Kako doma slozit tocionik!!

rubrika za fotke opreme, piva, opise kako ste napravili neki komad opreme i sl.

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
Zedni
Postovi: 1287
Pridružen/a: pon pro 21, 2009 11:18 pm
Lokacija: Bjelovar

Kako doma slozit tocionik!!

Post Postao/la Zedni » uto pro 22, 2009 12:03 am

Situacija je slijedeca, dobio sam od frenda tocionik (samo tocionik, bez hladnjaka) i krenuo u nabavu ostalog... Kroz nekih tjedan dana sam sve nabavio.

1. Tocionik - od frenda (besplatno)
2. CO2 boca - od frenda (besplatno)
3. Grifer (Karlovacko), crijeva i šelne - od frendovog frenda koji je trgovacki putnik za Karlovacko (besplatno)
4. Bacva Karlovacko 30L - od frenda iz birtije jer ima 2 (besplatno)

e sad, za hladenje cu se nekako snac, probat cu nac najbolju soluciju, lako cemo ohladit Pivo :D hehe... ali fali mi jos manometar (reko mi je bratov frend da ima da ce mi dat ali vec tjedan dana nista, neda mi se cekat zelim to upogonit)

PITANJE: di nabavit manometar i koja je cijena odprilike i da li su mi potrebna 2 tj 1 regulator? Jer vidio sam tocionike i bez toga sa samo jednim manometrom. I jos jedna stvar koji pritisak treba biti ako je obavezan regulator? Oko 2-4 bara (mislim da bi 30L bacva trebala bit max do 5bara)? Ti pritisci mi nisu bas najjasniji. :)

Jedino mi nije jasna ta stvar oko toga pa bih molio za malu pomoc... a ako nista drugo zvat cu frenda pa cemo zvat decka koji je trgovacki putnik... Sad samo to pitam i trazim odgovor i onda krece sastavljanje, to cu naravno sve dokumentirat sa fotkama...

Hvala unaprijed...

Avatar
admin
Site Admin
Postovi: 1853
Pridružen/a: čet ožu 08, 2007 11:58 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la admin » uto pro 22, 2009 1:20 pm

Ja imam komad koji na sebi ima dva manometra i regulator. jedan manometra pokazuje tlak u boci, drugi na izlaznom vodu. regulatorom kontroliraš tlak na izlazu. Obično si podesim oko 1.5 bara na izlazu i to mi daje optimalno gazirano pivo. Mislim da preko 2 bara nemaš što tražiti jer bu van išla pjena. Prije nego sam imao pravi točionik pivo sam hladio uz pomoć rostfraj spirale (iz raskopanog točionika) koja je bila potopljena u kanti sa vodom, ledom i soli. Treba ti par metara tlačnog crijeva i šelne...

Avatar
Zedni
Postovi: 1287
Pridružen/a: pon pro 21, 2009 11:18 pm
Lokacija: Bjelovar

Post Postao/la Zedni » uto pro 22, 2009 3:40 pm

Znaci u biti trebam nabaviti regulator. Danas idem do Bašića (oni prodaju boce i takve stvari) da vidim koliko to kosta. Nadam se da ću sve pospajat do vikenda. :D Ako naravno nabavim regulator.

Znaci manometar na boci je samo da vidim kad je prazna, bitan je rugulator? :D

Jos jedno pitanje, kako najbolje prati crijeva, posto nemam onu kanticu da stavim vodu i zakacim grifer i propustim kroz crijeva.

TNX na odgovoru.

Avatar
admin
Site Admin
Postovi: 1853
Pridružen/a: čet ožu 08, 2007 11:58 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la admin » uto pro 22, 2009 5:42 pm

Teško... to i je problem sa točionikom... dosta piva malo vremena. Ne moraš prati ako svaki dan točiš. Pranje kada potrošiš bačvu. Ja sam prao isto kada i bačvu (što ti ne možeš jer imaš orginalnu bačvu koja se ne da otvoriti). Nabavi kontejner za pranje točionika (cca 300kn ako se dobro sjećam).

Manometri i regulator su svi skupa u jednom komadu koji se našarafi drito na bocu CO2 i iz njega ide onda dalje.

Avatar
Zedni
Postovi: 1287
Pridružen/a: pon pro 21, 2009 11:18 pm
Lokacija: Bjelovar

Post Postao/la Zedni » ned sij 17, 2010 5:24 pm

Znaci ovako... nisam stigao prije javit.... a i malo mi je zao jer sam vidio da je druzenje bilo 15.01... Uglavnom tocionik je u funkciji i jucer je dosla druga bacva od 30L...

Prva bacva je kupljena 09.01.10 i tad smo napravili privremeno postolje samo da mozemo tocit i popit tu bacvu....

slika
slika

Postolje smo napravili od viska od jedne kuhinje, gdje ide sudoper... izbusili sve, napravili nosace i pricvrstili tocionik.

slika

Spojio sam crijeva, i sklopio do kraja tocionik te pustio Karlovacko...

slika
slika

Ja i frend za tocionikom...
slika

Prvu bacvu smo popili u jednoj veceri, i to od kad smo sklopili tocionik, 19 do 1 sat u noci... :D hehe 30L ... iznenadili smo sami sebe ali smo se i ubili. Pijani ko guzice. Uglavnom bili smo sretni sto je napokon sve sklopljeno i u funkciji...



Druga bacva je kupljena jucer ujutro i jos ima nekoliko litara, nadam se da ce biti jos malo i za sutra... :D

slika


I dok editiram i pisem ovaj post ja i frend smo uz svoje MACove i pijemo Karlovacko... ah to PIVO... :)


slika

http://www.youtube.com/watch?v=nOAA1G4QHjU

ZIVJELI!!!!

Avatar
Deda Mile
Postovi: 364
Pridružen/a: uto sij 12, 2010 7:05 pm
Lokacija: zagreb;dabanićeva ul.

Re: Kako doma slozit tocionik!!

Post Postao/la Deda Mile » ned svi 02, 2010 12:07 pm

[quote="Zedni"]Situacija je slijedeca, dobio sam od frenda tocionik (samo tocionik, bez hladnjaka) i krenuo u nabavu ostalog... Kroz nekih tjedan dana sam sve nabavio.

1. Tocionik - od frenda (besplatno)
2. CO2 boca - od frenda (besplatno)
3. Grifer (Karlovacko), crijeva i šelne - od frendovog frenda koji je trgovacki putnik za Karlovacko (besplatno)
4. Bacva Karlovacko 30L - od frenda iz birtije jer ima 2 (besplatno)

e sad, za hladenje cu se nekako snac, probat cu nac najbolju soluciju, lako cemo ohladit Pivo :D hehe... ali fali mi jos manometar (reko mi je bratov frend da ima da ce mi dat ali vec tjedan dana nista, neda mi se cekat zelim to upogonit)

PITANJE: di nabavit manometar i koja je cijena odprilike i da li su mi potrebna 2 tj 1 regulator? Jer vidio sam tocionike i bez toga sa samo jednim manometrom. I jos jedna stvar koji pritisak treba biti ako je obavezan regulator? Oko 2-4 bara (mislim da bi 30L bacva trebala bit max do 5bara)? Ti pritisci mi nisu bas najjasniji. :)

Jedino mi nije jasna ta stvar oko toga pa bih molio za malu pomoc... a ako nista drugo zvat cu frenda pa cemo zvat decka koji je trgovacki putnik... Sad samo to pitam i trazim odgovor i onda krece sastavljanje, to cu naravno sve dokumentirat sa fotkama...

Hvala unaprijed...[/quote]

Možda si do sada dobio odgovor na svoja pitanja, ali na jedno pitanje ti želim skrenuti pažnju da nebi imao problema. Tlak u bačvi ne smije biti viši od 3 - tri bara. Bačva ima osigurač (pogladaj na dnu odozdo- zarezana je) i kad je tlak viši od tri bara osigurač izleti, da nebi bačva eksplodirala. Meni je za većinu piva potreban tlak oko dva bara, mada se neka (pšenično pogotovo) i kod tog tlaka jeko pjene.Moj prijatelj koji je serviser za pivske aparate veli da bi za takove pive trebao koristiti dušik a ne ugljični dioksid. Međutim dušik je skuplji i problematičan za nabaviti. Pozdrav Mile,

Avatar
Zedni
Postovi: 1287
Pridružen/a: pon pro 21, 2009 11:18 pm
Lokacija: Bjelovar

Post Postao/la Zedni » pon svi 03, 2010 12:15 pm

Popilo se vec mnogo bacvi, i CO2 je idealan u kombinaciji (nikome jos nije nista bilo... hehe, osim mamurluka) Obicno nas pije 5, 6, 7 i bacva (30L) ode za 6-7 sati...

A sto se tice tlaka, idem oko 1,8-2,0 za najidealniju pjenu, kasnije kada je praznija podignem do 2,3 jer sam skuzio da mi je to najoptimalnije za tocenje/pjena...

Prezadovoljan, ali problem je hladenje, trazim sada nekakvu cijev koju cu smotati u spiralu, nju cu hladit a pivo ce ici kroz nju... :D :D :D

Avatar
admin
Site Admin
Postovi: 1853
Pridružen/a: čet ožu 08, 2007 11:58 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la admin » pon svi 03, 2010 8:19 pm

ima post pod ponuda, spirala od rostfraja koja je inace u tocioniku. spojis je u sistem , bacis u kantu s ledom i vodom i da vidis, hladno ko zmija.. to sam ja koristio prije nego sam kupio pravi tocionik..

btw. mamurluk ti nije od CO2 vec od drek kupovne pive :)

Sasa_Lasko
Postovi: 3
Pridružen/a: ned svi 09, 2010 12:26 pm

Re: Kako doma slozit tocionik!!

Post Postao/la Sasa_Lasko » ned svi 09, 2010 12:32 pm

mile je napisao/la:
Zedni je napisao/la:Situacija je slijedeca, dobio sam od frenda tocionik (samo tocionik, bez hladnjaka) i krenuo u nabavu ostalog... Kroz nekih tjedan dana sam sve nabavio.

1. Tocionik - od frenda (besplatno)
2. CO2 boca - od frenda (besplatno)
3. Grifer (Karlovacko), crijeva i šelne - od frendovog frenda koji je trgovacki putnik za Karlovacko (besplatno)
4. Bacva Karlovacko 30L - od frenda iz birtije jer ima 2 (besplatno)

e sad, za hladenje cu se nekako snac, probat cu nac najbolju soluciju, lako cemo ohladit Pivo :D hehe... ali fali mi jos manometar (reko mi je bratov frend da ima da ce mi dat ali vec tjedan dana nista, neda mi se cekat zelim to upogonit)

PITANJE: di nabavit manometar i koja je cijena odprilike i da li su mi potrebna 2 tj 1 regulator? Jer vidio sam tocionike i bez toga sa samo jednim manometrom. I jos jedna stvar koji pritisak treba biti ako je obavezan regulator? Oko 2-4 bara (mislim da bi 30L bacva trebala bit max do 5bara)? Ti pritisci mi nisu bas najjasniji. :)

Jedino mi nije jasna ta stvar oko toga pa bih molio za malu pomoc... a ako nista drugo zvat cu frenda pa cemo zvat decka koji je trgovacki putnik... Sad samo to pitam i trazim odgovor i onda krece sastavljanje, to cu naravno sve dokumentirat sa fotkama...

Hvala unaprijed...
Možda si do sada dobio odgovor na svoja pitanja, ali na jedno pitanje ti želim skrenuti pažnju da nebi imao problema. Tlak u bačvi ne smije biti viši od 3 - tri bara. Bačva ima osigurač (pogladaj na dnu odozdo- zarezana je) i kad je tlak viši od tri bara osigurač izleti, da nebi bačva eksplodirala. Meni je za većinu piva potreban tlak oko dva bara, mada se neka (pšenično pogotovo) i kod tog tlaka jeko pjene.Moj prijatelj koji je serviser za pivske aparate veli da bi za takove pive trebao koristiti dušik a ne ugljični dioksid. Međutim dušik je skuplji i problematičan za nabaviti. Pozdrav Mile,
Sto se tice pritiska CO2 ljeti ide na 2.5 - 3.0 bara zavisno od temperatura dok zimi ide od 1.8 - 2.2 max. jer zimi se fabricki co2 veze za pivo i slagira se. tako da do pola bacve ide pivo a od pola sama pjena.Ako se to desi treba uzeti sam prikljucak za bure tj. grif i staviti na bure. okrenuti bure naopako i pritisnuti grif da izbije co2. Onda ga vratiti i ostaviti cca 24 sata da odstoji da bi se ustabililo pivo, onda se stavlja pritisak na 1.5 i polako pojacava dok ne krene normalno pivo.A sto se tice dusika on ide samo za tamna piva. To je mjesavina 70% dusik 30% co2.
Pivovarna Laško

Avatar
admin
Site Admin
Postovi: 1853
Pridružen/a: čet ožu 08, 2007 11:58 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la admin » ned svi 09, 2010 11:50 pm

po ovome što kažeš, zaključak je da bi se pojačavanjem pritiska CO2 pivo trebalo prestati pjeniti. Evo, ja sam baš zadnju bačvu koja je bila na oko 5C u škrinj spojio na 1.5bara i pjeni, malo mi je nelogično da bi sa još više CO2 (pojačavanja pritiska) trebalo prestati pjeniti...

drugo pitanje je za sve da ne otvaram novu temu. naime, zna li netko razlike između CO2 za prehranu. Messer nudi plinove baš za ugostiteljstvo.. jel moguće da su ovi drugi nekako kontaminirani ili nešto??? po meni je CO2 CO2....

Sasa_Lasko
Postovi: 3
Pridružen/a: ned svi 09, 2010 12:26 pm

Post Postao/la Sasa_Lasko » pon svi 10, 2010 7:52 am

Ja iz licnog iskustva govorim jer sam serviser za aparate vec dugo vremena. A Prirodni co2 tj. ovaj koji koristimo za pivo sastoji u sebi 99.9% cistog co2 dok industrijski co2 ili tzv. co2 za varenje ima u sebi dosta sumpora. Od toga ne da boli glava, nego puca. Isto tako ako je boca jednom koristena za industrijski co2 u nju se ne smije puniti prirodni jer uvjek ostane taj dio sumpora koji ce unistit co2
Pivovarna Laško

Avatar
admin
Site Admin
Postovi: 1853
Pridružen/a: čet ožu 08, 2007 11:58 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la admin » pon svi 10, 2010 8:54 am

Hvala na savjetu. Još jedno pitanje ako nije problem, naime, koje temperature se računaju kao zima a koje kao ljeto? Dosta nas pivara čitave bačve drži u frižideru kod odležavanja (5-15C ovisno o tipu piva) te se pivo pri tim temperaturama i gazira... Moje zadnje se gaziralo na 1.5bara pri temperaturi od 5C i kada sam kreno točiti se dosta pjeni (još nije u fazi kako šlag no i dalje previše pjeni).. i sada nisam pametan šta napraviti... da li ispustiti dio CO2 ili pustiti bačvu vani da se zagrije na sobnu temperaturu pa onda točiti preko točionika... ili bez točionika... na nemam pojma... frustrirajuće u svakom slučaju...

Ja punim CO2 kod ekipe koja puni vatrogasne aparate i nemam pojma kakav CO2 koriste no mogu odgovorno tvrditi da me ne boli glava od njaga... moje je mišljenje da glava boli od smeće piva (čitaj 99% komercijalnih piva) a ne od CO2 ili potencijalnog sumpora u njemu...

Još jedno pitanje za forumaše, zna li neko ikoje komercijalno pivo kojeg možeš popiti masu i da si ujutro normalan kao poslje domaćeg???

A.

Sasa_Lasko
Postovi: 3
Pridružen/a: ned svi 09, 2010 12:26 pm

Post Postao/la Sasa_Lasko » pon svi 10, 2010 9:48 pm

admin je napisao/la:Hvala na savjetu. Još jedno pitanje ako nije problem, naime, koje temperature se računaju kao zima a koje kao ljeto? Dosta nas pivara čitave bačve drži u frižideru kod odležavanja (5-15C ovisno o tipu piva) te se pivo pri tim temperaturama i gazira... Moje zadnje se gaziralo na 1.5bara pri temperaturi od 5C i kada sam kreno točiti se dosta pjeni (još nije u fazi kako šlag no i dalje previše pjeni).. i sada nisam pametan šta napraviti... da li ispustiti dio CO2 ili pustiti bačvu vani da se zagrije na sobnu temperaturu pa onda točiti preko točionika... ili bez točionika... na nemam pojma... frustrirajuće u svakom slučaju...

Ja punim CO2 kod ekipe koja puni vatrogasne aparate i nemam pojma kakav CO2 koriste no mogu odgovorno tvrditi da me ne boli glava od njaga... moje je mišljenje da glava boli od smeće piva (čitaj 99% komercijalnih piva) a ne od CO2 ili potencijalnog sumpora u njemu...

Još jedno pitanje za forumaše, zna li neko ikoje komercijalno pivo kojeg možeš popiti masu i da si ujutro normalan kao poslje domaćeg???

A.
u jednom od proslih postova pise kako izbaciti co2 iz bureta.a sto se p iva tice meni je najbolje Laško Pivo, nikad ne boli glava a ide dobro.Jos mogu popiti bavariu da mi odgovara i to je to.od svakog drugog glava boli.
Pivovarna Laško

Odgovori