Slad i Kvasac - vrste i cijene

... koje koristite i gdje ih nabaviti

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Avatar
400d
Postovi: 1894
Pridružen/a: pet pro 04, 2009 3:34 pm
Lokacija: Sarajevo, BiH

Post Postao/la 400d » uto lis 16, 2012 10:52 pm

ja pregovaram s jednom firmom iz BiH koja je distributer Ireksa za ovo područje i oni su spremni uvesti slad za nas u BiH. zanima me konačno da li su vreće po 50kg ili 25kg????

vidim da neki od vas tvrde da su kupovali po 25 kila, a gospodin iz ireksa tvrdi da su vreće po 50 kila.

ovo mi je jako važno, jer 50 kg je stvarno previše, a kad bi bile po 25 kg već bi se moglo nekako to srediti....
I like the smell of fermentation in the morning

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » uto lis 16, 2012 11:49 pm

potpuno te razumijem .!!ako ti nešto znači ,nazvat ću sutra Ireks ekipu i proslijediti pitanje . oni su zasad još uvjek duboko u vinarskom programu i stalno su na terenu .! vjeruj mi da vjerujem da ekipa na zemlji daje sve od sebe ,ALI kad proslijede pitanje onome na 10 0.. m . ................... znam da znaš. 8) :pivo3: :hmelj:

Avatar
400d
Postovi: 1894
Pridružen/a: pet pro 04, 2009 3:34 pm
Lokacija: Sarajevo, BiH

Post Postao/la 400d » uto lis 16, 2012 11:55 pm

mali badem je napisao/la:potpuno te razumijem .!!ako ti nešto znači ,nazvat ću sutra Ireks ekipu i proslijediti pitanje . oni su zasad još uvjek duboko u vinarskom programu i stalno su na terenu .! vjeruj mi da vjerujem da ekipa na zemlji daje sve od sebe ,ALI kad proslijede pitanje onome na 10 0.. m . ................... znam da znaš. 8) :pivo3: :hmelj:
živio i hvala :pivo3: :zivjeli2:
I like the smell of fermentation in the morning

Avatar
Svarrogh
Postovi: 2410
Pridružen/a: pet lis 22, 2010 1:00 pm
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la Svarrogh » čet lis 18, 2012 4:45 pm

Ovako, danas sam bio na skupu pivara u Vukovaru sto svake godine organizira Ireks. Hvala puno Vedranu sto mi je sredio upad :) Pricao sam g. Petrovićem i rekao mi je da ne bi trebalo biti problema oko smanjenja sirovina na velicine koje sam napisao na prosloj strani. Rekao mi je da mu napisem mail sa tim. Cim mi se javi, napisem ovdje. Drzite palceve :zivjeli2:

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » čet lis 18, 2012 5:59 pm

ohooo ,skup pivara, :D :hmelj: čestitam
jesi se pohvalio medaljom ?

Avatar
Svarrogh
Postovi: 2410
Pridružen/a: pet lis 22, 2010 1:00 pm
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la Svarrogh » čet lis 18, 2012 6:10 pm

Hehe nisam :) Slusam sam sta imaju reci industrijalci. Iskoristenje im je 95% Nije ni cudo uz sve te silne enzime koje koriste. A tek oprema za odvajanje tekucine iz tropa, kvasaca i nazad u pivo... nista se ne baca :) Profesorica sa Beogradskog fakulteta je drzala predavanja o pivu sa raznim dodacima u svrhu poboljsanja zdravlja. Stavljali su matilovac, ribizle, maline itd na pilsen pivo... Nisam htio biti drzak i upitati ih da li znaju koliko bi njihovo pivo imalo utjecaj na covekovo zdravlje kada ga ne bi filtrirali, pasterilizirali, i stavljali tonu aditiva za produljenje roka...

Avatar
400d
Postovi: 1894
Pridružen/a: pet pro 04, 2009 3:34 pm
Lokacija: Sarajevo, BiH

Post Postao/la 400d » čet lis 18, 2012 6:27 pm

Svarrogh je napisao/la:Hehe nisam :) Slusam sam sta imaju reci industrijalci. Iskoristenje im je 95% Nije ni cudo uz sve te silne enzime koje koriste. A tek oprema za odvajanje tekucine iz tropa, kvasaca i nazad u pivo... nista se ne baca :) Profesorica sa Beogradskog fakulteta je drzala predavanja o pivu sa raznim dodacima u svrhu poboljsanja zdravlja. Stavljali su matilovac, ribizle, maline itd na pilsen pivo... Nisam htio biti drzak i upitati ih da li znaju koliko bi njihovo pivo imalo utjecaj na covekovo zdravlje kada ga ne bi filtrirali, pasterilizirali, i stavljali tonu aditiva za produljenje roka...
ovo ti je bila greška 8)
I like the smell of fermentation in the morning

Avatar
stipeZD
Postovi: 238
Pridružen/a: čet stu 22, 2012 2:26 pm
Lokacija: BIBINJE

Post Postao/la stipeZD » uto sij 15, 2013 10:14 pm

Znaci nista od dogovora s manjim pakiranjima???

Avatar
Svarrogh
Postovi: 2410
Pridružen/a: pet lis 22, 2010 1:00 pm
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la Svarrogh » uto sij 15, 2013 11:03 pm

Nikada mi nisu odgovorili na mail...

Odgovori