hop oils

... koje koristite i gdje ih nabaviti

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
grga-osijek
Postovi: 1192
Pridružen/a: pet srp 17, 2015 12:50 pm
Lokacija: osijek

Post Postao/la grga-osijek » čet ožu 02, 2017 8:09 am

Tuff Gong je napisao/la:Ali šta reći kad staviš 2ml na 1 litru i ne osjetiš skoro pa ništa...? A kažu za početak je dovoljno 1ml na 10l.
Oprosti , još sinoć sam ti htio uskočiti al reko jutro je pametnije.
Generalno mislim da se svako pivo treba tijekom kuhanja hmeljiti kao i da neće biti dh. E u takvo pivo isipati (keg 19l piva ) 38 ml ulja i reći da ništa ne osjetiš (tvoj omjer 1l - 2 ml) znači da ili si probao petom (stopalom) ili ustima punih stiropora. :D .
Na kraju dolazim do zaključka da svaka pivarska konzumerska jedinka drugačije percipira gorčinu , okus i miris. I zato je pivo božanski napitak ,postoji okus i mirisa za svakoga. :pivo2:
Bolje malo pivo nego veliko hvala

Avatar
Tuff Gong
Postovi: 381
Pridružen/a: pet srp 17, 2015 11:01 am
Lokacija: Novi Zagreb

Post Postao/la Tuff Gong » čet ožu 02, 2017 11:22 am

Ja sam ulio kod flaširanja i probao nakon 10 dana. Radilo se o stoutu, znači ta količina ulja Cascadea se itekako trebala osjetit. Po onome šta pišu ovi koji su zadovoljni tim uljima, trebalo se ne osjetiti nego eksplodirati od mirisa. Možda stvarno radim nešto krivo. Šta?

Avatar
grga-osijek
Postovi: 1192
Pridružen/a: pet srp 17, 2015 12:50 pm
Lokacija: osijek

Post Postao/la grga-osijek » čet ožu 02, 2017 12:07 pm

Ma ništa krivo ne radiš . Za utjehu timi je kod jednog kušanja osjetio kitu cvijeća od Cascade a ja samo kitu. Tješio sam se da je 2 kutije cigareta razlog nedostatku osjetila. A sa druge strane nanjušim na kilometar neki parfem koji mi ne paše na ženama. Ajd sad ti znaj i budi pametan.
:zivjeli2:
Bolje malo pivo nego veliko hvala

Avatar
slawoner
Postovi: 1697
Pridružen/a: uto lip 12, 2012 1:52 am
Lokacija: pozega

Post Postao/la slawoner » čet ožu 02, 2017 12:23 pm

ne mogu govoriti o tome kako pivo reagira kod refermentacije jer to nisam radio... u keg i preko toga pivo, dok se izgazira bude balada od piva.
Nemojte šta zamjerit i pozdrav'te kod kuće!

T0M
Postovi: 208
Pridružen/a: ned ožu 10, 2013 11:41 am
Lokacija: Lug Poznanovecki

Post Postao/la T0M » čet ožu 02, 2017 12:57 pm

slawoner je napisao/la:ne mogu govoriti o tome kako pivo reagira kod refermentacije jer to nisam radio... u keg i preko toga pivo, dok se izgazira bude balada od piva.
A nista, onda sljedeci put bacam sve u keg, pa da vidim dal ima razlike

tomomoto
Postovi: 157
Pridružen/a: pet ruj 12, 2014 11:52 am
Lokacija: Zagreb - Maksimir

Post Postao/la tomomoto » ned ožu 05, 2017 3:52 pm

22.02. sam kegirao i višak sam napunio u 4 boce od 1.5l plastičnjače (jamnica). Sada sam otvorio jednu bocu u koju sam stavio 6g po litri šećera za karbonizaciju i 0,2ml ulja Cascade. Baza nije bila gola, zapravo sam radio pivo po svom receptu a ulje sam dodao da vidim kako će biti. Stavio sam magnum za gorčinu, za aromu tettnager i hersbrucker i neposredno prije flašitanja u bocu sam ubacio šećer i ulje i preko toga ulio mlado pivo. Miris se osjeti solidno, nije da ubija, ali baš se fino osjeti a kombinacija okusa, hmmm teško mi je opisati, ali jako jako mi se sviđa, ustvari super se osjeti.
Ne kuži se da se radi o ulju, okus je realan, sve u svemu jako sam zadovoljan. Preostale su mi još tri boce i dva kega gdje sam stavljao ulje. U ostalim bocama sam kombinirao sa citrom i čak s mrvicu većom količinom. Vidio sam da je većina sa bocama nezadovoljna, da je sa kegom bolje, ne znam, meni je ovo skroz zadovoljavajuće. Kroz koji dan ću staviti novi keg sa uljem pa ću javiti iskustva.

Odgovori