tijelo od pive

... recepti za pivo i tehnike koje koristite

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Avatar
hrvojeSB
Postovi: 13
Pridružen/a: pet vel 12, 2016 10:27 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la hrvojeSB » sub svi 07, 2016 11:13 pm

Izgleda da je došlo do tehničkih poteškoća, zbog silnih aliasa....

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » sub svi 07, 2016 11:57 pm

Bozos je napisao/la:Nisam dux niti znam tko bi mogao biti taj momak. Zao mi je sto ste u krivu.
HEJ b ----- ti imaš jako veliki problem sam sa sobom . na ovom našem pivarskom forumu :wink: . sa zamjenom" sličnih karti " možeš glumatati i izmišljati probleme i pitanja i baš ti je zabavno. :evil:

svatko normalan bi čitao , shvatio, razumio prvi korak, pripremio sve.... i kuhao... i pokazao sliku ... i pitao za logični problem .. a onda mu svi dobrohotni...i toples i poljo i ja i ostali spremni pomoči..i znalci... pomažu kako su več i naučeni i obogačeni iskustvom. ali ne . ti mrcvariš, pandlaš do francuske obrade, obezvređuješ i zloupotrebljavaš ovakav model učenja i pomoči i naš forum ... radiš nam štetu . ako ti je ovo smiješno - nema ti pomoći - ti si u ku-kurzovini

##
tra 03, 2016 9:00 am Naslov: PIVARI-istočna Hrvatska
Dux ne nažalost umro tako da dolazimo ja i moj kum. ##

## gledam TV a pivo bljuča pored, lagani caramel smash za 1. Maj. ##


...maaa žalosno.. :cry:

ps....

https://www.youtube.com/watch?v=Cgth4JaF-G8


https://www.youtube.com/watch?v=CU_ularfQcM


:D
Zadnja izmjena: mali badem, dana/u ned svi 08, 2016 12:44 am, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Toples
Postovi: 2019
Pridružen/a: pet vel 06, 2015 1:25 pm
Lokacija: Zagreb-Srednjaci/Sisak-Zeleni Brijeg
Kontakt:

Post Postao/la Toples » ned svi 08, 2016 12:31 am

naj se uzrijujavat :lol:

mi smo čisti jer želimo pomoći

ak se nehće pretvara i mi popušimo foru, ide na njegovu dušu, ne na našu :zivjeli2:
save a tree - drink beer

Avatar
grga-osijek
Postovi: 1192
Pridružen/a: pet srp 17, 2015 12:50 pm
Lokacija: osijek

Post Postao/la grga-osijek » ned svi 08, 2016 6:02 pm

Aj sad pamet u glavu DBN-u. Kod slijedećeg ukazivanja pokušaj se predstaviti kao H alter , neka ti glavni problem bude hidrometar koji ti je upravo stigao iz kine a bez upustva za upotrebu. Dodaj još da su brojevne oznake na mandarinskom i da bi ga ti htio baždariti.Aftertejst ti je poslije 15 kuhanja nekako u početku buran a na kraju tupast i to ti ne odgovara .
Uglavnom pokušaj biti malo originalniji. 8) 8)
Bolje malo pivo nego veliko hvala

Odgovori