruj 19, 2012 10:15 pm

400d je napisao/la:ja sam imao u planu da radim mozzarellu :lol: ozbiljno ne šalim se, moguće je i nije teško, ima dosta klipova na YT.


A ja i napravio danas! Od tri litre mlijeka 350gr... Malo je zrnasta, nije skroz gumena ko kupovna ali se topi odlično. Ići će na pizzu ovih dana

slika

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » sri ruj 19, 2012 10:48 pm

buky majstore,cibaš me .obožavam sireve .buba je u ..oku hm.dobar tek -zaslužio si :)

Avatar
scorpioX
Postovi: 94
Pridružen/a: ned srp 27, 2008 1:23 pm
Lokacija: Beograd

Post Postao/la scorpioX » sri ruj 19, 2012 10:58 pm

Obozavam brie i camembert. Hteo sam da narucim sta mi treba da ih pravim u kucnoj varijanti od ovog lika http://www.thecheesemaker.com .

Ali kontam da je bez veze da narucujem iz Amerike ono sto se u Evropi se pravi x stotina godina.

Avatar
Jall
Postovi: 399
Pridružen/a: ned pro 12, 2010 5:48 pm
Lokacija: Grobnik

Post Postao/la Jall » čet ruj 20, 2012 7:09 am

Do '90 moja mat je radila tzv "grobnički kravlji sir" - jaaako je slan,pa je dobra "podloga" za pivu. Sirilo se kupovalo u ljekarni, ili često u Sloveniji.

Sad više niš od sira :-( (kad kokoše nisu za mužu :lol: ); kupujem kad je sezona ovčji grobnički (koji je isto jako slan i smrdi po ovcama) ili kozji škripavac.

Inače mi sirevi odlično pašu uz pivu (a bome i slane ribe i pršut i šunka - ma meni uz pivu sve paše) !
Never ride faster than your angel can fly

Avatar
buky1
Postovi: 1543
Pridružen/a: čet srp 16, 2009 7:48 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la buky1 » čet ruj 20, 2012 7:45 am

a jel bi mama podjelila recept ako ga se još sjeća? Obožavam slane sireve a mlijeka fala Bogu mogu nabavit cisternu ako treba

Avatar
Jall
Postovi: 399
Pridružen/a: ned pro 12, 2010 5:48 pm
Lokacija: Grobnik

Post Postao/la Jall » čet ruj 20, 2012 9:07 am

buky1 je napisao/la:a jel bi mama podjelila recept ako ga se još sjeća? Obožavam slane sireve a mlijeka fala Bogu mogu nabavit cisternu ako treba
Nema frke, javim.
Never ride faster than your angel can fly

Avatar
Zedni
Postovi: 1287
Pridružen/a: pon pro 21, 2009 11:18 pm
Lokacija: Bjelovar

Post Postao/la Zedni » čet ruj 20, 2012 9:34 am

Posto obozavam sireve vec sam se nekoliko puta mislio upustiti u to, nabavio sam nekoliko recepata, ali nikako probati.
Probao bih i nekakav tvrdi "livanjski" sir napraviti, ili barem nesto slicno, obozavam taj sir. A i fenomenalan mi je sir iz mišine, smrdi ko svi vragovi ali okus je fenomenalan.

Super kako se ukusi preklapaju! :)
On Tap:
Extra Stout, ESB, APA
Fermenting:
Saaz Pale Ale
Next Brews:
Weizen, Porter, IPA

Avatar
admin
Site Admin
Postovi: 1853
Pridružen/a: čet ožu 08, 2007 11:58 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la admin » čet ruj 20, 2012 4:30 pm

http://www.probiotik.hr/proizvodi.aspx

Prije XX godina kada sam radio sir doma sam kod njih uzimao sve što je potrebno. Od sirila do čistih kultura plemenitih pljesni.
Za neke stvarno fine sireve je osim sirovina, kao i u pivu, potrebno imati dobre uvijete, kontrolirana temperatura i VLAGA da bi se pljesni pravilno razvijale i sir sazrio kako treba... moji Camamberti nikada nisu bili kao oni od Presidanta no svejedno jako fini, gorgonzola je obično ispadala daleko bolje...
Vjerojatno bi to ponovno radio no di u Zg do dobroga mlijeka? Nisam siguran da sa ovime od vindije/dukata možeš nešto dobro napraviti.. ili???

Odgovori