HERMS izrada by me :)

rubrika za fotke opreme, piva, opise kako ste napravili neki komad opreme i sl.

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Avatar
lanko
Postovi: 320
Pridružen/a: ned stu 21, 2010 12:35 pm
Lokacija: Slavonija

Post Postao/la lanko » uto pro 30, 2014 11:41 pm

Dodaj rezove na situ i nece se stopati!
Kažeš da treba još 100 rupica?!?! Kakve to rupe bušiš?
Možda 1000 bolje!?
Drugi problem je sitnie samljeveno, ali 99% je sito loše!!

Avatar
fegi
Postovi: 489
Pridružen/a: čet srp 31, 2014 6:15 pm
Lokacija: Čakovec
Kontakt:

Post Postao/la fegi » sri pro 31, 2014 10:00 am

http://www.pivarstvo.info/forum/viewtop ... 84&start=0

tu je slika lažnog dna...nema baš mjesta za još dodatnih rezova... sada sam između toga mislio bušiti borerom od 1-1.5 mm... da dobijem još površine za cjeđenje...edit: da oko 1000 novih rupica...

Inače kada smo mješali kod ukomljavanja, iskoristivost nam je bila za 10% bolja nego dok nismo...Kako se onda zadržati na takvoj iskoristivosti bez mješanja?

Avatar
Don Genovese
Postovi: 2768
Pridružen/a: čet ožu 03, 2011 11:12 am
Lokacija: Kutina

Post Postao/la Don Genovese » čet sij 01, 2015 7:45 am

Bušenje inoxa je "noćna" mora i po danu. Imaš ti tu prostora za rezove brusilicom, između svakog od ovih postojećih, samo ruka mora biti "laka", jezik držati ravno, i ne natankati se prije rezanja. Bolje napravi još između malo kraće rezove, da ne oslabiš puno strukturu, jer ćeš zamrziti bušenje, čak i da imaš i cr-vanadium svrdlo (trebat će ti preko nekoliko svrdala, kad počnu pucati na toj neravnoj podlozi, pa ćeš morati prvo za svaku rupu potočkati mjesto, stupna bušilica, a i emulzija za "rezanje" u šprici, za 1000 rupa). Sreće na vreće.
Sreće na vreće, pivu na nepce i ne buš trebal ni zubotrebce ... Vito.

ilic.os
Postovi: 143
Pridružen/a: pon kol 26, 2013 8:17 pm
Lokacija: Osijek

Post Postao/la ilic.os » sub vel 21, 2015 4:57 pm

Evo i malo update-a od mene

HERMS je skoro gotov, još moram napraviti postolje na kojem će to sve zajedno stajati.

Kako nisam mogao izdržati pokušao sam napraviti jednu turu u njemu i naletio na problem s brzim spojnicama koje su predviđene za zrak.

Kada je krenula sladovina kroz sustav odmah se zaštopalo na brzim spojnicama, sam otvor na njima nije dovoljno velik da prođe gušća tekućina, ali se vrlo lako rastave i modificiraju.

Kako sam morao za vrijeme ukomljavanja raditi preinake na spojnicama sama temperatura ukomljavanja nije prošla najbolje, ali kada su spojnice sređene sve radi za 5.

Evo par slika, bačve još moram srediti i napraviti postolje za pumpe.
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » sub vel 21, 2015 5:17 pm

možeš malo opisati preinake na spojnicama ! :guiness:

ilic.os
Postovi: 143
Pridružen/a: pon kol 26, 2013 8:17 pm
Lokacija: Osijek

Post Postao/la ilic.os » sub vel 21, 2015 5:21 pm

mali badem je napisao/la:možeš malo opisati preinake na spojnicama ! :guiness:
Iz spojnica sam izvadio onaj dio koji u sprječava curenje kroz spojnicu kada nije spojena. Zapravo sam sada dobio spojnice gotovo identične onim mesinganim vrtnim..

Vrlo lako se rastavljaju i samo se izbaci taj pipak s oprugom i dobiješ full protok.
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Avatar
Don Genovese
Postovi: 2768
Pridružen/a: čet ožu 03, 2011 11:12 am
Lokacija: Kutina

Post Postao/la Don Genovese » sub vel 21, 2015 5:56 pm

Ako ti je ostalo od lemljenja na bakru "crnog sranja", s kistom i solnom kiselinom, ili s krpom u gumenim rukavicama brzo skineš i ispereš pod vodom. Da ti se to ne otopi u vrućoj sladovini.
Sreće na vreće, pivu na nepce i ne buš trebal ni zubotrebce ... Vito.

ilic.os
Postovi: 143
Pridružen/a: pon kol 26, 2013 8:17 pm
Lokacija: Osijek

Post Postao/la ilic.os » čet vel 26, 2015 9:00 am

Trenutno sam u potrazi za opremom za poliranje inoxa, jel netko kupovao one krpe što se montiraju na fleksericu i gdje ih je našao, pretpostavljam da u trgovini koja to prodaje imaju i pastu koja se koristi za poliranje.

Avatar
fegi
Postovi: 489
Pridružen/a: čet srp 31, 2014 6:15 pm
Lokacija: Čakovec
Kontakt:

Post Postao/la fegi » čet vel 26, 2015 12:06 pm

da ima ti toga koliko očeš, jedino ti i brusilica mora imati regulaciju okretaja... ja sam svoju jednu zapalil ... dobro je da su okretaji kod poliranja što manji

pklicov
Postovi: 852
Pridružen/a: sri vel 20, 2013 10:11 am
Lokacija: Zagreb, Dubrava

Post Postao/la pklicov » čet vel 26, 2015 2:11 pm

Tog ti ima u Bauhausu. Pastu nisam vidio, ali to bi trebao u prodavaonicu lakova otići. Polir paste i polir sapune isto kupi u prodavaonici lakova.

Prije poliranja ćeš morati izbrusiti ogrebotine sa nećim. Nekakav tok bi bio, čelična četka, rotirajući disk na koji nalijepiš čeličnu vunu za fino brušenje ili kupiš fine brusne papire na filcu pa sa njima udariš, ideš od grubljeg prema finijem. Na kraju tek uzmeš spužveni disk i sapun za poliranje, a na kraju samo filcanu krpu i tekući polish. Na taj način buš imal špigl :).

Avatar
Ygor
Postovi: 420
Pridružen/a: pon kol 26, 2013 5:38 pm
Lokacija: Osijek

Post Postao/la Ygor » čet vel 26, 2015 2:39 pm

ilic.os je napisao/la:Trenutno sam u potrazi za opremom za poliranje inoxa ...
Tu imaš sve što ti treba. Objasniš im koji materijal želiš polirati i sa kojim alatom to misliš raditi i sigurno ćeš dobiti kvalitetnu informaciju.


http://www.brusevi.com/

M. Divalta 46 , 31000 Osijek


:zivjeli2:

.

ilic.os
Postovi: 143
Pridružen/a: pon kol 26, 2013 8:17 pm
Lokacija: Osijek

Post Postao/la ilic.os » pet tra 24, 2015 9:47 pm

Evo da napravim mali update teme, HERMS radi bez greske, trenutno jedini problem na koji sam naisao je filtriranje piva nakon kuhanja, odnosno neposredno prije hladjenja. Hladjenje mi ide preko plate chillera i kod npr kuhanja IPA-e imam dosta taloga od hmelja. Probao sam hmelj ubacivati u vrecicu, ali i dalje ga je bilo dosta, strah me da se ne zastopa plate chiller...

Ako imate neki prijedlig pucajte :)

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » sub tra 25, 2015 12:35 am

u lonac za kuhanje staviti prije kuhanja veliki filter od prokrom mrežice veličine reketa ( ali ipak ne toliko veliki da se posrami zakona o legalizaciji...) .. okvir mora biti od debele nehrđajuče žice (stručno znaju samo neki ... i fale mi ... glumci jedni .... ) da drži formu.
negdje sam to vidio ovih dana , a sigurno nije bilo na RTL-u i Đurđevac TV.

ak nemreš vizualizirati daj malo poguglaj :arrow:

:hmelj: :pivo3:

Avatar
komA HC
Postovi: 68
Pridružen/a: uto vel 22, 2011 10:13 am
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la komA HC » uto pro 22, 2015 3:06 pm

I ja imam problema sa štopanjem.
Pumpa je od veš mašine, na situ mi ne stane više rezova.
Vidim da nitko iz bačve nema pipu kao ja nego svi imaju ravne ventile. jel moguće da je problem u tome? Ili u čemu bi uopće više mogao biti?
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Chvembo
Postovi: 183
Pridružen/a: sri kol 04, 2010 12:13 pm
Lokacija: Bistra

Post Postao/la Chvembo » uto pro 22, 2015 3:54 pm

komA HC je napisao/la:I ja imam problema sa štopanjem.
Pumpa je od veš mašine, na situ mi ne stane više rezova.
Vidim da nitko iz bačve nema pipu kao ja nego svi imaju ravne ventile. jel moguće da je problem u tome? Ili u čemu bi uopće više mogao biti?
Imam isto takvo sito od vrka bačve i koristim ovakvu 1/2'' pipu i nemam problema. Kada ukomljavaš, na pali pumpu odmah, znaći ubaci vodu, ubaci slad, dobro nekoliko puta promiješaj velikom kuhaćom svakih cca 10 minuta, i tek kada se slad dobro napio vode, nakon 30 min uključi recirkulaciju sladovine pomoću pumpe. Također propuručam da ovu kromiranu pipu demontiraš i potopiš u jaku koncentraciju limunske kiseline, npr 100g na 400ml vode, tako ostavi tijekom 24h. Limunska će skinuti krom i ostat će čisti bakar, bolje nego da krom ide u pivu.

Odgovori