MOJE PRVE 4 SKUHANE PIVE

... recepti za pivo i tehnike koje koristite

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
ahrga
Postovi: 430
Pridružen/a: pet kol 20, 2010 1:48 pm
Lokacija: Šibenik

Post Postao/la ahrga » ned sij 20, 2013 3:11 pm

Lijevo je visnja, nje sam i vise stavio pa je zato intezivnija boja. Koliko si sad drzao na sekundaru? Ja mislim 15 dana, neznam jel to puno. Lipo se vidi da voce fermentiral. Kad flasiram stavit cu sliku, a sacuvat cu po jednu bocu za druzenje.

Avatar
petro
Postovi: 862
Pridružen/a: ned svi 15, 2011 11:51 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la petro » ned sij 20, 2013 3:17 pm

Danas je osmi dan u sekundaru i u dva uzorka kroz par dana je FG isti pa smo stavili na hlađenje prije flaširanja.Mislim da je u našem slučaju tih 8 dana bilo čisto dovoljno jer je očito odfermentiralo a i otpustilo je i arome i boje koliko se moglo od tih 800 g koliko je na kraju išlo u sekundar.
Koliko si ti stavio višanja i kupina i na koliko litara?

Avatar
ahrga
Postovi: 430
Pridružen/a: pet kol 20, 2010 1:48 pm
Lokacija: Šibenik

Post Postao/la ahrga » ned sij 20, 2013 5:01 pm

Visanja pola kila na 4 litre a kupina 30 deka na 4.5 litre, iako su bile zamrznute isto sam ih pasterizirao 15 minuta na 75 stupnjeva.

Avatar
petro
Postovi: 862
Pridružen/a: ned svi 15, 2011 11:51 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la petro » pon sij 21, 2013 12:05 am

ahrga je napisao/la:Visanja pola kila na 4 litre a kupina 30 deka na 4.5 litre, iako su bile zamrznute isto sam ih pasterizirao 15 minuta na 75 stupnjeva.
Ti ćeš sto posto imati bolju boju kod svojih piva od kolegine pive sa malinom.Mi smo stavili 800 g na 20 l.Baš me zanima usporedba u čašama.

Avatar
petro
Postovi: 862
Pridružen/a: ned svi 15, 2011 11:51 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la petro » sri sij 23, 2013 10:15 pm

Večeras sam pomogao prijatelju flaširati onu njegovu pivu od maline.Evo slike kak izgleda za sad u bocama.Lijevo je bazna piva bez maline.
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » sri sij 23, 2013 11:36 pm

lijepo je pomoči prijatelju. dobro ste se zabavili i nadam se , poslije svega otišli nekam na pivu ( ili si donesel svoje ? da ga uozbiljiš :) ) :hmelj: :pivo3:

Avatar
petro
Postovi: 862
Pridružen/a: ned svi 15, 2011 11:51 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la petro » čet sij 24, 2013 12:15 am

mali badem je napisao/la:lijepo je pomoči prijatelju. dobro ste se zabavili i nadam se , poslije svega otišli nekam na pivu ( ili si donesel svoje ? da ga uozbiljiš :) ) :hmelj: :pivo3:
Popili smo svaki pola svijetle velebitske,obavili posel,malo se podružili i to je to!Čovjeku se sve dopalo već od prije kaj se tiče ovog hobija jer je sudjeloval u nekoliko mojih kuhanja i flaširanja i eto kreće u nabavku svega kaj mu još treba i kreće sam u pivske radosti. :D

Avatar
ahrga
Postovi: 430
Pridružen/a: pet kol 20, 2010 1:48 pm
Lokacija: Šibenik

Post Postao/la ahrga » čet sij 24, 2013 7:29 am

Stvarno si dobar prijatelj, jesi zadrža koju za probati? Ja danas flaširam wit a višnja i kupina su mi još fermentirale prije dva dana tako da ću ih još malo ostavit.

Avatar
petro
Postovi: 862
Pridružen/a: ned svi 15, 2011 11:51 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la petro » čet sij 24, 2013 9:40 am

ahrga je napisao/la:Stvarno si dobar prijatelj, jesi zadrža koju za probati? Ja danas flaširam wit a višnja i kupina su mi još fermentirale prije dva dana tako da ću ih još malo ostavit.
Nisam uzeo ni jednu.Dogovorili smo degustaciju za 10-15 dana.Ionak će ostati brzo bez toga jer ga već svi pitaju kad bude to za pit.
Meni je dosta jedna za probu jer ipak više volim klasične pive.

Avatar
petro
Postovi: 862
Pridružen/a: ned svi 15, 2011 11:51 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la petro » pon vel 04, 2013 11:00 pm

Jel mogu kod pripreme vode koristit gips koji koriste zubotehničari za odljeve?To mi je dao prijatelj koji ima ljevaonicu a koristi taj gips za odljeve modela.Piše na vreći tvrdi gips za modeliranje plavi.Boja nije plava,više je sivkasta.Ne piše niš za kojekakve aditive.

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » uto vel 05, 2013 12:49 am

po onom kaj su pričali kolege , taj modelarski ,to je to.

samo pazi ak je ovaj tvoj malo rabljeni ,pa ti uleti gebis (ne otapa se u vodi ! ) moraš za tolko povečat količinu za isti i ( dodatni efekt ) :P :roll: 8)

kiternas
Postovi: 329
Pridružen/a: pon vel 27, 2012 11:45 am
Lokacija: Zagreb, Dubrava

Post Postao/la kiternas » uto vel 05, 2013 1:45 pm

petro je napisao/la:Jel mogu kod pripreme vode koristit gips koji koriste zubotehničari za odljeve?To mi je dao prijatelj koji ima ljevaonicu a koristi taj gips za odljeve modela.Piše na vreći tvrdi gips za modeliranje plavi.Boja nije plava,više je sivkasta.Ne piše niš za kojekakve aditive.
To je najbolje kaj si mogao naći. Nema niš unutra.

Avatar
petro
Postovi: 862
Pridružen/a: ned svi 15, 2011 11:51 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la petro » uto vel 05, 2013 2:12 pm

kiternas je napisao/la:
petro je napisao/la:Jel mogu kod pripreme vode koristit gips koji koriste zubotehničari za odljeve?To mi je dao prijatelj koji ima ljevaonicu a koristi taj gips za odljeve modela.Piše na vreći tvrdi gips za modeliranje plavi.Boja nije plava,više je sivkasta.Ne piše niš za kojekakve aditive.
To je najbolje kaj si mogao naći. Nema niš unutra.
Super onda!Brinulo me kaj piše da je plavi pa da nema nekakvih aditiva bez obzira kaj na vreći niš nije pisalo da sadrži neke aditive a niti je bome plave boje.

Avatar
petro
Postovi: 862
Pridružen/a: ned svi 15, 2011 11:51 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la petro » čet vel 14, 2013 11:14 pm

Evo slika mog prvog dry stout-a nakon točno 4 tjedna u bocama.
Tek sad su se okusi polako stopili a kisela aroma prženog ječma je puno 'mekša' i pivo je dosta dobro a planiram ga ostavit do 13.5.kad mali ima drugi rođendan pa da vidim kakvo će onda biti.
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » čet vel 14, 2013 11:29 pm

ovo izgleda odlično (naročito mi se čaša sviđa ) , ali tvoj komentar okusa sugerira da bi nešto promjenio ? ajmo se strpit dok ne procvjeta :pivo3:

Odgovori