Tocionik PRO EVENT S iskustva?

... razne, manje tehničke diskusije

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
Jonas
Postovi: 357
Pridružen/a: uto sij 29, 2019 2:11 am
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Tocionik PRO EVENT S iskustva?

Post Postao/la Jonas » pet svi 08, 2020 1:31 pm

Ima li netko tocionik PRO EVENT S , (Oprema dd)
kakva su iskustva ? Namjeravam uzeti jedan za rostiljade i male zabave, navedenih 10-20L/h bi trebalo biti dosta
(barem tako mislim)
link na njihov webshop https://opremashop.com/pro-event-s-proizvod-257/

Puyol
Postovi: 799
Pridružen/a: ned pro 25, 2016 12:11 am
Lokacija: Zagreb

Re: Tocionik PRO EVENT S iskustva?

Post Postao/la Puyol » pet svi 08, 2020 8:51 pm

Ja imam njihov (al da ga jebes, ne znam napamet model). Uglavnom, onaj najmanji, bez kompresora. Radi odlicno, makar ga u zadnje vrijeme.ne koristim jer mi party pipa uglavnom dobro sluzi. Ono sto je bitno, trebas mu dat vremena malo da se sustav ohladi. Nekih 10 minuta bolje dat vremena, negonodmah kad zavrsinoroces hladjenja da odmah sipas. Ali nakon toga, sve ide super. I naravno, akonje keg hladan (sto je meni uglavnom do sada uvijek bio), bemas nikakvih problema. Jos nisam spijio topli keg nikada, taj da za to ne znam. Ali tocionik je prva liga.

Avatar
Jonas
Postovi: 357
Pridružen/a: uto sij 29, 2019 2:11 am
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Tocionik PRO EVENT S iskustva?

Post Postao/la Jonas » pet svi 08, 2020 11:46 pm

Je to je taj najmanji bez kompresora , s kompresorom je 900 kuna skuplji i naravno teži ,a co2 bocu naravno imam.
Nemam mogučnost hladiti keg , nego stoje u podrumu na 15-20 C.
Kako ga ti čistiš i održavaš ? Kako ga spremaš?

Puyol
Postovi: 799
Pridružen/a: ned pro 25, 2016 12:11 am
Lokacija: Zagreb

Re: Tocionik PRO EVENT S iskustva?

Post Postao/la Puyol » sub svi 09, 2020 10:50 am

Imam luzinu, makar sam zadnjih par puta u kuhalu zagrijao vodu, nekih 5 litara, ubacio u keg, natlacio i propustio kroz sistem, inostavio nekih 10 minuta ili vise, pa sam dalje isprao sa vrucim vodom, dok se nije sve od tih 5L potrosilo, pustio da se malo ohladi, iz drugog kega sam ubacio starsan u sistem i tako ostavio.

Ili ides luzina-kiselina (makar, starsan je ph oko 2.5, tak da je i on kiselina, za neutralizaciju) i starsan.

Odgovori