Giga Pivo...

... recepti za pivo i tehnike koje koristite

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
kiternas
Postovi: 329
Pridružen/a: pon vel 27, 2012 11:45 am
Lokacija: Zagreb, Dubrava

Post Postao/la kiternas » sri pro 04, 2013 11:06 am

Mošt isto odradi svoje za dva tjedna pa se s razlogom vino ne dira do martinja a i tad je još za qurac. Strpljenja malo i bit će o ok. A ovo kaj mi delamo je šampanjska tehnika kojoj treba još duže da bi to bilo kak treba. Doći ćeš kroz 10-tak kuhanja do toga da ćeš imati pivu staru mjesec, dva, pet... kad probaš pit ćeš Pan samo po kazni.

Giga
Postovi: 233
Pridružen/a: pet lis 11, 2013 9:58 pm
Lokacija: Moslavina

Post Postao/la Giga » sri pro 04, 2013 1:47 pm

7 dana u prvom fermentoru i sekundar je bio cca 15dana.
Aj dobro, uglavnom ne dirati ruzno paće i utjesiti se za kaznu sa Panom, pozitive rezultat bi trebao doci...

Giga
Postovi: 233
Pridružen/a: pet lis 11, 2013 9:58 pm
Lokacija: Moslavina

Post Postao/la Giga » sri pro 04, 2013 5:53 pm

:roll:
Sad se nesto razmisljam, i kopam po vasim dnevnicima.
Ja sam dobio 16-17 litara flasiranoga piva.
Sto , po mojem misljenju, je greska u tome sto nakon stavljanja u fermentor, nisam dolio prokuhane vode da dignem ukupnu kolicinu tekucine u fermentoru na 22litre.
Tada mi ni OG nebi bio 1.066, nego nesto manji.

Zbog toga imam sada veliku koncentraciju raznih jakih okusa.

——-----------------------------——
Ali, posto sam nemiran i sada, jednu testnu otvorio.
Velika razlika od samo jucer.
Stizu prističi...! :D





...
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Avatar
babangida
Postovi: 976
Pridružen/a: uto kol 23, 2011 4:23 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la babangida » sri pro 04, 2013 8:16 pm

Najveca vrlina pivara, a koja dodje s vremenom je strpljenje. I velik kurac. Zapali dzokson, relaksiraj zivci, i ne natezi svoje pivo previse. Nemoj da se uzbudjavas. Bit ce odlicno vec za mjesec dana. Ako i nebude, skuhat ces novo. I opet novo. I opet... Zapamti! Strpljenje i kurac! :wink:
Dvije litre na dan, doktor iz kuce van!!

Giga
Postovi: 233
Pridružen/a: pet lis 11, 2013 9:58 pm
Lokacija: Moslavina

Post Postao/la Giga » ned pro 08, 2013 10:30 am

Sada sampretocio u sekundar drugu turu piva.
Za razliku od prve s-04, ova je bila sa s-33 kvascem.

Glavnu razliku vidim sto na povrsini ima vise nakupina, a kvasac na dnu nije kompaktan kao kod s-04.

Okus piva je mnogo jasniji od prve ture.
Djeluje da ce i pivo u konacnici biti mnogo bolje...



...
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Avatar
Artanis
Postovi: 631
Pridružen/a: pet ruj 16, 2011 10:14 pm
Lokacija: Požega

Post Postao/la Artanis » ned pro 08, 2013 7:50 pm

Nisi baš izabrao "zahvalne" kvasce s čim ćeš početi kuhati. S04 i S33 daju dosta estera (čudnih okusa - za nove pivare) pogotovo ako su ti temp. fermentacije iznad 18 stupnjeva i slabi su atenuatori. Zato iduće kuhanje probaj sa S05, da vidiš razliku. Poslije kad usavršiš recepte što se tiče odnosa sladova i hmeljeva, onda se vrati na ove kvasce koji su ok i pašu uz određene stilove piva. Ili prijeđi na tekuće kvasce, kojih je daleko veća paleta i za koje eksperti tvrde da su uvijek u prednosti nad suhim kod vrhunskih piva.

Giga
Postovi: 233
Pridružen/a: pet lis 11, 2013 9:58 pm
Lokacija: Moslavina

Post Postao/la Giga » sri pro 11, 2013 6:36 am

Evo artanis, odmah sam zakuhao turu sa s05.


PIVO 3

-5kg NG
-0.5kg cristal
-0.2kg zobenih pahuljica
-30g aurora 60min.
-20g stirijan 10min.
-0.8g kamilica 10min.

-Kuhanje 60min, uz korigiranje vode(dodavanje),
da se zavrsi kuhanjene na oko 23lit tekucine

- kvasac s-05

11.12. Skuhano, dodao sam ukupno 3,5lit vode tokom
kuhanja, no OG mi opet ispao dosta visok 1061






...

Avatar
Alivio
Postovi: 1071
Pridružen/a: sub lip 05, 2010 11:53 am
Lokacija: SB

Post Postao/la Alivio » sri pro 11, 2013 7:28 am

Artanis je napisao/la:Nisi baš izabrao "zahvalne" kvasce s čim ćeš početi kuhati. S04 i S33 daju dosta estera (čudnih okusa - za nove pivare) pogotovo ako su ti temp. fermentacije iznad 18 stupnjeva i slabi su atenuatori. Zato iduće kuhanje probaj sa S05, da vidiš razliku. Poslije kad usavršiš recepte što se tiče odnosa sladova i hmeljeva, onda se vrati na ove kvasce koji su ok i pašu uz određene stilove piva. Ili prijeđi na tekuće kvasce, kojih je daleko veća paleta i za koje eksperti tvrde da su uvijek u prednosti nad suhim kod vrhunskih piva.


Artanis daj mi reci kakva su tvoja iskustva sa tekućim kvascima ..jesu li stvarno puno bolji od suhih ??
Čovjek uči dok je živ i na kraju umire glup.

Avatar
Don Genovese
Postovi: 2768
Pridružen/a: čet ožu 03, 2011 11:12 am
Lokacija: Kutina

Post Postao/la Don Genovese » sri pro 11, 2013 8:35 am

Alivio je napisao/la:
Artanis je napisao/la:Nisi baš izabrao "zahvalne" kvasce s čim ćeš početi kuhati. S04 i S33 daju dosta estera (čudnih okusa - za nove pivare) pogotovo ako su ti temp. fermentacije iznad 18 stupnjeva i slabi su atenuatori. Zato iduće kuhanje probaj sa S05, da vidiš razliku. Poslije kad usavršiš recepte što se tiče odnosa sladova i hmeljeva, onda se vrati na ove kvasce koji su ok i pašu uz određene stilove piva. Ili prijeđi na tekuće kvasce, kojih je daleko veća paleta i za koje eksperti tvrde da su uvijek u prednosti nad suhim kod vrhunskih piva.


Artanis daj mi reci kakva su tvoja iskustva sa tekućim kvascima ..jesu li stvarno puno bolji od suhih ??
Dobro, jeste li vi "zemljaci" ili niste? :D
Sreće na vreće, pivu na nepce i ne buš trebal ni zubotrebce ... Vito.

Avatar
isvara
Postovi: 2119
Pridružen/a: sri sij 23, 2013 9:37 am
Lokacija:
Kontakt:

Post Postao/la isvara » sri pro 11, 2013 11:11 am

Alivio je napisao/la:

Artanis daj mi reci kakva su tvoja iskustva sa tekućim kvascima ..jesu li stvarno puno bolji od suhih ??
mislim da nam kolega Artanis nije koristio tekuće kvasce ......
ako se varam neka me ispravi :roll:

ali on zato puno čita za razliku od nas koji puno pijemo ... :twisted:
Pivo teče bubrezi se liječe !

Avatar
Artanis
Postovi: 631
Pridružen/a: pet ruj 16, 2011 10:14 pm
Lokacija: Požega

Post Postao/la Artanis » sri pro 11, 2013 5:29 pm

Tako je, svi ste u pravu. Naveo sam da eksperti smatraju da su tekući kvasci bolji, a ne ja. Nisam pravio još s tekućim kvascima. I da Isvara, nažalost nisam toliko stručan kao ti što se tiče količine skuhanog i popijenog piva i opreme za pivo. No kao i uvijek volim dobro teorijski naučiti znanje prije nego što krenem s praksom. Ako nekog to smeta, nek popije pivo i smiri se. Život je prekratak da bismo se živcirali, kad možemo uživati.

Avatar
Alivio
Postovi: 1071
Pridružen/a: sub lip 05, 2010 11:53 am
Lokacija: SB

Post Postao/la Alivio » sri pro 11, 2013 7:39 pm

Moja opaska se odnosi na sve koji novim pivarima sugeriraju kojekakve sirovine ili tehnike bez da su ih ikada probali ..
Hoću reći da nije dovoljno samo znanje da bi se nešto dobro napravilo ..
Potrebno je i iskustvo ,financije ,talent pa i sreća ..
Opusti se i nastavi .........
:zivjeli2:
Čovjek uči dok je živ i na kraju umire glup.

Avatar
isvara
Postovi: 2119
Pridružen/a: sri sij 23, 2013 9:37 am
Lokacija:
Kontakt:

Post Postao/la isvara » sri pro 11, 2013 8:08 pm

Artanis je napisao/la:I da Isvara, nažalost nisam toliko stručan kao ti što se tiče količine skuhanog i popijenog piva i opreme za pivo.
da ti ponovim : dobra oprema ne znači dobro pivo nego znanje i iskustvo tj. dobar pivar =dobro pivo
a i stručnost se ne mjeri količinom skuhanog piva nego njegovom kvalitetom !
a to je ono što ti imaš znanje i fino pivo i isprobavanje :wink:
a ja ću cijeli život praviti samo 3 piva na hektolitre jer volim :pivo4:
Artanis je napisao/la:Ako nekog to smeta, nek popije pivo i smiri se. Život je prekratak da bismo se živcirali, kad možemo uživati.
otvori si jedno :pivo3: i :zivjeli2:
Pivo teče bubrezi se liječe !

Giga
Postovi: 233
Pridružen/a: pet lis 11, 2013 9:58 pm
Lokacija: Moslavina

Post Postao/la Giga » pet pro 13, 2013 6:01 am

Ovaj s-05 radi kao penzioner. Koda je kraj ferm.. Proslo je vec 50h od stavljanja kvasca. Temp. 20c. Pjene tek par mm po rubu fermentora. Dok je prije sa s04 i s33 fermentacija krenila vrlo burno i to vec nalon 4-5h.

Avatar
Artanis
Postovi: 631
Pridružen/a: pet ruj 16, 2011 10:14 pm
Lokacija: Požega

Post Postao/la Artanis » pet pro 13, 2013 5:36 pm

Giga je napisao/la:Ovaj s-05 radi kao penzioner.
:) Da, slabije kreće nego ostali, no zato pojede više šećera i ostavi bistrije pivo sa čistijim okusom. Pod čistijim mislim na to da ne dodaje toliko svoje arome (estere), tako da će pivom jače dominirati okus hmelja a onda i slada. Većinu svojih piva sam pravio sa ovim kvascem.

Odgovori