Mlin

rubrika za fotke opreme, piva, opise kako ste napravili neki komad opreme i sl.

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
lanko
Postovi: 320
Pridružen/a: ned stu 21, 2010 12:35 pm
Lokacija: Slavonija

Post Postao/la lanko » sub lip 25, 2011 1:39 pm

Samljeo je mlin iz Opeca 3 ture po 12 kg. Provjerio sam zubce, izgledaju kao da je danas kupljen :) možda samo imam sreće u odljevu.
BTW uvijek treba ostaviti mali razmak da zubci ne taru sami o sebe!

Avatar
diS
Postovi: 1159
Pridružen/a: uto ožu 29, 2011 8:28 pm
Lokacija: Kaštela

Post Postao/la diS » čet lip 30, 2011 7:07 am

Došlo je vrijeme za nabavu mlina.
U igri je par opcija: mlin s diskovima iz Opeca, dati tokaru da mi napravi mlin sa valjcima ili ga naručiti iz SAD-a.
Bliže sam opciji da naručim/napravim mlin s valjcima jer bih želio trajno i kvalitetno riješenje.

Budući da je razlika u cijeni dosta velika, zanima me koju učinkovitost imate s mlinom iz Opeca?

Avatar
lanko
Postovi: 320
Pridružen/a: ned stu 21, 2010 12:35 pm
Lokacija: Slavonija

Post Postao/la lanko » čet lip 30, 2011 12:08 pm

Bolje napravi ( kupi) origigi mlin za slad. Iz Opeca je OK, ali ipak preporucam valjke.
Inace 12-13 kg slada za 50-52l piva og 1.050 prosjek. E sad, kako racunas iskoristivost to ti vidi.

Avatar
diS
Postovi: 1159
Pridružen/a: uto ožu 29, 2011 8:28 pm
Lokacija: Kaštela

Post Postao/la diS » čet lip 30, 2011 1:00 pm

Kupnja origigi mlina mi je trenutno najbliža opcija.
Šta se tiče učinkovitosti (efficiency), postoje 2 izračuna: učinkovitost ukomljavanja i učinkovitost cijelog sistema.
Oba izračuna se temelje na odnosu stvarne količine proizvedenog šećera u sladovini i teoretske (maksimalne) količine koju je slad mogao producirati.

Budući da (između ostalog) kvaliteta samljevenog zrna uvelike utiče na učinkovitost, ona je dobar prikaz kako mlin odrađuje svoj posao tj. koliko kvalitetno melje zrno.
Upravo zato sam pitao za učinkovitost/efikasnost, kao jedan od pokazatelja kvalitete mlina, pa ako netko ima konkrene brojeve molio bih da ih podijeli.

Vjerujem da su vrijednosti različite, istotako vjerujem i da svi želimo izvući maksimum iz svoje opreme.
Da se malo udaljim od teme, ovim bi uvidjeli koliko možemo a koliko stvarno ostvarujemo, i možemo li unaprijediti postupak i povećati kvalitetu finalnog proizvoda.

Avatar
Svarrogh
Postovi: 2410
Pridružen/a: pet lis 22, 2010 1:00 pm
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la Svarrogh » čet lip 30, 2011 1:27 pm

Sa mlinom iz OPECa mi se iskoristivost krece izmedju 65% i 75%

Avatar
RUBY
Postovi: 97
Pridružen/a: sub stu 20, 2010 9:53 pm
Lokacija: split

Post Postao/la RUBY » čet lis 20, 2011 10:14 pm

kao i večini na forumu tako i meni vječiti je problem taj mlin tj neko njegovo trajno rješenje. dakle kad ste se već dotakli izgleda mlina i iskoristivosti evo da dam nekoliko informacija sta znam. imao sam priliku vidit kako izgleda pravi mlin u pivari čiji kapacitet je 600 kg/h , valjci naravno da su od inoxa ali nisu nazubljeni vec su posve glatki sa uzduznim perforacijama(utorima) sirokim cca 1mm dubokim cca 0.5 mm koje su blago zakrivljene uzduž valjka i razmak izmedju tih perforacija tj utora je cirka 12-13 mm, sta se tice dimenzije samih valjaka kojih ima ukupno 4 po dva u paru jedni povise drugih to je odokativno promjera 20 cm a dugi cca 25 cm. nisam bio u mogučnosti vidit razmak izmedju valjaka s tim da naravno nije ni svaki slad tj zrno isto tako da to varira al moje je misljenje da ovi valjci na ovakvom mlinu imaju razlicit razmak tj da gornji imaju veči a donji manji .zaboravih napomenut da sve to pokreće motor od 2.2 kw. e sad ukoliko je neko od ekipe iz splita i bliže okolice u mogučnosti napravit nesto slicno ovome narano u manjim dimenzijama veoma sam zainteresiran financijski sudjelovat u projektu,a druga kombinacija je ukoliko se nesto slicno može nabavit gotovo volija bi se dogovorit sa par kolega pa da zajedno kupimo to i konacno i tom problemu stanemo na kraj. i jedno pitanje ovoj ekipi koja ima iskustva sa tzv mlinovima za srot da malo opisu kako to mlije slad i kako iznutra izgledaju. hvala i pozdrav iz splita!
IN FERMENTUM VERITAS!!!

Avatar
pacman
Postovi: 239
Pridružen/a: uto stu 16, 2010 7:47 pm
Lokacija: požega-našice-orahovica

Post Postao/la pacman » pet lis 21, 2011 6:04 pm

evo i moje ljepote....

napokon rijesen problme mlina.
melje savrseno i moze se fino podesavati.

slika slika
Nakon osmog piva se i najjednostavnije misli izražavaju složeno.

Avatar
lanko
Postovi: 320
Pridružen/a: ned stu 21, 2010 12:35 pm
Lokacija: Slavonija

Post Postao/la lanko » pet lis 21, 2011 7:04 pm

Gdje si to čudo našao/skinuo?
Daj ideju, da prošetam po tavanima djedova :)

Avatar
pacman
Postovi: 239
Pridružen/a: uto stu 16, 2010 7:47 pm
Lokacija: požega-našice-orahovica

Post Postao/la pacman » pet lis 21, 2011 7:40 pm

slucajno nasao... a mislim da sam vidio jos jednog takvog slicnog, ako ne i istog uz put, kod jednog cige da ga prodaje.


vrti mlin ko lud, ide tako lako okretanje a litra slada prodje za sekundu kroz njega

a mala mrcina 12,5 kg teska
Nakon osmog piva se i najjednostavnije misli izražavaju složeno.

marbor
Postovi: 243
Pridružen/a: pet ožu 23, 2007 5:43 pm

Post Postao/la marbor » pet lis 21, 2011 8:35 pm

RUBY je napisao/la:e sad ukoliko je neko od ekipe iz splita i bliže okolice u mogučnosti napravit nesto slicno ovome narano u manjim dimenzijama veoma sam zainteresiran financijski sudjelovat u projektu,a druga kombinacija je ukoliko se nesto slicno može nabavit gotovo volija bi se dogovorit sa par kolega pa da zajedno kupimo to i konacno i tom problemu stanemo na kraj. i jedno pitanje ovoj ekipi koja ima iskustva sa tzv mlinovima za srot da malo opisu kako to mlije slad i kako iznutra izgledaju. hvala i pozdrav iz splita!
Jedno vrijeme u Splitu je bio u prodaji mlin za slad, ostao nakon prodaje mini pivovare. Moguće da se još uvijek prodaje cijena cca 100 eura, ja sam kontakt izgubio. Mislim da se mlada gospođa prezivala Pavić

Avatar
tomi2206
Postovi: 59
Pridružen/a: pet srp 09, 2010 7:01 pm
Lokacija: Poreč/Istra

Post Postao/la tomi2206 » pet lis 21, 2011 10:37 pm

Ima li koja dobra duša s foruma koja ima mogučnost pogledati u OPEC-u za mlin ?

Avatar
Don Genovese
Postovi: 2768
Pridružen/a: čet ožu 03, 2011 11:12 am
Lokacija: Kutina

Post Postao/la Don Genovese » pet lis 21, 2011 11:41 pm

pacman je napisao/la:evo i moje ljepote....

napokon rijesen problme mlina.
melje savrseno i moze se fino podesavati.

slika slika
Možda su neki i vidjeli slike od tog mlina, no molio bih admina da ih vrati, jer vidim samo "dva znaka u tunelu" čitaj: "mrakulja".

Eto, sad se lijepo vide slike. Hvala. Super je.
pacman je napisao/la:Popravita situacija, I slike se ponovo vide.

Mali melje kao lud. Moze da usitni fino kao brasno a moze se postelovati sve do krupnih komada. Nije na principu obicnih mlinova za mak nego zrno gora do kraja gdje se nalaze dvije ploce jedna je nepomicna a druga se vrti. :o)

Ovu nepomicnu se da stelovati pomocu navoja na vrhu mlina. A misli da mize biti otvor od 0,01-1.0 cm ako ne I veci.

Imam jedno pitanje za iskusne kod mljevenja,
Kada stavim da nema citavih zrna, sva su smljevena, dogadja se da ima sitnih komada kao brasna. Ne previse ali ima. A kada povecam, ima cijelih zrna ali ne previse no onda nema prasine.

Sad je pitanje. Dali je bolja solucija bez cijelog zrna ili sa cijelim. Gdje je veca iskoristivost
Stavi otprilike na sredinu između te dvije opcije.
Zadnja izmjena: Don Genovese, dana/u sub lis 22, 2011 10:16 am, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
admin
Site Admin
Postovi: 1853
Pridružen/a: čet ožu 08, 2007 11:58 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la admin » sub lis 22, 2011 12:50 am

Ja isto nis nEvidim a zanima me. Please uploadati ponovno.

Avatar
ervin
Postovi: 460
Pridružen/a: čet stu 04, 2010 7:19 pm

Post Postao/la ervin » sub lis 22, 2011 3:25 am

Don Genovese je napisao/la:
pacman je napisao/la:evo i moje ljepote....

napokon rijesen problme mlina.
melje savrseno i moze se fino podesavati.

slika slika
Možda su neki i vidjeli slike od tog mlina, no molio bih admina da ih vrati, jer vidim samo "dva znaka u tunelu" čitaj: "mrakulja".
hehe, ovaj tvoj mlin izgleda kao da si ga izronio sa potonulog broda :D javi rezultate

Avatar
pacman
Postovi: 239
Pridružen/a: uto stu 16, 2010 7:47 pm
Lokacija: požega-našice-orahovica

Post Postao/la pacman » sub lis 22, 2011 9:23 am

Popravita situacija, I slike se ponovo vide.

Mali melje kao lud. Moze da usitni fino kao brasno a moze se postelovati sve do krupnih komada. Nije na principu obicnih mlinova za mak nego zrno gora do kraja gdje se nalaze dvije ploce jedna je nepomicna a druga se vrti. :o)

Ovu nepomicnu se da stelovati pomocu navoja na vrhu mlina. A misli da mize biti otvor od 0,01-1.0 cm ako ne I veci.

Imam jedno pitanje za iskusne kod mljevenja,
Kada stavim da nema citavih zrna, sva su smljevena, dogadja se da ima sitnih komada kao brasna. Ne previse ali ima. A kada povecam, ima cijelih zrna ali ne previse no onda nema prasine.

Sad je pitanje. Dali je bolja solucija bez cijelog zrna ili sa cijelim. Gdje je veca iskoristivost
Nakon osmog piva se i najjednostavnije misli izražavaju složeno.

Odgovori