Prva pa all grain

... recepti za pivo i tehnike koje koristite

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
stane2006
Postovi: 315
Pridružen/a: uto sij 21, 2014 4:55 pm
Lokacija: Orašje

Post Postao/la stane2006 » pet tra 28, 2017 7:08 pm

Tuff Gong je napisao/la:Zar ne bi više trebali vjerovati instrukcijama proizvođača nego opet nekome na nekom forumu? Konkretno za US05 su instrukcije 27°C +- 3°C.
:D

Avatar
Gorann
Postovi: 315
Pridružen/a: ned lis 04, 2015 2:17 pm
Lokacija: Split

Post Postao/la Gorann » pet tra 28, 2017 7:45 pm

Tuff imaš pivu

tomislav86
Postovi: 36
Pridružen/a: pon tra 03, 2017 11:36 am
Lokacija: Zaprešić

Post Postao/la tomislav86 » pet tra 28, 2017 10:39 pm

pretpostavljam da su kvasci odradili ok posao jer je piva svakim danom sve bolja. danas je bila nova proba, piva ima dobru pjenu, fino perla, prilično je bistra ako se pažljivo toči i ko da se smanjila gorčina malo. ja sam prezadovoljan i nadam se da će i iduca tako uspjet :)

za iducu planiram stout (18l) i ovako sam složio recept, bacajući oko na toplesov sweet stout:

3,5kg munich typ1
1kg pšenični tamni
0,5kg crystal 120
0,5kg pečeni neslađeni ječam
0,25kg chocolate
0,5kg laktoze

40g chinook 35min
US-05
brewersfriend kaze OG 1.061, FG 1.017, ABV 5.6%, IBU 42.3 i SRM 50

molim iskusnjare da pogledaju pa kažu mišljenje

Avatar
Poljo
Postovi: 2559
Pridružen/a: sri lip 24, 2015 1:21 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Poljo » sub tra 29, 2017 11:43 am

To će biti slatko.. aka sweet stout.. Ne znam jesi li ikad pio taj stil..
Meni osobno ne paše ta slatkoća.. Ako tebi paše udri.. ako ne izbaci laktozu.
slika

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » sub tra 29, 2017 1:14 pm

tomek.. predlažem ti da ponoviš ovu uspješnicu.... :wink:

tomislav86
Postovi: 36
Pridružen/a: pon tra 03, 2017 11:36 am
Lokacija: Zaprešić

Post Postao/la tomislav86 » sub tra 29, 2017 1:16 pm

obozavam stout, a bas sweet stout mislim da nisam probao. pio sam guinness, oyster, doublechocolate i garden stout.
mislio sam kako je laktoza za punocu okusa i da piva bude onako kremasta stoutovski...

Avatar
Toples
Postovi: 2019
Pridružen/a: pet vel 06, 2015 1:25 pm
Lokacija: Zagreb-Srednjaci/Sisak-Zeleni Brijeg
Kontakt:

Post Postao/la Toples » sub tra 29, 2017 1:19 pm

mislim da ti je gardenov stout - sweet stout (neki kažu milk stout)

samo lupi gorčinu od cca 40 IBU da kontrira slatkoći i to je to
save a tree - drink beer

tomislav86
Postovi: 36
Pridružen/a: pon tra 03, 2017 11:36 am
Lokacija: Zaprešić

Post Postao/la tomislav86 » sub tra 29, 2017 1:24 pm

mali badem je napisao/la:tomek.. predlažem ti da ponoviš ovu uspješnicu.... :wink:
obavezno, iza stouta je na redu drugi pa all grain pale ale, imam i za njega vec recept. po uzoru na prvo kuhanje ali s nekim izmjenama:
5kg pale ale
0.5kg carared (htio bi crvenkastiju boju u odnosu na proslo)
0.15kg crystal 120

15g chinook 45min
15g chinook 10min
15g mandarina bavaria 5min
15g mandarina bavaria 0min
40g mandarina bavaria 4dana dry hop

US-05 :D

po kalkulatoru sam smanjivao hmeljeve (IBU) za nekih 30% u odnosu na prvu pivu, jer je za moj gust i ukus malko pregorka.
ako netko od iskusnjara iz zapadnog djela zagreba ili zapresica zeli ocjeniti prvu, nek se slobodno javi, bilo bi mi drago ;)

tomislav86
Postovi: 36
Pridružen/a: pon tra 03, 2017 11:36 am
Lokacija: Zaprešić

Post Postao/la tomislav86 » sub tra 29, 2017 1:52 pm

Toples je napisao/la:mislim da ti je gardenov stout - sweet stout (neki kažu milk stout)

samo lupi gorčinu od cca 40 IBU da kontrira slatkoći i to je to
kalkulator kaze malo preko 42, to je onda to. slad, kvasac i hmelj stigli jutros iz svezapivo, jos mi je ostalo kupiti laktozu i negdje iza 1.5. ide kuhanje...

jel ima nesto na kaj treba posebno paziti kod kuhanja stouta? i kada dodam laktozu?

Avatar
Toples
Postovi: 2019
Pridružen/a: pet vel 06, 2015 1:25 pm
Lokacija: Zagreb-Srednjaci/Sisak-Zeleni Brijeg
Kontakt:

Post Postao/la Toples » sub tra 29, 2017 2:02 pm

ja sam laktozu dodao na zadnjih 10 minuta i dobro promiješao da se rastopi
save a tree - drink beer

Avatar
Tuff Gong
Postovi: 381
Pridružen/a: pet srp 17, 2015 11:01 am
Lokacija: Novi Zagreb

Post Postao/la Tuff Gong » sub tra 29, 2017 2:21 pm

Gorann je napisao/la:Tuff imaš pivu
:zivjeli2: A zašto? :D

tomislav86
Postovi: 36
Pridružen/a: pon tra 03, 2017 11:36 am
Lokacija: Zaprešić

Post Postao/la tomislav86 » ned svi 07, 2017 2:05 pm

da ne otvaram novu temu, nastavit cu ovdje s kuhanjem. danas se kuhao sweet stout po receptu:

4kg munich typ1
1kg pšenični tamni
0,5kg crystal 120
0,5kg pečeni neslađeni ječam
0,25kg chocolate
0,5kg laktoze, zadnjih 10 min kuhanja
35g chinook 35min
US-05, ukomljavano u 18l vode, dogrijano s 3l, isprano s 14l

kuhanje je proslo bez problema. ovaj put sam na vrijeme zagrijao vodu za ispiranje pa je sve islo brze. napravio sam i vise leda za hlađenje pa je i to proslo ok. na kraju je sve aerirano mikserom i dodan je rehidrirani kvasac.

naravno i pokoje pitanje:
1. koliko dugo fermentira sweet stout?
2. da li je temperatura od 18'C ok za fermentaciju?
3. znam da je daleko jos, ali koliko je potrebno odležavanje u boci?
4. kolika treba biti temperatura odležavanja u boci?
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

tomislav86
Postovi: 36
Pridružen/a: pon tra 03, 2017 11:36 am
Lokacija: Zaprešić

Post Postao/la tomislav86 » pet svi 12, 2017 2:41 pm

prvo isprika na malo prevelikim slikama, mislio sam kako ce manje to ispast... :oops:
stout fermentira 5 dana, danas sam prvi dan mjerio fg, pa kaze 1.025

nije nitko nis odgovorio pa ponavljam pitanja :D

-kolko dana ostaviti primarnu fermentaciju? da cekam da se fg ustabili ili je potrebno dulje?
-mislio sam napraviti i sekundar gdje bi dodao 100-150g kakaa drobljenog i 100g przenog/tostiranog kokosa, pa ako je netko radio, dobro bi mi dosao savjet koliko staviti i na koliko dana?
unaprijed hvala ;)

Avatar
Don Genovese
Postovi: 2768
Pridružen/a: čet ožu 03, 2011 11:12 am
Lokacija: Kutina

Post Postao/la Don Genovese » pet svi 12, 2017 3:49 pm

tomislav86 je napisao/la: ... nije nitko nis odgovorio pa ponavljam pitanja :D

-kolko dana ostaviti primarnu fermentaciju? da cekam da se fg ustabili ili je potrebno dulje? ...
Postavljaš pitanja kao netko tko je pročitao išta foruma samo do kraja slova "E", a to je samo 5/30ina od osnova, ili ti ga GK. Da ja sad ponovim: "tri tjedna primara, pa provjeri FG", ti ćeš ipak dalje napraviti po svome. :roll: :roll: :roll:
Poljo je napisao/la:
tomislav86 je napisao/la:e sad pitanjce, koliko dugo je najbolje fermentirati, koristio sam isti kvasac (us-05)
Nemoj citat previse gluposti.. Ostavi pale ale minimalno 3 tjedna u primaru, ili 3 u kombinaciji primar+sekundar ako mislis radit sekundar.
Vise vremema mu nece skodit, a sa manje riskiras masu off-flavora
Ako ti je stvarno kriza i ne mozes docekat da pivo dozori skoci do konzuma i spasi ivicu. Popij nesto s police.
Evo ti odgovora u istoj ovoj tvojoj temi. Zar si i to preskočio? Vrijedi za sve pive osim pšenične. Joj, joj ... :shock: :shock: :shock:
Hm, nemoj da ti štogod zamjerimo, ti si jedan fin i pametan momčić, ovo ide ipak onima slijedećima, koji nisu pročitali ništa :lol:
Sreće na vreće, pivu na nepce i ne buš trebal ni zubotrebce ... Vito.

tomislav86
Postovi: 36
Pridružen/a: pon tra 03, 2017 11:36 am
Lokacija: Zaprešić

Post Postao/la tomislav86 » pet svi 12, 2017 9:23 pm

Don Genovese je napisao/la:
tomislav86 je napisao/la: ... nije nitko nis odgovorio pa ponavljam pitanja :D

-kolko dana ostaviti primarnu fermentaciju? da cekam da se fg ustabili ili je potrebno dulje? ...
Postavljaš pitanja kao netko tko je pročitao išta foruma samo do kraja slova "E", a to je samo 5/30ina od osnova, ili ti ga GK. Da ja sad ponovim: "tri tjedna primara, pa provjeri FG", ti ćeš ipak dalje napraviti po svome. :roll: :roll: :roll:
Poljo je napisao/la:
tomislav86 je napisao/la:e sad pitanjce, koliko dugo je najbolje fermentirati, koristio sam isti kvasac (us-05)
Nemoj citat previse gluposti.. Ostavi pale ale minimalno 3 tjedna u primaru, ili 3 u kombinaciji primar+sekundar ako mislis radit sekundar.
Vise vremema mu nece skodit, a sa manje riskiras masu off-flavora
Ako ti je stvarno kriza i ne mozes docekat da pivo dozori skoci do konzuma i spasi ivicu. Popij nesto s police.
Evo ti odgovora u istoj ovoj tvojoj temi. Zar si i to preskočio? Vrijedi za sve pive osim pšenične. Joj, joj ... :shock: :shock: :shock:
Hm, nemoj da ti štogod zamjerimo, ti si jedan fin i pametan momčić, ovo ide ipak onima slijedećima, koji nisu pročitali ništa :lol:
ja sam tip koji voli utvrditi gradivo i nije me sram pitat osnovne stvari, mos me j***, taki sam :) citam vec god dana o izradi, tak da sam proso abecedu, al velim, opet cu rado pitat direktno nekog (ovdje na forumu) jer nikad pricao u zivo s nekim tko radi pivu pa nemam povratnih info kolko je koji recept ili stil pive zeznut.

kaj se tice duzine primara, jedan clan je reko cekaj 3 tjedna, drugi flasiraj kad se ustabili. to je bilo za pale ale pa pitam opet za stout jer sam neznam dal je isto. al evo, sad znam da je za sve osim psenicne. pa thx Don ;)

imate kakvu info za ubacit kakao/kokos?
da ne ispadne da nisam ni to pogledao :D zasad mi je plan ubaciti po 100-150g od svakog sastojka, prije sastojke namocit u votku na 24h za sterilizaciju i sekundar ostavit 2 tjedna, druga varijanta sterilizacije je pecnica, pol sata na 160-180'C

Odgovori