Klarstein mundschenk, alternativa grainfatheru

... boca ili bačva pitanje je sad

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Travolta
Postovi: 121
Pridružen/a: sub stu 05, 2011 1:25 pm
Lokacija: Sl.Brod

Re: Klarstein mundschenk, alternativa grainfatheru

Post Postao/la Travolta » pon svi 21, 2018 9:30 am

Pozdrav. Zanima dali se i vama desava kod ukomljavanja da temp varira? Postavljeno je bilo na 66c 60min grijac na 1600. E sad kad tep padne ispod 66c negdje na 65.7 upali grijac digne temp na 67.5 68c i ugasi i onda opet to lagano padne ispod 66 i pali ponovno. Da li je to normalno??

Avatar
crna guja
Postovi: 153
Pridružen/a: pon vel 06, 2017 8:08 pm
Lokacija: korčula

Re: Klarstein mundschenk, alternativa grainfatheru

Post Postao/la crna guja » pon svi 21, 2018 9:56 am

To je normalno. Svi ovakvi uređaji drže neko temperaturno polje, koje ima svoj raspon. Držanje točne temperature je praktično nemoguće.
...na vlastitu odgovornost,ljekarniku ili doktoru,a u težim slučajevima i komunalnom poduzeću

erda
Postovi: 620
Pridružen/a: pon stu 07, 2016 11:42 am
Lokacija: Osijek

Re: Klarstein mundschenk, alternativa grainfatheru

Post Postao/la erda » pon svi 21, 2018 10:10 am

Travolta je napisao/la:
pon svi 21, 2018 9:30 am
Pozdrav. Zanima dali se i vama desava kod ukomljavanja da temp varira? Postavljeno je bilo na 66c 60min grijac na 1600. E sad kad tep padne ispod 66c negdje na 65.7 upali grijac digne temp na 67.5 68c i ugasi i onda opet to lagano padne ispod 66 i pali ponovno. Da li je to normalno??
Hm, pa nije to Perpetuum mobile :)
Normalno je da se s vremenom stroj i sastojci u njemu hlade i da ih po potrebi treba dogrijati :)

mlaen
Postovi: 381
Pridružen/a: pet kol 25, 2017 2:35 pm
Lokacija: Osijek

Re: Klarstein mundschenk, alternativa grainfatheru

Post Postao/la mlaen » pon svi 21, 2018 11:00 am

Ako hoces da ti manje overshoota smanji snagu grijaca i povecaj protok na pumpi

Travolta
Postovi: 121
Pridružen/a: sub stu 05, 2011 1:25 pm
Lokacija: Sl.Brod

Re: Klarstein mundschenk, alternativa grainfatheru

Post Postao/la Travolta » pon svi 21, 2018 2:03 pm

Ok. Hvala na odgovorima.

Avatar
craft
Postovi: 76
Pridružen/a: pet vel 23, 2018 9:37 pm

Re: Klarstein mundschenk, alternativa grainfatheru

Post Postao/la craft » pon svi 21, 2018 9:54 pm

I pazi da ti sva tekucina ne ostane u kosari gore, a dolje par litara, e onda ce ti tek varirati

Avatar
craft
Postovi: 76
Pridružen/a: pet vel 23, 2018 9:37 pm

Re: Klarstein mundschenk, alternativa grainfatheru

Post Postao/la craft » pon svi 21, 2018 9:58 pm

Meni je KS super jedino imam nekad problema s sporim cijeđenjem tijekom masha i sparge-a, tako da mi u mashu malo pada temp jer moram stalno gasit pumpu, nemam mlin nego narucujem mljeveno iz sve za pivo, mozda zbog tog varira.

Avatar
Vjeko
Postovi: 808
Pridružen/a: ned svi 31, 2015 9:37 pm
Lokacija: Zg<->Pž

Re: Klarstein mundschenk, alternativa grainfatheru

Post Postao/la Vjeko » pon svi 21, 2018 10:14 pm

Uglavnom neka je rasprava na fb oko toga jel treba puštati kroz cijev da odlazi višak ili ne (recimo da pola pušta pola ne, a generalni zaključak da je isti klinac)

Medjutim, evo jedno promišljanje s kojim bih se mogao složiti na temelju svog iskustva, a to je da sporiji sparge podiže efikasnost ispiranja, ja se uvijek nadam da će trajati barem pol sata inače će mi sigurno biti ispod 72%

Nisam razmišljao do sad da bih na ovaj način utjecao na kompaktnost grain beda, ali ima smisla:
Screenshot_20180521-220311_Facebook.jpg
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Avatar
craft
Postovi: 76
Pridružen/a: pet vel 23, 2018 9:37 pm

Re: Klarstein mundschenk, alternativa grainfatheru

Post Postao/la craft » uto svi 22, 2018 7:57 am

Svakako mislim da bi ona teleskopska koristila jer kad se zacepi jedino kroz nju moze izac sladovina tako da mi moze pumpa stalno radit i držati konstantnu temp.
Svakako i po ovoj gore teoriji s teleskopom mozes i regulirati kolicinu vode pa pri tome i težinu kojom se stišce zrnje...

Avatar
Pale sam-na-svijetu Ale
Postovi: 211
Pridružen/a: pet stu 18, 2016 3:17 pm
Lokacija: Rijeka

Re: Klarstein mundschenk, alternativa grainfatheru

Post Postao/la Pale sam-na-svijetu Ale » uto svi 22, 2018 11:55 am

Travolta je napisao/la:
pon svi 21, 2018 9:30 am
Pozdrav. Zanima dali se i vama desava kod ukomljavanja da temp varira? Postavljeno je bilo na 66c 60min grijac na 1600. E sad kad tep padne ispod 66c negdje na 65.7 upali grijac digne temp na 67.5 68c i ugasi i onda opet to lagano padne ispod 66 i pali ponovno. Da li je to normalno??
pogledao sam malo unutra, dakle relej je mehanicki pa mora bit tih nekih stupanj-dva razlike iz razloga da se ne pali i gasi stalno taj relej pa da prebrzo ode

moj nacin - izolirao sam kotao, napravio mu jaknicu i postavio jacinu grijaca na 800w pri ukomljavanju (imam manji ovaj kotao) pa mi manje oscilira ta temp
Beauty is in the eye of the beer holder!

Avatar
Pale sam-na-svijetu Ale
Postovi: 211
Pridružen/a: pet stu 18, 2016 3:17 pm
Lokacija: Rijeka

Re: Klarstein mundschenk, alternativa grainfatheru

Post Postao/la Pale sam-na-svijetu Ale » uto svi 22, 2018 12:08 pm

Usput - nekako sam si nasao optimum za ovaj sustav, bez previse kompliciranja - manji kotao, ture 23l u ferm
Mash - bez gornjeg sita, tijekom 60min barem 2 puta dobro promijesat mash jer se stvori gusti grainbed pa sladovina ne prolazi kroz njega dobro nego vecina ode kroz overflow pipe (napravio filter sa inox mrezicom od 300mikrona)
Pumpa na ajmo rec pola protoka, sve izolirano da je temp sta stabilnija, zadnje kuhanje u 60min mi je samo 2 puta dogrijavao

Mashout - 77C 10 min

Sparge - 5l oko 80C poskropim kad se krene cijedit, kroz par minuta sve gotovo plus malo stisnem zrnje sa rukom (CAUTION! HOT :) ) da se bolje ocijedi

Iskoristivost sustava - 80%+ vec par kuhanja za redom

I ne zaboravite napravit brtve za rupe za rucku ako radite full volume ili skoro full
Beauty is in the eye of the beer holder!

Avatar
crna guja
Postovi: 153
Pridružen/a: pon vel 06, 2017 8:08 pm
Lokacija: korčula

Re: Klarstein mundschenk, alternativa grainfatheru

Post Postao/la crna guja » uto svi 22, 2018 2:25 pm

Ma naravno ovo je jedan klavir koji se da ugoditi do savršenstva. Pogotovo izolacija + puyolov&gollumov teleskop. Stvarno odličan value for money., a kad nešto nije jasno- tu je vjeko. On to napiše prije nego što stigneš pitati🖒
...na vlastitu odgovornost,ljekarniku ili doktoru,a u težim slučajevima i komunalnom poduzeću

Avatar
craft
Postovi: 76
Pridružen/a: pet vel 23, 2018 9:37 pm

Re: Klarstein mundschenk, alternativa grainfatheru

Post Postao/la craft » uto svi 22, 2018 7:13 pm

Ja sam isto zadnji put turu od 23 u ferm kuhao s plasticnim cepom bez gornjeg sita i mijesao jer mi je cijev prekratka bila, al opcenito dosta varira taj stuck faktor , nekad je stuck a nekad leti sparge u 5 min kaobkroz šljunak

Avatar
crna guja
Postovi: 153
Pridružen/a: pon vel 06, 2017 8:08 pm
Lokacija: korčula

Re: Klarstein mundschenk, alternativa grainfatheru

Post Postao/la crna guja » uto svi 22, 2018 8:59 pm

moje iskustvo sa stuckom je isto takvo. mlin jednako podešen svaki put , recepti isti, a nekad više prašine a nekad manje. možda griješim, ali mislim da je to zbog različitog postotka vlage u ječmu. moguće da nije svako pakiranje jednog te istog slada jednako staro ili suho :-?
...na vlastitu odgovornost,ljekarniku ili doktoru,a u težim slučajevima i komunalnom poduzeću

Puyol
Postovi: 799
Pridružen/a: ned pro 25, 2016 12:11 am
Lokacija: Zagreb

Re: Klarstein mundschenk, alternativa grainfatheru

Post Postao/la Puyol » uto svi 22, 2018 9:04 pm

Sparge najviše ovisi o veličini zrna samljeveno, s time da ako radite pšenicu ili pahuljice (zob ili jecmeni), onda je priča još i dulja. Prošlogodišnja pobjednička piva sa prvenstva se nedavno kuhala u zmajskoj, bilo je cca 10-25% zobenih...sparge je trajao preko 4 sata čini mi se... Samo za usporedbu.

Ja sam u stoutu (ja konjina) samljeo zobene pahuljice...sparge trajao 3 sata uz miješanje tokom spargea, i slično...ali piva ispala hebeno 😁

I samo mala opaska, imam coronu mlin, super mi je. Ali, mali okret šarafa u jednu ili drugu stranu puno znači za sparge. S tim da sam došao do zaključka, bolje imati malo krupnije samljevene slad i dobit 0.1-0.2 manje alkohola, pa se ne hebat sa predugim spargeom.

Odgovori