Slanting

... recepti za pivo i tehnike koje koristite

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Avatar
diS
Postovi: 1159
Pridružen/a: uto ožu 29, 2011 8:28 pm
Lokacija: Kaštela

Post Postao/la diS » čet ožu 14, 2013 10:24 pm

Evo ih, ovo je 4. dana nakon inokulacije, mislim da bih mogao pobrat nekoliko zdravih samostalnih kolonija.

slika

Šta se tiče stepanja ja ću smanjit drugi i ić ću na 10ml>60ml>400ml>2000ml za standardnu turu.
Zadnja izmjena: diS, dana/u čet ožu 14, 2013 10:26 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Svarrogh
Postovi: 2410
Pridružen/a: pet lis 22, 2010 1:00 pm
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la Svarrogh » čet ožu 14, 2013 10:26 pm

Bravo dis, kvasac ti je "zdrav ko dren" :D

Avatar
400d
Postovi: 1894
Pridružen/a: pet pro 04, 2009 3:34 pm
Lokacija: Sarajevo, BiH

Post Postao/la 400d » čet ožu 14, 2013 10:28 pm

diS ovo podsjeća na anthrax :mrgreen:
I like the smell of fermentation in the morning

Avatar
diS
Postovi: 1159
Pridružen/a: uto ožu 29, 2011 8:28 pm
Lokacija: Kaštela

Post Postao/la diS » čet ožu 14, 2013 10:28 pm

Taman si me preduhitrio u editiranju stepanja :)

Je, čini se zdrav, od 4 petrijevke sve 4 su prošle bez infekcije kao ni pripremljeni slantovi.

Avatar
diS
Postovi: 1159
Pridružen/a: uto ožu 29, 2011 8:28 pm
Lokacija: Kaštela

Post Postao/la diS » čet ožu 14, 2013 10:31 pm

400d, i dosadašnje zveckanje tikvicama i magnetski mješači su bili sumljivi a kamoli plantovi.. ne znam kako bih objasnio da dođu snage sigurnosti i reda :D

Avatar
Svarrogh
Postovi: 2410
Pridružen/a: pet lis 22, 2010 1:00 pm
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la Svarrogh » čet ožu 14, 2013 10:58 pm

Da li se slantovi mogu cuvati u zamrzivacu?

Avatar
diS
Postovi: 1159
Pridružen/a: uto ožu 29, 2011 8:28 pm
Lokacija: Kaštela

Post Postao/la diS » pet ožu 15, 2013 7:29 am

*ne plantovi nego plateovi...

Ne mogu, trebao bi ti glicerin da zaštiti stanične stjenke. Slantovi mogu izdržati i do godinu dana u hladnjaku, plateovi nešto kraće zbog veće površine pa se medij prije osuši.

Čitao sam da se kvasac može čuvati i u destiliranoj vodi, a još je zanimljivije slanje kvasca poštom uronjenog u filter papir.
Princip je jednostavan: komadić papira uroniš u kvasac i zapakiraš u foliju, primatelj ubaci papirić u par ml sladovine i dalje postupa kao sa prvim korakom razmnožavanja iz slanta..
Ovo bi mogli probat, samo što nemam filter papir pa bi mogli pokušat s papirnatim ručnikom il nečim sličnim što ima veću moć upijanja.. al ne uložak :D

Avatar
ervin
Postovi: 460
Pridružen/a: čet stu 04, 2010 7:19 pm

Post Postao/la ervin » pet ožu 15, 2013 7:48 am

o ne, sada vidim kako je to kul, a vec sada imam stvarno previse hobija :D

Avatar
Zedni
Postovi: 1287
Pridružen/a: pon pro 21, 2009 11:18 pm
Lokacija: Bjelovar

Post Postao/la Zedni » pet ožu 15, 2013 8:06 am

Odlicno! Samo naprijed, ja sam nabavio Thomova komoricu za brojanje, mislio sam kupiti mikroskop. Naso sam novi za cca 800kn sa 40x optickim uvecanjem, i sa okularem od 16 ide do 640 puta, 400x je dovoljno za brojanje. Ali ovo sto vi decki radite je jebenica. Samo naprijed! :D :indianabeer:
On Tap:
Extra Stout, ESB, APA
Fermenting:
Saaz Pale Ale
Next Brews:
Weizen, Porter, IPA

Avatar
diS
Postovi: 1159
Pridružen/a: uto ožu 29, 2011 8:28 pm
Lokacija: Kaštela

Post Postao/la diS » pet ožu 15, 2013 8:34 am

Zedni je napisao/la:Ja sam nabavio Thomova komoricu za brojanje
Molim pojašnjenje, što je, princip rada...

Mikroskop je kul gadget, al mislim da nije nužan. Prva stvar je da je brojanje stanica dug i mukotrpan posao, uz sam mikroskop bi trebao imat (osim hemocitometra s otopinama) i dobru pipetu jer se radi razrjeđivanje uzorka do 100x. Druga stvar je da nama treba približan broj stanica i prihvatljiva su odstupanja i do 20-30%.

Bilo bi kul radit istraživanje o rastu stanica s promjenjenim uvjetima rasta (veći/niži OG, aeracija, stupanj inokulacije..) al pošto ima ljudi koji to već rade i objavljuju eksperimente rado ću uštedit tih 100-200€ i poslužit se njihovim rezultatima... ako uleti neki jeftin/dobar mikroskop možda se i pridružim tim fanaticima :)

Postoji i 3M Petrifilm za brojanje stanica, samo šta 50 komada dođu oko 80$ (bez shippinga):
http://solutions.3m.com/wps/portal/3M/e ... BDXSBJ7Fgl

Avatar
Zedni
Postovi: 1287
Pridružen/a: pon pro 21, 2009 11:18 pm
Lokacija: Bjelovar

Post Postao/la Zedni » pet ožu 15, 2013 9:04 am

Kao sto sam rekao, mislio sam kupiti mikroskop kada ulete neki novci viska, pa mi je u meduvremenu uletjela komorica, a ona se moze koristiti naravno vise puta. Posto nisam brojao, ne znam koliko je mukotrpan posao. A bas me zanima da ti ta mjerenja i podatci kojima se sluzimo uopce jesu u nekim okvirima, pa bi probao nakon razmnozavanja u starteru prebrojati stanice, eto vise iz neke znatizelje, i da vidim jel ima jos sto osim gljivica u uzorku. Iako su bakterije manje oko 5 puta mozda bi ih vidio. Nisam nikada u zivo gledao gljivice na mikroskop pa neznam.

Bas kao sto si rekao, kul je gadget, nije nužan, ali volio bih pogledati stanice pod mikroskopom, prebrojati, vidjeti sta se desava prilikom stepova, da li ima jos nesto medu njima. A i nakon fermentacije baciti pogled ponovno... :) Ukoliko dode do neke infekcije, pogledati talog iz boce... Mislim ima prostora, ako za nista drugo za igru. Nije mi hitno, pa kad nabavim vecinu stvari nece mi biti zao dati tih 800tinjak kn za mikroskop. A kad to bude... nemam pojima... :D Prvo mi treba cca 1500kn samo za strujni dio HERMSa... :D Ovo ce ici kasnije.
On Tap:
Extra Stout, ESB, APA
Fermenting:
Saaz Pale Ale
Next Brews:
Weizen, Porter, IPA

pklicov
Postovi: 852
Pridružen/a: sri vel 20, 2013 10:11 am
Lokacija: Zagreb, Dubrava

Post Postao/la pklicov » pet stu 14, 2014 5:32 pm

Da malo recikliram temu. Slantiranjem kvasac može stajati oko godinu dana. Danas sam čuo da ako pospremim original kvasac u sterilnu epruveticu bez slantiranja da će isto moći zdurati godinu dana u hladnjaku, naravno sa jako malo živih stanica no opet dovoljno za stepanje. E sad, problemi:

1. U dosadašnjem iskustvu, kvasac sam ćuvao u plastićnim epruvetama i nakon vremena bih napravio manji starter pošto je većina stanica u kvascu umrla, odvojio bi manji dio nastalog kvasca te pohranio za budućnost kao original kvasac a ostatak bi nastepao za pivu. Ovakvim naćinom sam primjetio da svaki put nakon startera bi kvasac promijenio svojstva to jest piva bi promjenila okus makar je korišten isti postupak a pogotovo sam to primjetio u mirisu i okusu startera. Negdje sam ćuo da kvasac u starteru ne mutira, ali u većini članaka kažu da mutira.

2. Ako koristim Slantove, kvasac nakon godinu dana opet moram nasaditi na novi slant što znači opet ga moram razmožiti nekak. Jeli dovoljno samo pokupiti sa starog slanta malo stanica i razmazati po novoj podlozi, Slantu. Ovdje pak kažu na forumima da kvasac ne mutira ako ga prebacim sa slanta na slant jer nema puno kopiranja stanica.

3. Koristim original kvasac i svaki put saćuvam dio i zmrznem nakon startera. Ovo sam probao isto, dosta je petljavo i nakon vremena se dogodi isto kao pod 1 dakle, kvasac zmutira i promijeni svojstva.

Do sad sam uspješno koristio jedan kvasac 10 puta, ali je zadnjih 3 pive definitivno bilo drugačijeg okusa i mirisa nakon fermentacije.

Kakva su vaša iskustva.

pklicov
Postovi: 852
Pridružen/a: sri vel 20, 2013 10:11 am
Lokacija: Zagreb, Dubrava

Post Postao/la pklicov » uto stu 25, 2014 10:18 am

Jeste li primjetili da Vam se nakon kuhanja u expres lonvu pojavi proteinski lom. Starter sam radio od pilsena, prokuhao ohladio i dekantirao gornji nivo u epruvete. Onda sam epruvete stavio u express lonac i nakon što sam ih izvadio iz lonca pojavilo se opet puno proteinskog loma u njima, kao grudice. Pa sam opet prebacio čisti dio u express lonac i opet prokuhao 10 min u loncu i opet mi se pojavi lom u epruvetama. Sad mi ništa nije jasno više :). Od kud toliko loma, i jeli možda viša temperatura kuhanja u express loncu utječe na pojavu tog loma.

ante-split
Postovi: 170
Pridružen/a: ned tra 28, 2013 4:05 pm
Lokacija: split

Post Postao/la ante-split » čet pro 11, 2014 11:54 am

neznam gdje drugo a da neotvaram novu temu AGAR mi je vratila carina pošiljatelju pod obrazloženjem da uvoz ljekova i homeopatskih preparata izričito zabranjen sukladno zakonu o medicinskim proizvodima(N.N 76/2013)

Avatar
Ygor
Postovi: 420
Pridružen/a: pon kol 26, 2013 5:38 pm
Lokacija: Osijek

Post Postao/la Ygor » čet pro 11, 2014 12:08 pm

ante-split je napisao/la:AGAR mi je vratila carina pošiljatelju pod obrazloženjem da uvoz ljekova i ...
Moroni.

Imaš ga u bio&bio trgovinama :

https://www.biobio.hr/agar-pahuljice-proizvod-11916/

.

Odgovori