ESB

... recepti za pivo i tehnike koje koristite

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » ned vel 12, 2012 2:17 pm

he dobro ste me sjetili.imam puno starih dobrih kalendara :wink:
osim toga di ste vidli da se "manager" baca u trošak, a sponzora niodkud :)

Avatar
admin
Site Admin
Postovi: 1853
Pridružen/a: čet ožu 08, 2007 11:58 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la admin » ned vel 12, 2012 7:15 pm

ja cu se preporuciti kao obični gost ovaj put, donesem flašu, pogledam hostese, popijem par piva, provjerim jel nareznica ošta i stvarno pod 45 i mogu doma :)

Avatar
OLD
Postovi: 1390
Pridružen/a: sub lip 11, 2011 12:07 pm
Lokacija: Sisak

Post Postao/la OLD » ned vel 12, 2012 8:26 pm

Dogovoreno, samo moramo dogovoriti dan.
Volim ih zahmeljene.

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » ned vel 12, 2012 8:28 pm

OOOO dapače,upoznat češ mastere OLD-a i vladeka.radi se o srijedi ili četvrtku (ovisi o njima)iza 17. :o :hmelj:
ps. en ti repu,moral bum i stolnjake metnuti na pank u werkplatzu he hik,i tak :)

vladek
Postovi: 206
Pridružen/a: ned stu 06, 2011 3:34 pm
Lokacija: Bistra

Post Postao/la vladek » ned vel 12, 2012 9:22 pm

oooo, onda bum si i štrajher priredil.....
samo da ne treba nekaj abšlajmati ili žljemati. ostalo može ;-)

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » ned vel 12, 2012 10:00 pm

abšlajmal i pandlal neeebuš,i prosim nosa ne s prstom kopati i na pod pluvati--po kalendarima čarati i liste drapati---- i admin buu dooošel :zivjeli:

Avatar
OLD
Postovi: 1390
Pridružen/a: sub lip 11, 2011 12:07 pm
Lokacija: Sisak

Post Postao/la OLD » sub vel 18, 2012 9:19 pm

Upravo sam degustirao malo ovog ESB-a prilikom pretakanja u sekundarni. Dogurao je do 1.014 i tako bi trebalo i ostati. Budući da je ovo prvi puta da sam radio pivo sa ovoliko IBU-a , jedva sam čekao probati. Moram reći da sam u početku imao krivu predodžbu o gorčini uspoređujući ju sa kupovnim domaćim pivama ali ovo je ipak nešto drugo. Prvi gutljaj je bio pravo otkriće,
puna usta arome hmelja, gorčine,tijelo u pozadini. Još je to sve onako diferencirano ali kad se spoji u jedno moglo bi biti fantastično. Definitivno nije pivo za svakoga jer (za sada) djeluje prilično grubo i jakih okusa.
Sve u svemu, čini mi se da postajem pravi hophead :brewarmy:
Volim ih zahmeljene.

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » ned vel 19, 2012 1:58 am

baš me zanima ,kad se to sve stopi,što će prevladati,gorčina ili aroma,hoće li pasati prije jela ili nakon "uzoraka pod 45*".jesi prilagođaval vodu?

Avatar
OLD
Postovi: 1390
Pridružen/a: sub lip 11, 2011 12:07 pm
Lokacija: Sisak

Post Postao/la OLD » ned vel 19, 2012 9:09 am

Za sada su gorčina i aroma u prvom planu , ali će se to vjerojatno stopiti u jedno kad malo odleži. U biti očekujem tip piva koje paše uz jača jela (npr. Vladekove SMASH kobaje :lol: ) a ne šnitu kruha i pekmeza. Voda je mješavina prokuhane pipovače, RO i malo gipsa . Omjeri klorida i sulfata kakvi jesu (na bitter) .Ne pokušavam (za sada) kopirati sve omjere minerala za pojedini stil piva nego barem približno dotjerati vodu u neke normalne okvire .
PS. nisam još otvorio ono tvoje.čekam priliku kad mi dodje kuma da proba :wink:
Volim ih zahmeljene.

Avatar
OLD
Postovi: 1390
Pridružen/a: sub lip 11, 2011 12:07 pm
Lokacija: Sisak

Post Postao/la OLD » sri ožu 07, 2012 8:36 pm

Napokon se malo izgazirao ovaj ESB i vidim u čemu sam pogriješio. Pivo nije loše ali me muči aftertaste. Kad se popije gutljaj ovog piva osjeti se prilično bogato tijelo i jaka ali ugodna gorčina. Nakon toga slijedi neki malo trpak aftertaste koji mi baš previše ne odgovara. Zato mislim da sam ovdje vodu trebao prilagođavati na balanced pa bi to vjerojatno izbjegao.Pivu će izgleda trebati prilično vremena da "sazrije" a nisam siguran dali će se što promijeniti na tom planu (aftertaste) Ne znam jeli bi kod ovakvih piva to tako trebalo biti ali bar znam za ubuduće.
Volim ih zahmeljene.

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » sri ožu 07, 2012 10:55 pm

ma to će se još puno puta mjenjati .znat ćeš ako budeš redovito isprobaval,sve više će ti se sviđati.provjereno :wink:
A za konačnu ocjenu moraš imati komisiju :)

Avatar
Ferdo
Postovi: 2382
Pridružen/a: sub lis 18, 2008 7:31 am

Post Postao/la Ferdo » čet ožu 08, 2012 8:58 am

Za dobrog pajceka nema lošeg napoja. Kad se samo sjetim što sam sve pio u mladosti...
Taj "harsh", opori, grubi,trpki okus je nastao jer svijetli slad ne može spustiti PH vode za ukomljavanjae na željenu razinu. Očio je u vodi previše bikarbonata. Iz slada je estrahiran tanin.
Prije bilo kakvog podešavanja vode trebaš ju omekšati. Ili kuhati crna piva.
Opusti se i nastavi kuhati pivo

Avatar
OLD
Postovi: 1390
Pridružen/a: sub lip 11, 2011 12:07 pm
Lokacija: Sisak

Post Postao/la OLD » čet ožu 08, 2012 4:40 pm

Za ovaj ESB očito nije bio dovoljno prokuhan onaj dio pipovače. Čitao sam malo o tom water buffering capacity.Ako je taj kapacitet kod vode visok ne pomaže dodavanje soli ili kiselina jer ona kao spužva upija iste a ne mijenja ph u očekivanom rasponu(tako pročitah). Kod ove moje vode je izgleda taj kapacitet prilično visok jer pomaže prokuhavanje od barem pola sata (onog dijela pipovače). Ovu vodu nisam znao koliko kipi jer sam bio u nekoj žurbi pa je tu izgleda zaj.. .
Volim ih zahmeljene.

Avatar
OLD
Postovi: 1390
Pridružen/a: sub lip 11, 2011 12:07 pm
Lokacija: Sisak

Post Postao/la OLD » čet ožu 08, 2012 4:50 pm

Evo tog dijela otkuda sam to pročitao pa ako sam to dobro protumačio...

Buffering capacity refers to water's ability to keep the pH stable as acids or bases are added. pH and buffering capacity are intertwined with one another; although one might think that adding equal volumes of an acid and neutral water would result in a pH halfway in between, this rarely happens in practice. If the water has sufficient buffering capacity, the buffering capacity can absorb and neutralize the added acid without significantly changing the pH. Conceptually, a buffer acts somewhat like a large sponge. As more acid is added, the ``sponge'' absorbs the acid without changing the pH much. The ``sponge's'' capacity is limited however; once the buffering capacity is used up, the pH changes more rapidly as acids are added.
Volim ih zahmeljene.

Avatar
Ferdo
Postovi: 2382
Pridružen/a: sub lis 18, 2008 7:31 am

Post Postao/la Ferdo » čet ožu 08, 2012 4:56 pm

To se zove pufer otopina, u ovom slučaju je uzrok bikarbonat otopljen u vodi.
Nije dovoljno vodu samo prokuhati cca 30-ak min. već ju treba ostaviti da se ohladi na miru, pa kad se istalože bijele pahuljice karbonata vodu treba odliti a talog baciti.
Treba raditi pažljivo da se talog ne digne i zamuti vodu. Takvu vodu možeš prilagođavati željenom stilu piva dodavanjem soli ili koristiti takvu kakva je za pils ili pale ale.
Ova metoda omekšavanja je najjednostavnija ali troši puno plina i vremena.
Opusti se i nastavi kuhati pivo

Odgovori