Coca-cola pjena

... kada stvari krenu po zlu

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Avatar
slawoner
Postovi: 1697
Pridružen/a: uto lip 12, 2012 1:52 am
Lokacija: pozega

Post Postao/la slawoner » pon kol 17, 2015 8:56 pm

Pivska pjena ti u principu nije nista nego proteini...I to tzv. LTP protein koji se u ječmu nalazi u jednom 'sklupčanom' obliku...Što ti pivo bolje ključa to se LTP bolje 'razmotava' i veže u lance koji oblikuju pjenu. Znači dobro ključanje ti je od velike važnosti za pivsku pjenu, nemoj da se 'samo malo valja' zakuhaj ga zapravo!

E nadalje, posto je pjena od proteina, uzrok tvom problemu moze biti i nešto što uništava proteine, a to je najčešće izosan (kojeg ja kada ga koristim ispirem i po 5 puta iako pravim koncentraciju koja 'ne zahtjeva ispiranje')

i treće, koristio sam par puta pahuljice i nisam primjetio neku bitniju razliku, MEĐUTIM kad ubacim šaku, dvije dobrog starog stočnog ječma (ili pšenice, ili raži) dobijem 'šlag pjenu'...
Nemojte šta zamjerit i pozdrav'te kod kuće!

Avatar
Don Genovese
Postovi: 2768
Pridružen/a: čet ožu 03, 2011 11:12 am
Lokacija: Kutina

Post Postao/la Don Genovese » pon kol 17, 2015 9:47 pm

hrcimir je napisao/la:Nisam puštao da onak jako bučka nego bi namjestio plamenik tak da dok kuha da se onak samo krčka. Isto tako ne znam jel ima kakve veze, ali ja sav hot break poberem sa žlicom i hitim.
To sranje je dobro pokupiti, ali pod sranje bi trebalo biti samo nekoliko minuta prilikom samog zakuhavanja, a to nema veze s pjenom u gotovu pivu. Trebaš pokupiti samo onu crnu pjenu, no ne i cijeli hot-break. S uklanjanjem cijelog hot-breaka pokupiš i brdo proteina koji bi ti popravili pjenu kad se proteini razlančaju, a to nije dobro da ih nemaš. Čini mi se poprilično da ti baš, i samo to fali u pivu, tj. da je to jedina greška, a ne deterđenti i ostalo. Slawoner piše o šestrednom ječmu koji ima puno više proteina nego dobro modificirani slad od dvorednog ječma.
Sreće na vreće, pivu na nepce i ne buš trebal ni zubotrebce ... Vito.

Avatar
isvara
Postovi: 2119
Pridružen/a: sri sij 23, 2013 9:37 am
Lokacija:
Kontakt:

Post Postao/la isvara » pon kol 17, 2015 10:39 pm

ja kupim samo onu mašćobu sa vrha
i to 5 min prije završetka kuhanja
i to samo zato da ne moram previše prati lonac
jer se ona prilikom istakanja/hlađena .. kada se tekućina smanjuje ..
samo poljepi po stjenkama BK-a
ako sačekaš 10 minuta
ionako hot break padne na dno ...ako se dobro vezao
Pivo teče bubrezi se liječe !

Avatar
Don Genovese
Postovi: 2768
Pridružen/a: čet ožu 03, 2011 11:12 am
Lokacija: Kutina

Post Postao/la Don Genovese » pon kol 17, 2015 11:25 pm

Aaa, ne, ne. Is, treba pokupiti crnjaru. Ako ne vjeruješ, pokupi i skloni i jednu, i drugu, pa probaj na jezik koja je ogavnija. Ovu crnu ne bih više nikad probao, ali ova od kraja kuhanja, hm, puna je mirotvornih okusa hmelja, i ne tjera na školjku :lol:
Sreće na vreće, pivu na nepce i ne buš trebal ni zubotrebce ... Vito.

GeorgDjoko
Postovi: 139
Pridružen/a: pon ožu 02, 2015 6:36 pm
Lokacija: Valpovo/Zagreb

Post Postao/la GeorgDjoko » uto kol 18, 2015 9:29 am

Ček, o kojoj crnoj pjeni pričate?
De me prosvijetli...

hrcimir
Postovi: 54
Pridružen/a: sri kol 14, 2013 2:52 pm

Post Postao/la hrcimir » uto kol 18, 2015 3:28 pm

Hvala na odgovorima, poslana je narudžba za robom pa ću u sljedećim kuhanjima probat ispravit ovo što ste naveli. Javim se nakon nekog vremena kad to bude gotovo kakvi su rezultati. Jedino ak može samo savjet, jel bolje kuhat s poklopcem ili bez?

Avatar
Ygor
Postovi: 420
Pridružen/a: pon kol 26, 2013 5:38 pm
Lokacija: Osijek

Post Postao/la Ygor » uto kol 18, 2015 4:51 pm

hrcimir je napisao/la:Jedino ak može samo savjet, jel bolje kuhat s poklopcem ili bez?
Jedan od koraka za izbjegavanje DMS-a u gotovom pivu je i kuhanje bez poklopca i to je postala uobičajena praksa kod kućnih pivara.

Evo malo više o DMS-u :

http://beersmith.com/blog/2012/04/10/di ... ewed-beer/


.

Avatar
Don Genovese
Postovi: 2768
Pridružen/a: čet ožu 03, 2011 11:12 am
Lokacija: Kutina

Post Postao/la Don Genovese » sri kol 19, 2015 4:32 pm

GeorgDjoko je napisao/la:Ček, o kojoj crnoj pjeni pričate?
De me prosvijetli...
Crna, smeđa, tamnosmeđa. Kad preliješ svu sladovinu u kotao za kuhanje, prije nego sladovina zakipi, automatika smanji malo stuju grijača da sladovina malo odulji sa zakuhavanjem (minutu-dvije), pa se u tom vremenu zapjeni na vrhu sladovine ta ružna pjena koju sa sitom/cjediljkom pokupim i bacim (iz How to brew). Nakon toga dalje se kuha maksimalnom snagom, pa ubacim hmelj za gorčinu ... Davno sam već počeo to primjenjivati, i ne sumnjati da li je to potrebno, jer sam probao okusiti malo te pjene, te zaključio da mi u pivi takvo sranje ne treba, a nije mi teško to maknuti iz pive 8)
Sreće na vreće, pivu na nepce i ne buš trebal ni zubotrebce ... Vito.

Avatar
Alivio
Postovi: 1071
Pridružen/a: sub lip 05, 2010 11:53 am
Lokacija: SB

Post Postao/la Alivio » sri kol 19, 2015 10:45 pm

A koja je to pjena na kraju kuhanja ??
Ja je baš nešto nisam primjetio ..
Čovjek uči dok je živ i na kraju umire glup.

Avatar
Don Genovese
Postovi: 2768
Pridružen/a: čet ožu 03, 2011 11:12 am
Lokacija: Kutina

Post Postao/la Don Genovese » sri kol 19, 2015 11:12 pm

Alivio je napisao/la:A koja je to pjena na kraju kuhanja ??
Ja je baš nešto nisam primjetio ..
Ma, napisao je maščoba, a ne pjena. Tu su vjerojatno eterična ulja od hmelja koja se nisu otopila u sladovini kroz samo kuhanje?
Ili i Is, kao i Baban, za sreću i veselje za dobro kuhanje ubaci kakvu kobasicu (Babanov zahvat iz njegovog Sausage Alea) :)
Sreće na vreće, pivu na nepce i ne buš trebal ni zubotrebce ... Vito.

Avatar
isvara
Postovi: 2119
Pridružen/a: sri sij 23, 2013 9:37 am
Lokacija:
Kontakt:

Post Postao/la isvara » sri kol 19, 2015 11:40 pm

ja to pivo nisam pijo !!!!!
:mrgreen:
Pivo teče bubrezi se liječe !

Avatar
Alivio
Postovi: 1071
Pridružen/a: sub lip 05, 2010 11:53 am
Lokacija: SB

Post Postao/la Alivio » sri kol 19, 2015 11:58 pm

Sausage Ale je bio odličan ali ni blizo kao "Orphan- bad parents" ..
Čovjek uči dok je živ i na kraju umire glup.

Avatar
Svarun
Postovi: 329
Pridružen/a: ned lip 14, 2015 1:54 pm
Lokacija: Zadar

Post Postao/la Svarun » sub kol 22, 2015 11:36 pm

Evo taman da ću otvoriti topic kad vidim netko me preduhitrio. Dakle skuvao sam par tura, ispada piva stvarno okej ali imam taj problem sa pjenom. Kad otvaram bocu moram malo po malo jer mi u suprotnom pola pive iskipi po tepihu. Kad je nalijem pjena je super ali nestaje već nakon par sekundi. I ja sam posumnjao na izosan, ovaj put sam ga dobro isprao sa dvije ture kipuće vode pa ćemo viditi jeli do toga.
E da, sama piva nije pregazirana, taman je kako treba samo kod otvaranja ako ne pazim imam vulkan :lol:

Avatar
Saša
Postovi: 532
Pridružen/a: uto ožu 20, 2012 1:13 pm
Lokacija: Zagreb, Špansko

Post Postao/la Saša » ned kol 23, 2015 1:39 am

Mislim da si si odgovorio na pitanje .... vjerovatno se radi o prekarbonizaciji ili infekciji ..

Avatar
Don Genovese
Postovi: 2768
Pridružen/a: čet ožu 03, 2011 11:12 am
Lokacija: Kutina

Post Postao/la Don Genovese » ned kol 23, 2015 2:49 am

Svarun je napisao/la:...ali imam taj problem sa pjenom. Kad otvaram bocu moram malo po malo jer mi u suprotnom pola pive iskipi po tepihu. Kad je nalijem pjena je super ali nestaje već nakon par sekundi...E da, sama piva nije pregazirana, taman je kako treba samo kod otvaranja ako ne pazim imam vulkan :lol:
Jer se pjene nema razlog je vjerojatno premalo proteina kod ukomljavanja (lijek: dodati par % zobene ili ječmene pahuljice ili šestrednog ječma ...), a jako pjenjenje je ako ti je boca koju otvaraš slabo odležala (bar mjesec dana) i još ju nisi nimalo ohladio. Ako jesi, onda nemam pojma.
Sreće na vreće, pivu na nepce i ne buš trebal ni zubotrebce ... Vito.

Odgovori