Stranica: 1/1.

Od kud krenuti?

Postano: ned stu 09, 2008 11:06 pm
Postao/la angello
Pozdrav svim pivopijama prije svega!
Također i administratoru i svim članovima. Pošto stvarno mislim da je glupo naručivat neke Beer kit-ove iz Amerike ili Engleske,naišao sam na ovu stranicu i smatram da se u mom podrumu može uz vašu pomoć napraviti još bolja piva.
Inače,smatram da ako pola mojih susjeda doma radi vino,zakaj ja nebi mogal radit pivu!? Imam sve uvijete i veliku volju. Znam nesto malo teorije opcenito o proizvodnji pive,pa bi zamolio admin. da mi pomogne oko nabavke tehnike i sirovina. nesto slicno onom iz Osla,mozda nesto manjeg sistema.
Inače,pijem Heineken svaki dan,a kad god naiđem na Velebitsko pivo,obavezno naručim.

Postano: uto ožu 24, 2009 9:09 pm
Postao/la marbor
da li je angello nabavio sto od opreme?