Stranica: 1/1.

Ro voda

Postano: ned lip 06, 2021 8:49 pm
Postao/la MladenJ
Pozdrav ekipa.
Planirao sam kuhanje proteklih dana, pa sam za tu priliku nahvatao cca 70 litara RO vode.
E onda je nastao problem, nisam mogao kuhati i ta voda stoji već nekih 4-5 dana u otvorenim kantama.
Zanima me isplatili mi se tu vodu prebaciti u one velike boce od 5 litara i čekati novu priliku za kuhanje ili ona više nije ispravna?
I može li se uopće RO voda čuvati zatvorena u bocama, može li se na neki način pokvariti ili biti neispravna?
Hvala

Re: Ro voda

Postano: ned lip 06, 2021 9:02 pm
Postao/la Pemac
Ja sam kuhao uredna piva sa 2 tjedna starom RO vodom.

Re: Ro voda

Postano: pon lip 07, 2021 11:50 am
Postao/la MladenJ
Pemac je napisao/la:
ned lip 06, 2021 9:02 pm
Ja sam kuhao uredna piva sa 2 tjedna starom RO vodom.
Onda ću je strpat u boce pa neka čeka.
Hvala ti, živio!