Punilica

rubrika za fotke opreme, piva, opise kako ste napravili neki komad opreme i sl.

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
EsArt
Postovi: 248
Pridružen/a: sri ruj 06, 2017 7:58 pm
Lokacija: Novi Marof

Punilica

Post Postao/la EsArt » čet sij 10, 2019 5:49 pm

Evo konačno sam završio sa montažom tj izradom punilice po mom "čefu" u cijeloj priči je najbitnije da imam dva takva Fermentera i sad treći koji je preuređen u punilicu i to sve na klikfix sistem tako da poklopac mogu koristiti i kod pretakanja iz jednog Fermentera u drugi a da nema dodira sladovina sa kisikom ili ti nedaj bože kakvom životinjicom ,dio na poklopcu u donjem dijeli ima filter koji je takaj izmjenjivi (tri su kao rezerva) pa ako tokom pretakanja dođe do začepljenja lako se promjeni tj stavi novi ..sistem odlično funkcionira a u unutrašnjost punilice ugradio sam dodatak tako da je isti svega 3 mm od dna pa punilica posrka sladovinu do kraja ostane koji 1 dcl a to je zanemarivo ,ovaj mali filter koji se nalazi na poklopcu skroz dolje taman sjeda na samo dno punilice tj sjeda u prethodno ulijanu Šečernu otopinu za karbonizaciju ....konačno zadovoljan .....
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Avatar
Pemac
Postovi: 729
Pridružen/a: uto stu 14, 2017 5:06 pm
Lokacija: Hercegovac/Jarun

Re: Punilica

Post Postao/la Pemac » pet sij 11, 2019 8:17 am

Sve pet, samo jedno pitanje;

Na ovoj drugoj fotki, ide filter, pa cijev, pa poklopac. Mufa ima utore za click fix. Crijevo je ojačano, zategnuto obujmicom na obje strane. E sad na pola tog crijeva se vidi pa me zanima jel to

lak za nokte SALLY HANSEN GEL PRO LAB postojan u svim uvjetima?

:mrgreen: :pivo:

Avatar
EsArt
Postovi: 248
Pridružen/a: sri ruj 06, 2017 7:58 pm
Lokacija: Novi Marof

Re: Punilica

Post Postao/la EsArt » pet sij 11, 2019 9:16 am

Pemac je napisao/la:
pet sij 11, 2019 8:17 am
Sve pet, samo jedno pitanje;

Na ovoj drugoj fotki, ide filter, pa cijev, pa poklopac. Mufa ima utore za click fix. Crijevo je ojačano, zategnuto obujmicom na obje strane. E sad na pola tog crijeva se vidi pa me zanima jel to

lak za nokte SALLY HANSEN GEL PRO LAB postojan u svim uvjetima?

:mrgreen: :pivo:
ha ha ha ...nerazmem ti se ja u te lakove ,budem pital djelatnicu iz ženine kancelarije pa ti javim .... :idea: :pivo4: :oops:

Avatar
Pemac
Postovi: 729
Pridružen/a: uto stu 14, 2017 5:06 pm
Lokacija: Hercegovac/Jarun

Re: Punilica

Post Postao/la Pemac » pet sij 11, 2019 9:55 am

EsArt je napisao/la:
pet sij 11, 2019 9:16 am
budem pital djelatnicu iz ženine kancelarije
Gledo sam ja i takve filmove :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odgovori