... koje koristite i gdje ih nabaviti
Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy
-
Poljo
- Postovi: 2559
- Pridružen/a: sri lip 24, 2015 1:21 pm
- Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la Poljo » čet srp 07, 2016 12:07 pm
Evo da otvorim konačno ovu temu dok sharkyboy nije dobio slom živaca

Dakle, jel bi bilo zainteresiranih za neku veću narudžbu?
Dio oko samog naručivanja bi mogao ja riješit, ali trebat će mi pomoć oko pakiranja nekog sa dobrom vakumirkom.
Naručivalo bi se sa
http://slovenianhops.si/shop/ pa pogledajte ponudu.
Ja još ne znam točno sto ću uzet, ali sigurno kilu cascade i neku kombinaciju galaxy/amarillo/mosaic/...
Edit:
sharkyboy vodi exelicu sa zbrojenim narudzbama na:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
nemojte ju editirat, nemojte editirat postove sa narudzbama, ako mijenjate narudzbu napisite novi post sa ukupnom novom narudzbom.
Zadnja izmjena:
Poljo, dana/u pet srp 08, 2016 10:07 am, ukupno mijenjano 1 put.
-
Djuka
- Postovi: 71
- Pridružen/a: uto vel 17, 2015 5:19 pm
- Lokacija: Drenje
Post
Postao/la Djuka » čet srp 07, 2016 12:33 pm
j sam za
-
svabac
- Postovi: 250
- Pridružen/a: sri tra 13, 2016 2:45 pm
- Lokacija: Zagreb/Slavonski Brod
Post
Postao/la svabac » čet srp 07, 2016 12:56 pm
ja sam isto za. jel najmanje pakiranje koje se moze uzeti 1kg?
-
Ćika Roso
- Postovi: 32
- Pridružen/a: čet vel 25, 2016 1:59 pm
- Lokacija: SB/ZG
Post
Postao/la Ćika Roso » čet srp 07, 2016 1:13 pm
i ja sam za
-
Poljo
- Postovi: 2559
- Pridružen/a: sri lip 24, 2015 1:21 pm
- Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la Poljo » čet srp 07, 2016 1:32 pm
Imaju pakiranja 100g 250g 1kg 5kg
Sto je veca kolicina bolja je cijena.
-
WexZG
- Postovi: 453
- Pridružen/a: sri tra 29, 2015 3:09 pm
- Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la WexZG » čet srp 07, 2016 2:46 pm
Usao bi u kombu i imate vakumirku od mene za pakiranja. Super je vakumirka pa nema beda.
Ahtanum - 0.5 kg
Cascade - 0.5 kg
Columbus - 0.5 kg
Northern Brewer - 0.5 kg
Ako netko nece isti hmelj ko ja za skupit kilu... mogu se priklonit nekoj drugoj kombinaciji od pol kile pa da se puna kila zeme.
Mozda najbolje da svatko napise kaj bi pa napravimo neke okvirne pakete od po kilu il kak vec.
-
Tuff Gong
- Postovi: 381
- Pridružen/a: pet srp 17, 2015 11:01 am
- Lokacija: Novi Zagreb
Post
Postao/la Tuff Gong » čet srp 07, 2016 3:44 pm
Ja bi 500g Citre i 500g Centenniala. Ispod cijene piše ext. VAT "xx €", pretpostavljam da je to PDV koji treba dodati na cijenu?
-
Poljo
- Postovi: 2559
- Pridružen/a: sri lip 24, 2015 1:21 pm
- Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la Poljo » čet srp 07, 2016 3:47 pm
Ja bi rekao da je to dolje cijena bez PDVa
-
sharkyboy
- Postovi: 430
- Pridružen/a: sub pro 26, 2015 9:28 pm
- Lokacija: Zagreb/Centar
Post
Postao/la sharkyboy » čet srp 07, 2016 3:57 pm
evo da ja napisem svoj zahtjev za hmeljeve
(btw sta se tice pakovanja od pol kile ak nisu na cjeniku moze im se poslat ponuda za sve sta skupimo pa nek oni smisle najjeftinije pakiranje)
ja bi ovo:
250g
Cardinal
250g
Huell melon
250g
Polaris ili neki drugi za gorcinu ak ce bit zainteresiranih
kad dodjem doma s posla mogu napraviti neki gugl doks na kojem cu vodit po hmeljevima i kolicinama popis pa ce se tocno vidit kolko ceg fali za veci paket

bolje piva u ruci neg pič*a na grani...Oi!!! živili
-
WexZG
- Postovi: 453
- Pridružen/a: sri tra 29, 2015 3:09 pm
- Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la WexZG » čet srp 07, 2016 4:21 pm
Deal! Samo da naglasim... ja sam na moru sljedecih tjedan.. mozda dva. Ovisi mi godisnji o Kolindi pa da znate da kad bute narucivali da ne brzamo prevec zbog vakumirke.
-
sharkyboy
- Postovi: 430
- Pridružen/a: sub pro 26, 2015 9:28 pm
- Lokacija: Zagreb/Centar
Post
Postao/la sharkyboy » čet srp 07, 2016 5:13 pm
etoga
linkarda na ljude koji su se izjasnili dosad...molio bih ak neko misli nest mjenjat nek ne edita post nego samo spici novi al budem ja prije konacne narudžbe sve jos jednom provjeril
poljo nebilo ti tesko mozes ovo uklopit u svoj prvi post ak neko slucajno nedajboze cita temu odpocetka
čirz
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing
p.s. mozete samo gledati exelicu a ja cu editat da izbjegnemo neugodnosti i slucajna brisanja i slicno
p.p.s. ja za tri tjedna (racunajuci ovaj) idem na more pa onda nebi bilo lose pre kasno odradit narudžbu

bolje piva u ruci neg pič*a na grani...Oi!!! živili
-
Popivopi
- Postovi: 143
- Pridružen/a: sri sij 13, 2016 6:05 pm
- Lokacija: Osijek
Post
Postao/la Popivopi » čet srp 07, 2016 9:05 pm
Amarillo - 0,5 kg
Cascade - 0,5 kg
Citra - 0,5 kg
Columbus - 0,5 kg
Magnum - 0,5 kg
-
Ćika Roso
- Postovi: 32
- Pridružen/a: čet vel 25, 2016 1:59 pm
- Lokacija: SB/ZG
Post
Postao/la Ćika Roso » čet srp 07, 2016 10:59 pm
Galaxy 0,5kg
Mosaic 0,5kg
-
stane2006
- Postovi: 315
- Pridružen/a: uto sij 21, 2014 4:55 pm
- Lokacija: Orašje
Post
Postao/la stane2006 » čet srp 07, 2016 11:15 pm
Za mene ako može?
0,5kg-Chinook
0,5kg-Mosaic
0,5kg Halerttau Blanc
-
svabac
- Postovi: 250
- Pridružen/a: sri tra 13, 2016 2:45 pm
- Lokacija: Zagreb/Slavonski Brod
Post
Postao/la svabac » čet srp 07, 2016 11:56 pm
Mosaic - 0.5kg
Citra - 0.5kg