Hrđa na opremi??

... boca ili bačva pitanje je sad

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
IvanPan
Postovi: 1
Pridružen/a: čet pro 03, 2020 4:41 am

Hrđa na opremi??

Post Postao/la IvanPan » pon pro 07, 2020 1:07 am

Pozdrav, uzeo sam rabljenu opremu i nakon prvog kuhanja mi se javila hrđa na Grainfather boileru iznutra i na Mangrove Jack's-ovom fermentoru (tijekom fermentacije u frižideru). Jel netko ima slična iskustva? Ne razumijem zašto boiler tako jako reagira ako sam ga krpom posušio nakon korištenja i još ostavio na zraku neka se posuši ako je slučajno ostalo vlage. Za fermentor još kužim jer je to ipak fermentacija u frižideru, plus moguće da je negdje na njemu ostalo malo sladovine nakon kuhanja (kaj ćeš, prvo kuhanje). No svejedno, ipak bi to trebao biti neki nehrđajući čelik, nisam ga izbjeljivačem polio i ostavio...

Avatar
WexZG
Postovi: 451
Pridružen/a: sri tra 29, 2015 3:09 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Hrđa na opremi??

Post Postao/la WexZG » pon pro 07, 2020 11:33 am

IvanPan je napisao/la:
pon pro 07, 2020 1:07 am
Pozdrav, uzeo sam rabljenu opremu i nakon prvog kuhanja mi se javila hrđa na Grainfather boileru iznutra i na Mangrove Jack's-ovom fermentoru (tijekom fermentacije u frižideru). Jel netko ima slična iskustva? Ne razumijem zašto boiler tako jako reagira ako sam ga krpom posušio nakon korištenja i još ostavio na zraku neka se posuši ako je slučajno ostalo vlage. Za fermentor još kužim jer je to ipak fermentacija u frižideru, plus moguće da je negdje na njemu ostalo malo sladovine nakon kuhanja (kaj ćeš, prvo kuhanje). No svejedno, ipak bi to trebao biti neki nehrđajući čelik, nisam ga izbjeljivačem polio i ostavio...
Nisam nikada dosao do hrdje ali mi se znalo desavat kad sam koristio OxiClean za ciscenje da je toliko agresivno djelova na celik da je skinuo zastitni sloj kromium oksida (mozda se tak ne kaze na hr.). Diranjem prstima po inoxu se osjeti grbavost povrsine i jaki metalni miris.
Ono sto bi ja na tvom mjestu napravio.. lagano krpicom skinuo hrdju i pasivirao celik, tj. napravio mix vode i limunske kiseline (1 gram limunske kiseline na 2.5dL vode je dovoljno) i pospricao povrsinu i ostavio da se posusis. Poslije mozes sve isprat ili sanitizirat sa StarSanom (nije potrebno).

Puyol
Postovi: 799
Pridružen/a: ned pro 25, 2016 12:11 am
Lokacija: Zagreb

Re: Hrđa na opremi??

Post Postao/la Puyol » uto pro 08, 2020 8:01 pm

Jesi siguran da je hrđa? Ja sam na jednom kuhalu od 17L kojinkoristim za sparg visio smeđe linije, nakon sto to kuhalo nisam nakon vode sa mineralima oprao, nego je jbga ostalo tako par tjedana. Isto sam mislio da je hrđa, ali sam uzeo spuzvicu i carlini to jenoslondilje sam tak. Nesto slicnonkao inkad dobijes prljav keg/ic od neke kole, izgleda kao hrđa, ali jenu biti neki skoreni seceri (keg) ili neato deugo (moje kuhalo) Naravno, sve je inox.

Odgovori