Ro voda
Postano: ned lip 06, 2021 8:49 pm
Pozdrav ekipa.
Planirao sam kuhanje proteklih dana, pa sam za tu priliku nahvatao cca 70 litara RO vode.
E onda je nastao problem, nisam mogao kuhati i ta voda stoji već nekih 4-5 dana u otvorenim kantama.
Zanima me isplatili mi se tu vodu prebaciti u one velike boce od 5 litara i čekati novu priliku za kuhanje ili ona više nije ispravna?
I može li se uopće RO voda čuvati zatvorena u bocama, može li se na neki način pokvariti ili biti neispravna?
Hvala
Planirao sam kuhanje proteklih dana, pa sam za tu priliku nahvatao cca 70 litara RO vode.
E onda je nastao problem, nisam mogao kuhati i ta voda stoji već nekih 4-5 dana u otvorenim kantama.
Zanima me isplatili mi se tu vodu prebaciti u one velike boce od 5 litara i čekati novu priliku za kuhanje ili ona više nije ispravna?
I može li se uopće RO voda čuvati zatvorena u bocama, može li se na neki način pokvariti ili biti neispravna?
Hvala