tablete za omekšavanje vode

... koje koristite i gdje ih nabaviti

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Avatar
admin
Site Admin
Postovi: 1853
Pridružen/a: čet ožu 08, 2007 11:58 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la admin » sri pro 21, 2011 11:56 am

ajde samo skuhaj s vodom koju imas :) sve bu ok i nece ti ispasti lose pivo... ako bas oces kemijati s vodom, stavi 3/4 destilirane i 1/4 ove koju imaš... to bu mekano i nadam se da radiš neko svjetlo pivo jer inace to podešavanje nema puno smisla...

Avatar
PriMarius
Postovi: 510
Pridružen/a: sri stu 24, 2010 6:03 pm
Lokacija: zagreb

Post Postao/la PriMarius » pet sij 20, 2012 1:16 pm

zval sam ViO da pitam kojem vodocrpilištu u Zg pripada Zvijezda/Medveščak i kaže čovjek Mala Mlaka... ako kome pomogne...
stin...stern...st'nning
numzph-numonh, bleeargh...

if you don’t like it, it probably wasn’t meant for you...

hahahahahahahahah hahahahah jač crč majkemmm... (Tinl)

Avatar
Pajdo
Postovi: 454
Pridružen/a: pon pro 07, 2009 1:58 am
Lokacija: zg

Post Postao/la Pajdo » sub sij 21, 2012 1:12 pm

PriMarius je napisao/la:zval sam ViO da pitam kojem vodocrpilištu u Zg pripada Zvijezda/Medveščak i kaže čovjek Mala Mlaka... ako kome pomogne...
meni pomaže! hvala lijepa. Ček, jel ti živiš tu negdje? Sad mi se čini ko da smo to već ustvrdili... :D

živili!

Avatar
PriMarius
Postovi: 510
Pridružen/a: sri stu 24, 2010 6:03 pm
Lokacija: zagreb

Post Postao/la PriMarius » sub sij 21, 2012 1:28 pm

je u nekom četu smo se dopisivali nekaj... ja sam na medveščaku malo više od gjure... aktivno razmišljam o nabavci RO s onog linka od nekidan kaj je neko postal
http://www.elegancereef.com/index.php?o ... rt=nameAsc
jer frajer ima i neku akciju ak ga se lajka na fejsbuku, pa se dobije 20% popusta - mislim da vrijedi još danas i sutra...
http://www.elegancereef.com/forum/index ... 0-popusta/
tak da ovaj od 440kn ispadne nekih 360+poštarina(cca 20kn običnom poštom) - kaj je osjetno jeftinije nego isti takav s ebay-a - a taj je, kolko sam shvatil, dovoljan za ono kaj nama treba, makar mi je frajer rekel da bi za kuhanje i ine upotrebe bil bolji ovaj od 1700kn...
stin...stern...st'nning
numzph-numonh, bleeargh...

if you don’t like it, it probably wasn’t meant for you...

hahahahahahahahah hahahahah jač crč majkemmm... (Tinl)

Odgovori