Hmeljni grupnjak

... koje koristite i gdje ih nabaviti

Moderator/ica: Poljo

Odgovori
Poljo

Re: Hmeljni grupnjak

Post Postao/la Poljo » uto svi 07, 2019 10:43 pm

Za galaxy se ceka nova berba sad. Saljem zamjenu za Ekvanot.
slika

kwak

Post Postao/la kwak » pet svi 10, 2019 9:33 am

Samo da znate, hmeljovi su naručeni i u ponedjeljak je planirana dostava.
Mihael mi još nije poslao račun pa ne znam kolika će biti cifra, ali Poljo kaže da smo dobili 7% rabata.Čim dobijem račun postat ću tablicu s iznosima u hrk. Sharky i ja to u ponedjeljak onda razvažemo i izvakumiramo pa se čujemo za dostave.
Cheers :pivo: !

duza

Post Postao/la duza » sub svi 11, 2019 8:55 am

Super ! bit ce hmelja !!!

kwak

Post Postao/la kwak » sub svi 11, 2019 8:24 pm

Yes!
Ali ipak nešto kasnije negoli što sam se ponadala.
Račun još ne dobih, a ova obavijest o dostavi od GLS-a je samo najava, ipak valjda prvo trebam platit da dobijem robu :D . Anyway, dočim nekaj stigne, bilo račun ili hmeljovi, odmah javljam.
Cheers!

kwak

Post Postao/la kwak » sri svi 15, 2019 10:20 am

IMG_20190515_101340.jpg
IMG_20190515_101426.jpg
Dakle, sve je stiglo...osim računa :D . Tak da ne možemo još počet s distribucijom, ali ćemo laganini prepakiravat i vakumirat, pa kad dobijemo račun Poljo raspiše tablicu s ciframa za uplatu i odmah krećemo s dostavama.
Hvala vam na strpljenju i skužajte što to ovoliko traje.
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

svabac

Post Postao/la svabac » sri svi 15, 2019 10:38 am

:pivo3: :pivo3: :pivo:

kwak

Post Postao/la kwak » ned svi 19, 2019 11:17 am

Bokdaj, ekipa!
Račun još nismo dobili. Ludo, ali istinito. Hmelj je izvagan, prepakiran i izvakumiran još u četvrtak. Sumnjam da bi mu bilo bolje u nekom drugom frižideru, i ja bih pričekala taj račun najkasnije do srijede. Ako dotad ne stigne - pretpostavljam da ekipa iz Hopsija ima posla preko glave jer na moj vapaj da mi pošalju makar samo cijene za količine koje smo naručili nisu niti odgovorili - krećem s dostavama jer mi je žao da čekate. Uzet ćemo rabat koji je spomenut u startu zdravo za gotovo i od cijena iz webshopa oduzet isti + 14 kuna trošak dostave slo-hr i vrećica za vakumiranje. Tisak je oko 20 kn dostava. Sva eventualna odstupanja u odnosu na stvarni račun rješavat ćemo naknadno.
Ovo je prijedlog za one kojima se žuri, tako smo Pale sam_na_svijetu Ale i ja to riješili na obostrano zadovoljstvo. Ako vam se ne žuri i radije biste pričekali rasplet priče s računom, zimovanje hmelja u frižideru s 4 zvjezdice (nije najviši energetski razred) je besplatno :wink:.
Skužajte, baš mi je žao što ovoliko čekate, ali happy end je ipak na vidiku :)

kwak

Post Postao/la kwak » uto svi 21, 2019 1:40 pm

Update: Mihael se jučer javio (jupi!) i rekao da će Klara poslati račun. Nije rekao kad, doduše, pa držite fige da bude danas...ili sutra. Uf :?

kwak

Post Postao/la kwak » sri svi 22, 2019 12:23 pm

Bokdaj!
Evo, sve riješeno! Plaćeno, raspisano po ekselici, spremno za dostave. Ovo su iznosi za svakoga pojedinačno:

Stefano 533.31
svabac 382.31
Duza 175.3
marko6666 545.72
smrdi_na_ralon 1702.49
Pemac 458.14
Epic Trololo 263.55
Baldrick 293.34
joka5 351.42

Pogledajte si tablicu za detalje, to je Poljo raspisao, hvala mu :pivo: .
Sad preostaje još samo da se dogovorimo oko primopredaje/dostave. Ekipa koja treba dostavu Tiskom još treba nadodati cijenu dostave (za M paket je cijena 22kn; 1 kila bi možda stala u S paket, to je 18 kn i trebam još provjerit da li stane).
Molim vas javite mi kako želite platiti i treba li vam dostava Tiskom ili poštom, pa ćemo to onda riješit sa svakim pojedinačno. Moj broj je 091/798 8587.
Moj IBAN (PBZ) je: HR8623400093205239715
Ime: Jelena Dragojević
Stavite nadimak s foruma u Opis plaćanja.
Poziv na broj može biti datum plaćanja.
Inače, ako nekome odgovara, danas sam od 18.30 u Vlaškoj 81, sutra od 18 u Mesničkoj. U nedjelju sam u Čakovcu. Javite mi ako vam odgovara bilo koja od ove tri varijante pa ćemo organizirati primopredaju. Stefano mi je susjed, s njim ću to riješiti u kvartu :D .
Eto, pitajte slobodno ako nešt nije jasno.
Cheers!

kwak

Post Postao/la kwak » uto svi 28, 2019 6:33 pm

Danas su zadnji hmeljovi napustili moj frizider. Fale mi malo ta mirisljava djecica :( .
Od srca vam hvala na povjerenju. Polji na mentoriranju i svakovrsnoj pomoci i podrsci. Sharkyboyu na nesebicnoj ponudi za ispomoc, koja se na koncu nije realizirala, ali dobra volja je najvaznija. Svima ostalima na strpljenju i super komunikaciji. Bas ste svi pravo fini ljudi, eto :) .
Bio mi je gust, i odmah se javljam za bilo koju iducu narudzbu bilo kao organizator ili pomagac, svejedno.
Zivi bili!
:pivo:

smrdi_na_ralon

Post Postao/la smrdi_na_ralon » pet lip 07, 2019 3:08 pm

kwak je napisao/la:
uto svi 28, 2019 6:33 pm
Danas su zadnji hmeljovi napustili moj frizider. Fale mi malo ta mirisljava djecica :( .
Od srca vam hvala na povjerenju. Polji na mentoriranju i svakovrsnoj pomoci i podrsci. Sharkyboyu na nesebicnoj ponudi za ispomoc, koja se na koncu nije realizirala, ali dobra volja je najvaznija. Svima ostalima na strpljenju i super komunikaciji. Bas ste svi pravo fini ljudi, eto :) .
Bio mi je gust, i odmah se javljam za bilo koju iducu narudzbu bilo kao organizator ili pomagac, svejedno.
Zivi bili!
:pivo:
Hvala tebi na trudu!!

Odgovori