Stranica: 1/1.

BrewPump 3000

Postano: ned pro 18, 2016 8:15 pm
Postao/la Svarrogh

Postano: pon pro 19, 2016 8:04 am
Postao/la Mogwai
Čini se sasvim dobra.

Ove su skuplje ali sve što dira pivu je inox. To se meni čini kad gleda mdugoročno bolje.

https://www.brewhardware.com/category_s/1836.htm

Postano: pon pro 19, 2016 9:07 am
Postao/la GeorgDjoko
Naručio sam si jednu takvu pumpu sa AliExpressa sa inox glavom, EU utikačem i dostavom za 100 dolara. Trebala bi doći za koji dan.

LINK

Homebrew pump 3000 ima plastičnu glavu, i nema dostavu sa ovog keg kingdom sajta. Chugger pumpa sa brewhardwarea je odlična, ali preskupa. 140 dolara i 82 dolara poštarine je previše.

Performase su više manje iste kod svih ovih pumpi o kojima nas trojica pričamo.

Evo još jedan link o pumpi:
https://youtu.be/uLqK5jEGXQw

Postano: pon pro 19, 2016 6:05 pm
Postao/la isvara
ja naručio ovu
ide do 140 stupnjeva

treba stići ovaj tjedan

pumpa će služiti za cirkuliranje termičkog ulja
za grijanje duplikatora u podnici MLT-a od 700 lit.


http://www.ebay.com/itm/New-Food-grade- ... 2146652050

Postano: pon pro 19, 2016 6:50 pm
Postao/la sina022
ovakve dvije sam i ja uzeo, i sad kad su dosle vidim da pise na njima 10W

draze bi mi bilo da su malo vise wati, al sad je tako kako je, valjda ce pumpati nesto

Postano: uto ožu 14, 2017 11:27 am
Postao/la mbed
Jesu li vam stigle pumpe? Može nekakav osvrt ili review istih?

Postano: uto ožu 14, 2017 12:35 pm
Postao/la Djuka
sina022 je napisao/la:ovakve dvije sam i ja uzeo, i sad kad su dosle vidim da pise na njima 10W

draze bi mi bilo da su malo vise wati, al sad je tako kako je, valjda ce pumpati nesto
na koj misliš od ovih ?

Postano: pon svi 29, 2017 12:12 pm
Postao/la GeorgDjoko
Jučer testirao pumpu.

https://www.aliexpress.com/item/Magneti ... 0.0.RxFvYo

Platio 100$ i 200kn carine...
Sada je cijena poštarine smanjena i pumpa ukupno košta 75$ (plus carina ako vas zakači)

Uštekao sam je na produžni kabl sa prekidačem. Preko prekidača sam ju palio/gasio. Pumpa je skroz nečujna.

slika

Od dodatnih priključaka sam uzeo inox brze spojnice sa slijedećih linkova:

https://www.aliexpress.com/item/Stainle ... 0.0.RxFvYo

https://www.aliexpress.com/item/Stainle ... 0.0.RxFvYo

https://www.aliexpress.com/item/Stainle ... 0.0.RxFvYo

Spojeve dobro obložio teflon trakom i stegao kliještima. Spojio na silikonska crijeva.

Shema je bila da iz BK pumpa vuče skuhanu sladovinu (vodu na testu) na 2 pločasta chillera, te gore uz stepenice u kacu (umjesto koje ide inox fermentor kad ga nabavim)...
sve prošlo bez problema. Pumpa je dosta dobrim mlazom bacala vodu u fermentor. Kuglastim ventilom reguliram protok, a mogu je i potpuno zatvoriti i to neće štetiti pumpi.

Uglavnom zadovoljan za sada.

Postano: pon svi 29, 2017 12:35 pm
Postao/la Poljo
Zašto je cijeli pod mokar? :)

Postano: pon svi 29, 2017 2:15 pm
Postao/la Svarrogh
Poljo je napisao/la:Zašto je cijeli pod mokar? :)
Zato sto voda nije isparila