Popis site-ova za nabavku sirovina

... koje koristite i gdje ih nabaviti

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Ivan35
Postovi: 149
Pridružen/a: pon ruj 02, 2019 7:56 am

Re: Popis site-ova za nabavku sirovina

Post Postao/la Ivan35 » uto pro 15, 2020 4:34 pm

Isto naručivao nekoliko puta, sve normalno. Samo što kaže sanoj, minimalna narudžba je 200 kn. Potrgam si hidrometar i ko zakurac nigdje nema za kupiti osim kod njih, a hitno mi je. Onda uzimaj još pizdarija da natučeš do 200.

DMan
Postovi: 4
Pridružen/a: ned stu 08, 2020 11:30 pm

Re: Popis site-ova za nabavku sirovina

Post Postao/la DMan » uto pro 15, 2020 9:53 pm

Hvala svima na odgovorima, Na kraju sam našao što trebam na www.vsezapivo.si, Nisam čuo za njih, ali su mi izgledali profesionalno i sada čekam dostavu.

Najviše mi je trebao avinator za dezinfekciju kojega nisam mogao nigdje naći u HR osim u majstor-pivar. Na kraju su i ostale sitnice koje su mi trebale bile OK cijena, tako da sam uzeo svega po malo za cca. 70 €.

Pretpostavljam da je i majstor-pivar OK, iako, ne bi im ruka otpala da malo urede stranicu. Izgedali bi profesionalnije i sigurno se ne bi desilo da im se potencijalni kupci misle je li to neki kinez preveo u Google translate stranicu na hrvatski i peca naivčine.

Javim iskustva za www.vsezapivo.si. Ako bude sve OK, mogu se staviti na popis jer imaju dosta dobar izbor i čini mi se OK cijene.

D.

Avatar
Poljo
Postovi: 2559
Pridružen/a: sri lip 24, 2015 1:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Popis site-ova za nabavku sirovina

Post Postao/la Poljo » uto pro 15, 2020 10:53 pm

Nebi im ruka otpala ni da su ostvarili human contact s barem jednim pivarom. 🤣
slika

DMan
Postovi: 4
Pridružen/a: ned stu 08, 2020 11:30 pm

Re: Popis site-ova za nabavku sirovina

Post Postao/la DMan » sri pro 23, 2020 1:23 pm

Narudžba sa www.vsezapivo.si je prošla skroz OK, malo sam čekao da provedu plaćanje (platio sam PayPalom), ali nakon toga je sve išlo glatko: poslano 18.12. (petak), kod mene je bilo 22.12. (utorak), dostavljač GLS. Da nije bio vikend, vjerujem kako bi za 2-3 dana bilo sigurno dostavljeno.
Cijene su korektne (cijene su u €), izbor mi se čini solidan, dostava dosta brza i ne preskupa (mene je došlo 8,17 € za prilično veliku kutiju) i mislim da bi ih se moglo staviti na prvu stranicu.

Pozdrav,

Dario

Ducabaksuz
Postovi: 9
Pridružen/a: čet sij 07, 2021 10:07 pm

Re: Popis site-ova za nabavku sirovina

Post Postao/la Ducabaksuz » čet vel 11, 2021 5:01 pm

Pozdrav ljudi, da li neko od va smo da zna za neku dobru radnju u Austriju? Prvenstveno bih naručivao kvasce i hmelj.

Avatar
Toples
Postovi: 2019
Pridružen/a: pet vel 06, 2015 1:25 pm
Lokacija: Zagreb-Srednjaci/Sisak-Zeleni Brijeg
Kontakt:

Re: Popis site-ova za nabavku sirovina

Post Postao/la Toples » uto ožu 02, 2021 9:30 am

DMan je napisao/la:
sri pro 23, 2020 1:23 pm
Narudžba sa www.vsezapivo.si je prošla skroz OK, malo sam čekao da provedu plaćanje (platio sam PayPalom), ali nakon toga je sve išlo glatko: poslano 18.12. (petak), kod mene je bilo 22.12. (utorak), dostavljač GLS. Da nije bio vikend, vjerujem kako bi za 2-3 dana bilo sigurno dostavljeno.
Cijene su korektne (cijene su u €), izbor mi se čini solidan, dostava dosta brza i ne preskupa (mene je došlo 8,17 € za prilično veliku kutiju) i mislim da bi ih se moglo staviti na prvu stranicu.

Pozdrav,

Dario
imaju sajt na hrvatskom i cijene u HRK, ali...

SAJT NE RADI na hrvatskom :mrgreen:

da se ne zabunite
save a tree - drink beer

bijeli prah
Postovi: 125
Pridružen/a: sri srp 13, 2016 3:42 pm
Lokacija: Split

Re: Popis site-ova za nabavku sirovina

Post Postao/la bijeli prah » sri lip 01, 2022 11:29 am

evo gledam na svezapivo možeš uzet ili jedno kilo ili 25kg u originalnoj vreći (mora se mljet), a ako opet kliknem po dva puta po kilo u košarici prikaže 2kg? jel to znači da može se naručivat po kilaži kako oš? nemam mlin, zasad planiram naručivat mljeveno. ionako je besplatno u njih

Ivan35
Postovi: 149
Pridružen/a: pon ruj 02, 2019 7:56 am

Re: Popis site-ova za nabavku sirovina

Post Postao/la Ivan35 » čet lip 02, 2022 12:58 pm

Da.

bijeli prah
Postovi: 125
Pridružen/a: sri srp 13, 2016 3:42 pm
Lokacija: Split

Re: Popis site-ova za nabavku sirovina

Post Postao/la bijeli prah » pon ožu 13, 2023 3:02 pm

jel itko radio sa mljevenim sladom kojemu je kao istekao rok, naime naručio sam prošlo ljeto malo više slada nego šta sam radio pive, pa imam nešto viška, možda i za dvije ture, isteklo mi je prije par tjedana pa bili se to moglo iskoristit?

Avatar
1rice
Postovi: 455
Pridružen/a: sub stu 03, 2012 11:19 am
Lokacija: st

Re: Popis site-ova za nabavku sirovina

Post Postao/la 1rice » pon ožu 13, 2023 6:51 pm

pomiriši, ako se nije uplisnilo, mozes slobodno kuhat
Homer Simpson je napisao/la:Ah, beer, my one weakness. My Achilles' heel, if you will.

Puyol
Postovi: 799
Pridružen/a: ned pro 25, 2016 12:11 am
Lokacija: Zagreb

Re: Popis site-ova za nabavku sirovina

Post Postao/la Puyol » uto ožu 14, 2023 3:19 pm

Ja sam koristio way "istekle" sladove, sve bilo normlano uvijek. Ako je miris dobar, i ako izgleda zdravao, nemas brige.

bijeli prah
Postovi: 125
Pridružen/a: sri srp 13, 2016 3:42 pm
Lokacija: Split

Re: Popis site-ova za nabavku sirovina

Post Postao/la bijeli prah » uto ožu 14, 2023 6:58 pm

hvala pijančine moje :pivo3:

Odgovori