Svezapivo.hr

... koje koristite i gdje ih nabaviti

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Klepa
Postovi: 29
Pridružen/a: pon ožu 10, 2014 3:58 pm
Lokacija: Osijek

Svezapivo.hr

Post Postao/la Klepa » pon ožu 10, 2014 4:08 pm

Pozdrav ekipi, bacam se u pivarstvo kucne radinosti, pa me zanima narudba sirovina, nasao sam kod nas u hr svezapivo.hr pa me zanimaju iskustva, radije bi gurao nase dobavljace nego kupovao iz vana.

Avatar
1rice
Postovi: 455
Pridružen/a: sub stu 03, 2012 11:19 am
Lokacija: st

Post Postao/la 1rice » pon ožu 10, 2014 4:18 pm

Samo pozitivna iskustva s njima.
Usput, dobrodosao! :zivjeli2:
Homer Simpson je napisao/la:Ah, beer, my one weakness. My Achilles' heel, if you will.

Klepa
Postovi: 29
Pridružen/a: pon ožu 10, 2014 3:58 pm
Lokacija: Osijek

Post Postao/la Klepa » pon ožu 10, 2014 4:25 pm

1rice je napisao/la:Samo pozitivna iskustva s njima.
Usput, dobrodosao! :zivjeli2:
Hvala na dobrodoslici, u kontaktu sam s njima i iznenadio sam se susretljivosti a dosta u zadnja 2 dana citam ovaj forum i nasao sam ta 2 beershop (5 dana niko se nejavlja) i svezapivo, svezapivo sve pohvale zasad.

Ko pica kad ide na maturalnu jedva cekam petak i dostavu da u subotu pocnem sa kuhanjem.

Usput vrlo informativan forum o pivu i samoj pripremi, za mene potpunog laika za sada svaka info dobrodosla.

Htio sam uzet onu foru koncentrata coopers, ali me ovaj forum odgovorio od toga i odlucio sam all grain;)

Avatar
davorst
Postovi: 186
Pridružen/a: pon pro 23, 2013 6:55 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la davorst » pon ožu 10, 2014 8:39 pm

Ja, kako sam prešao na ag, samo od njih uzimam i prezadovoljan sam i uslugo
m i cjenama a obzirom da su pivari i ponekim savjetom kad zaškripi!
Kruha i piva! Pozdrav, Davor

Avatar
Dobri Pantelija
Postovi: 260
Pridružen/a: pon tra 08, 2013 8:18 am
Lokacija: Osijek 5/8, Vukovar 1/8, Zagreb 1/8, Trogir 1/8

Post Postao/la Dobri Pantelija » sri ožu 12, 2014 1:21 pm

Budući da si iz Osijeka, mi za vikend kuhamo jednog garavog, pa ako želiš možeš navratiti i vidjeti kako mi radimo?

Javi se privatnom porukom ako si zainteresiran.
Bolje jedno vruće pivo nego četiri ladna, bolje stara baba nego mlada!
-------------
odobrio Rambo

stane2006
Postovi: 315
Pridružen/a: uto sij 21, 2014 4:55 pm
Lokacija: Orašje

Re: Svezapivo.hr

Post Postao/la stane2006 » pon lip 16, 2014 6:16 pm

Klepa je napisao/la:Pozdrav ekipi, bacam se u pivarstvo kucne radinosti, pa me zanima narudba sirovina, nasao sam kod nas u hr svezapivo.hr pa me zanimaju iskustva, radije bi gurao nase dobavljace nego kupovao iz vana.
Član sam ovog foruma ali nisam baš jako aktivan (puno sam aktivniji na volimpivo.ba), kuham od drugog mjeseca ove godine, evo jučer sam kuhao sedmu turu, sva piva su mi bila i više nego dobra, što je najbitnije još nisam imao infekciju i nadam se da neću. Ali da se vratim na sirovine, od početka sve sirovine i opremu kupujem od momaka u svezapivo.hr (stvarno nije nikakva reklama), momci su i više nego odlični, meni su mljeli slad besplatno, čak sam dobio i digitalnu vagu besplatno, jest da sam i ostavio puno para ali, male stvari čine velika čuda?

Avatar
johnny2211
Postovi: 362
Pridružen/a: čet lis 24, 2013 11:53 am
Lokacija: Varaždin

Post Postao/la johnny2211 » pon lip 16, 2014 6:47 pm

Naravno, pohvala deckima iz svezapivo, a tebi sretno u kuhanju:-)

Avatar
sinco
Postovi: 194
Pridružen/a: ned sij 11, 2015 10:23 pm
Lokacija: Split

Post Postao/la sinco » čet sij 29, 2015 3:58 pm

decki su stvarno super... fer, brzi i spremni cak udjelit pokoji savjet totalnom njubu... :)

do sada sam imao 2 narudzbe, u prvoj narudzbi mi je dosao probiven extract... poslali su mi zamjenski extract o svom trosku...

sto rec nego sve naj!

Odgovori