Potrebna oprema za početak - pitanje

... boca ili bačva pitanje je sad

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Dominik
Postovi: 7
Pridružen/a: sub srp 05, 2014 3:49 pm
Lokacija: Križevci

Potrebna oprema za početak - pitanje

Post Postao/la Dominik » sub srp 05, 2014 9:19 pm

Pozdrav svima,
pripremam se da uskoro počnem sa kuhanjem pive.

Pa bi vas zamolio za malu pomoć, prvenstvo za početak oko opreme koja mi treba.
Planiram kuhati BEZ ekstrakta, već sam sve odraditi.

Nabavio sam Inoks lonac od 50 litara (0kn), te mislim da sam s time super prošao :D ali nemam poklopac ali sam čitao da mogu staviti foliju na njega kad kuham da manje isparava.

Vagu, plamenik i plin imam (mislim kuhati vani).

Sad se ne želim zaletjeti i kupiti nešto što mi ne treba pa ću prvo provjeriti s vama da nebi bilo zabune.

Gajbe i boce kanim koristiti koje imam doma (od ostalih naših piva).

Hidrometar, pitanje je dali ima istu ulogu kao refraktometar? Ako da koji je bolji i koji se primjenjuje više?

Termometar ću naručiti s Ebaya ili pronaći kod nas.

Čepove i čepionik ću kupiti, to nije problem.

ChemiproŸ OXI 100 g za dezinfekciju.

Fermentacijska posuda sa vrenjačom i pipicom.

PVC crijevo tanje i deblje od recimo 2-3 metra.

Bakreno crijevo za hlađenje otprilike 3-4 metra (nisam siguran koliko treba) + konektor za vodovod.

Vrečica za slad (ima u DMu sam pročitao negdje).

Vrečica za hmelj.

Dodatna oprema:
Ručna pumpa za pretakanje

E sada mene zanima dali sam ja nešto zaboravio navesti?
Znači bilo što makar to bila neka glupa sitnica bez koje neću moći kuhati.

Hvala!

domagoj_os
Postovi: 122
Pridružen/a: sub kol 31, 2013 6:05 pm
Lokacija: Osijek

Post Postao/la domagoj_os » sub srp 05, 2014 10:28 pm

3-4 metra bakrene spirale ti je premalo za hladenje, predugo bi ti trajalo. Bolje ti je ici sa 10-15 metara, ovisno o kolicini koju pravis.

Ovo za refraktometar, nisam siguran jer ga ne koristim no cini mi se da sam procitao da refraktometar moze dati netocno ocitanje kada je prisutan alkohol. Zato mislim da je hidrometar sasvim dovoljan.

Sto se tice ostatka opreme, s obzirom da planiras kuhati od slada, ovo trenutno ti je ok za biab (kuhanje u vreci). Inace bi trebao imati posudu za ukomljavanje.

Avatar
vatre
Postovi: 231
Pridružen/a: uto tra 16, 2013 10:07 am
Lokacija: bjelovar

Re: Potrebna oprema za početak - pitanje

Post Postao/la vatre » sub srp 05, 2014 10:49 pm

Pozdrav i tebi. Ukratko, par odgovora koji će ti možda pomoći, ali preporučio bih da još čitaš:
Dominik je napisao/la: Nabavio sam Inoks lonac od 50 litara (0kn), te mislim da sam s time super prošao :D ali nemam poklopac ali sam čitao da mogu staviti foliju na njega kad kuham da manje isparava.
Ne želiš poklopac. Želiš da isparava iz više razloga.
Dominik je napisao/la: Hidrometar, pitanje je dali ima istu ulogu kao refraktometar? Ako da koji je bolji i koji se primjenjuje više?
Da, i jednim i drugim mjeriš gustoću tekućine prije i nakon fermentacije. Refraktometar ima određenih problema kad u tekućini ima alkohola, tj. treba ga rekalibrirati svaki put. Mislim da su hidrometri i jeftiniji te da se češće koriste.
Dominik je napisao/la: ChemiproŸ OXI 100 g za dezinfekciju.
Ako ne možeš (a možeš) doći do ničega drugoga, OK. Osobno ga nisam koristio, ali vidio sam po stranim forumima dosta natezanja oko načina korištenja i mogućim poslijedicama. Razmisli o betadinu kojeg možeš dobiti u bilo kojoj ljekarni. Star san je super ako možeš do njega, i ne moraš ga ispirati (kao ni betadine u pravilnom omjeru). Genoxa imaš u Poljocentru. I tak...

Dominik je napisao/la: Bakreno crijevo za hlađenje otprilike 3-4 metra (nisam siguran koliko treba) + konektor za vodovod.
Koliko ti treba zavisi o dimenzijama lonca i količini koju misliš kuhati, ali 3-4 metra sigurno nije dovoljno. Računaj si po opsegu lonca, tj. naravno nešto manje od toga, ali 3-4 metra u loncu od 50 litara kakav god bio će biti oko 5 zavoja, mislim da je to daleko premalo za ozbiljnije hlađenje.
Dominik je napisao/la: Vrečica za slad (ima u DMu sam pročitao negdje).

Vrečica za hmelj.
Da, tražiš vrećice za pranje delikatnog rublja. Dobiš dvije u paketu, jednu veću koju možeš koristiti za slad i jednu manju za hmelj. Kao da su znali :)
ALI, ako već ideš na BIAB, tj. misliš ukomljavati u loncu u kojemu ćeš i kuhati, razmisli si malo o veličini te vrećice, pogotovo s obzirom na veličinu lonca (50 L). U nekakvoj idealnoj situaciji bi bilo dobro da vreću za slad možeš staviti u lonac i onda prebaciti preko ruba izvana (da, recimo, možeš miješati slad). U ovom slučaju ti to ne bude moguće. Za početak nije loša opcija, ali na temelju veličine vreće promisli koliko ti slada u nju stane i koliko ćeš onda sladovine zapravo kuhati, neovisno o značajnijoj veličini lonca. Isto tako, ove iz DM-a je teško za izvlačiti jer nemaju drške. Ali kažem, za početak, probaj tako. BTW. tu bi ti mogao trebati poklopac, vidi niže.
Dominik je napisao/la: Dodatna oprema:
Ručna pumpa za pretakanje
Nisam upoznat s tom tehnologijom. Za pretakanje čega u što, tj. o kojoj fazi pričaš?
Dominik je napisao/la: E sada mene zanima dali sam ja nešto zaboravio navesti?
Znači bilo što makar to bila neka glupa sitnica bez koje neću moći kuhati.
Čuj, to je teško reći, jer sve zavisi o procesu. Možda bi ti trebao traktir ako ti je fermentor demižonka, ali vidim da spominješ nekakvu pipu pa pretpostavljam da ciljaš na plastičnu bačvu s većim otvorom. Ako ukomljavaš u loncu, možda razmisliti nekakvoj izolaciji? U svakom slučaju tokom ukomljavanja bi ti trebao poklopac no računaj da ćeš i vreću sa sladom nekako morati učvrstiti. Ako nemaš izolaciju, vjerojatno ćeš morati dogrijavati, a u tom trenutku ne želiš da ti vreća sa sladom leži na dnu lonca. Ne štedi na termometru, razmisli o nekom modelu sa sondom "na žici" koja može u vruću tekućinu tako da ti može stajati negdje sa strane tokom ukomljavanja. Njušako is your friend, ili kineski prodavači na eBayu.

Na kraju, trebat će ti nekakva čaša i otvarač za boce. ;) No to možda već imaš.
fermentacija = civilizacija

Dominik
Postovi: 7
Pridružen/a: sub srp 05, 2014 3:49 pm
Lokacija: Križevci

Post Postao/la Dominik » sub srp 05, 2014 10:50 pm

Domagoj hvala ti na ovim informacijama, gledao sam i tvoju temu neku ako se ne varam i tamo skužio za ovaj BIAB.
To bi bio onda prvi korak u kuhanju pive, a za ukomljiavanje bi pričekao još ipako neko vrijeme, dok ovo ne polovim kako spada ;).

Koristit ću onda samo hidrometar.
A što se bakrene spirale tiće, to sam ovako rekao iz ne znanja 3-4 m, nabavit ću onda kako kažeš dužu.

Hvala.

EDIT:
Vatre hvala i tebi na ovoj velikoj pomoći prilikom odgovaranja.

Poklopac za lonac možda i uspijem nabaviti, ali nisam siguran u cijenu i dali bi ga odmaho išao nabaviti ili naknadno.

Također za kuhanje slada ću se snaći sa vrečicom da mogu miješati, mogu staviti "željeznu omču" nešto slično onoj hvataljki za ribice kakvu možemo naći u dućanu pa je pričvrstiti na rubove lonca.

Hidrometar onda kupujem samo.

Za dezinfekciju ću te poslušati, te nabaviti nešto od ovoga što si naveo.

Ručnu pumpu zanemari, zaboravio sam da sam naveo da bi uzeo fermentator sa pipicom.

Ostale detalje koje si naveo ću također uzeti u obzir i probati proći što jeftinije, ali opet kvalitetno.

Nadam se da mogu ovo sve nabaviti do nekih 500kn, to bi bilo super.

Avatar
BanjoBrewer
Postovi: 463
Pridružen/a: sri pro 15, 2010 11:03 am
Lokacija: Zaprešić

Post Postao/la BanjoBrewer » ned srp 06, 2014 10:25 am

Dominik je napisao/la:Domagoj hvala ti na ovim informacijama, gledao sam i tvoju temu neku ako se ne varam i tamo skužio za ovaj BIAB.
To bi bio onda prvi korak u kuhanju pive, a za ukomljiavanje bi pričekao još ipako neko vrijeme, dok ovo ne polovim kako spada ;).
Samo da napomenem da BIAB i jest vrsta ukomljavanja, NE KUHAS u vrecici. (ispravnije bi bilo da se zove MIAB, mash in bag). Da se slucajno ne zajebes ak ti je prvi put.

Imas moju prezu medju ovima bas za BIAB:

http://www.pivarstvo.info/forum/viewtop ... ezentacije

Ja potepo nekoliko medalji radeci na taj nacin u loncu od 30L, tako da kvaliteta nije upitna, no sto se kvantitete tice tu je manjkava metoda. Bilo bi dobro da mozes poklopit kod ukomljavanja jer ces u protivnom puno topline gubit gore.

Sretno!

Dominik
Postovi: 7
Pridružen/a: sub srp 05, 2014 3:49 pm
Lokacija: Križevci

Post Postao/la Dominik » ned srp 06, 2014 12:04 pm

BanjoBrewer je napisao/la:
Dominik je napisao/la:Domagoj hvala ti na ovim informacijama, gledao sam i tvoju temu neku ako se ne varam i tamo skužio za ovaj BIAB.
To bi bio onda prvi korak u kuhanju pive, a za ukomljiavanje bi pričekao još ipako neko vrijeme, dok ovo ne polovim kako spada ;).
Samo da napomenem da BIAB i jest vrsta ukomljavanja, NE KUHAS u vrecici. (ispravnije bi bilo da se zove MIAB, mash in bag). Da se slucajno ne zajebes ak ti je prvi put.

Imas moju prezu medju ovima bas za BIAB:

http://www.pivarstvo.info/forum/viewtop ... ezentacije

Ja potepo nekoliko medalji radeci na taj nacin u loncu od 30L, tako da kvaliteta nije upitna, no sto se kvantitete tice tu je manjkava metoda. Bilo bi dobro da mozes poklopit kod ukomljavanja jer ces u protivnom puno topline gubit gore.

Sretno!
Hvala za info, jasnije mi je sad to i nakon kaj sam pogledao prezentaciju o BIABu.

Očito ću morati nabaviti poklopac, dali mogu umjesto original poklopca improvizirati? tipa drvena ploća sa folijom obložena?

Hvala.

Avatar
vatre
Postovi: 231
Pridružen/a: uto tra 16, 2013 10:07 am
Lokacija: bjelovar

Post Postao/la vatre » ned srp 06, 2014 12:18 pm

Da, za ukomljavanje će ti trebati poklopac (ne i za kuhanje). Ne mora biti original, može emajlirani, pri tim temperaturama realno može i plastični ako paše. A i to sa drvenom pločom i alu folijom može proći ako baš nemaš drugih opcija. Možda čak i ploča debljeg stiropora omotana alu folijom?
fermentacija = civilizacija

Dominik
Postovi: 7
Pridružen/a: sub srp 05, 2014 3:49 pm
Lokacija: Križevci

Post Postao/la Dominik » ned srp 06, 2014 4:49 pm

vatre je napisao/la:Da, za ukomljavanje će ti trebati poklopac (ne i za kuhanje). Ne mora biti original, može emajlirani, pri tim temperaturama realno može i plastični ako paše. A i to sa drvenom pločom i alu folijom može proći ako baš nemaš drugih opcija. Možda čak i ploča debljeg stiropora omotana alu folijom?
Ok, imrovizirat ću ako ne nabavim EDIT: poklopac.
Imam doma radionu uglavnom za obradu drveta, pa mogu izrezati nšto tanje što će pasati dosta dobro gore i obložiti alu folijom..

Kad prijatelj i ja počnemo kuhati bit će i slika ;).

Hvala dečki na savjetima.

Dominik
Postovi: 7
Pridružen/a: sub srp 05, 2014 3:49 pm
Lokacija: Križevci

Post Postao/la Dominik » pon srp 07, 2014 8:57 pm

Evo mene ponovo sa jednim ponovo jednostavnim pitanjima.

Bio sam u poljocentru i našao sam kantu s poklopcem (hrana i tekućina dozvoljene) - 20 litara 25,50kn

Dali je to ok za fermentaciju?
Mislim probušiti rupu na vrhu i dolje da mogu postaviti vrenjaču i pipicu.
Dali je to ispravno?

I dali netko zna dali ima negdje kod nas povoljno hidrometar za kupiti?

Hvala.

domagoj_os
Postovi: 122
Pridružen/a: sub kol 31, 2013 6:05 pm
Lokacija: Osijek

Post Postao/la domagoj_os » pon srp 07, 2014 9:28 pm

Hidrometar imaš u svezapivo.hr

Kanta je ok, imam dvije slične i na jednoj čak nisam ni probušio rupu za vrenjaču jer sam primjetio da poklopac dihta, pa sav zrak ode tim putem.

Avatar
Ferdo
Postovi: 2382
Pridružen/a: sub lis 18, 2008 7:31 am

Post Postao/la Ferdo » pon srp 07, 2014 9:59 pm

Htio si recvii da si primjetio da poklopac NE dihta (hrvatski: brtvi)?
Opusti se i nastavi kuhati pivo

domagoj_os
Postovi: 122
Pridružen/a: sub kol 31, 2013 6:05 pm
Lokacija: Osijek

Post Postao/la domagoj_os » pon srp 07, 2014 10:51 pm

jbg, kod nas se kaze dihta za nesto sto ne brtvi

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » pon srp 07, 2014 11:19 pm

domagoj_os je napisao/la:jbg, kod nas se kaze dihta za nesto sto ne brtvi
:wink: zbog nesporazuma u razumijevanju padaju avioni , tonu brodovi, stoje vlakovi,curi voda , puštaju gume a zna biti problema i sa prezervativima koji # dihtaju # :) :pivo3:

Avatar
Ferdo
Postovi: 2382
Pridružen/a: sub lis 18, 2008 7:31 am

Post Postao/la Ferdo » uto srp 08, 2014 4:01 pm

domagoj_os je napisao/la:jbg, kod nas se kaze dihta za nesto sto ne brtvi
Što je dihtung? Nepostojanje brtve? :twisted:
Opusti se i nastavi kuhati pivo

domagoj_os
Postovi: 122
Pridružen/a: sub kol 31, 2013 6:05 pm
Lokacija: Osijek

Post Postao/la domagoj_os » uto srp 08, 2014 4:15 pm

dihtung sprječava dihtanje :D

Odgovori