Stranica: 1/2.
Klarstein Brauheld Pur 35 kotao za slad
Postano: pon sij 04, 2021 2:31 pm
Postao/la vilesplit
Iskustva, mišljenja za ovaj proizvod ?? Da li se isplati za ovu cijenu ??
https://www.electronic-star.hr/Kucanstv ... d_10034267
Re: Klarstein Brauheld Pur 35 kotao za slad
Postano: pon sij 04, 2021 2:44 pm
Postao/la Poljo
Lonac s pipom i termometrom za 1200kn? Ne isplati se.
U super goldy-u takav ili bolji lonac kupiš za 400-500kn, a pipa košta 50-100kn kvalitetnija. Termometar izgleda beskorisno.
Re: Klarstein Brauheld Pur 35 kotao za slad
Postano: pon sij 04, 2021 3:08 pm
Postao/la Jonas
U metro-u imas lonac od 36L za 700 kn , pipu za 60tak kuna u SertoBel-u, uz to par nipli ,spojnica itd , oko 800kn sve zajedno.
Naravno mozes uzeti i pivsku bacvu , email lonac itd
Re: Klarstein Brauheld Pur 35 kotao za slad
Postano: pon sij 04, 2021 11:33 pm
Postao/la Ivan35
Ma u super goldy-u sam uzimao lonce 70L za oko 550 kn. I odlični su. Ima i manjih normalno.
https://www.supergoldy.eu/proizvodi/jum ... 100-litara
50L su im trenutno najveći, znaju imati i 70 i 100.
Samo što sam ga ja jedva probušio, nevjerovatno su tvrdi. Niti jedan borer sa kojim sam probao nije ga mogao probušiti. Na kraju sam uspio sa stepenastim svrdlom, ali ne onim iz Lidla...
Re: Klarstein Brauheld Pur 35 kotao za slad
Postano: uto sij 05, 2021 12:49 am
Postao/la lijepimisko
Re: Klarstein Brauheld Pur 35 kotao za slad
Postano: uto sij 05, 2021 9:23 am
Postao/la vilesplit
Imaju na SuperGoldu samo lonac od 50L a meni treba manji za radit ture od 10-15 L jer sam apsolutni početnik. Oni imaju odličnu cijenu ovo sve ostalo šta gledam je boli glava od cijene. Ima li još neko ideju di se mogu nać takvi lonci za pristojne novce ?
Re: Klarstein Brauheld Pur 35 kotao za slad
Postano: uto sij 05, 2021 9:46 am
Postao/la Ivan35
Pa koliko vidim možeš odabrati 20 i 25L. Kako misliš kuhati? Ako ideš na BIAB možeš i neki jeftiniji emajlirani.
Re: Klarstein Brauheld Pur 35 kotao za slad
Postano: uto sij 05, 2021 9:57 am
Postao/la Ivan35
Ali 15-20L ti je da mi oprostiš- kurac. Možda dobiješ 10L piva na kraju pa će ti biti žao što nisi skuhao više kada si se cijeli dan mučio. Uzmi bar 30-35

. Ja sam krenuo sa loncem od 35 pa mi je brzo postalo premalo.
Re: Klarstein Brauheld Pur 35 kotao za slad
Postano: uto sij 05, 2021 9:58 am
Postao/la Vjeko
pa u loncu od 50l možeš skuhati 15 l biab-om... problem je što će ti to biti premalo čim skužiš da ti ni jedna boca nije dočekala kraj karbonizacije uopće... a onda imaš prostora za skalirati
Re: Klarstein Brauheld Pur 35 kotao za slad
Postano: uto sij 05, 2021 10:29 am
Postao/la Ivan35
Nemoj Vjeko plašiti čovjeka, sa loncem od 50L mora dobiti bar 30L piva.
Re: Klarstein Brauheld Pur 35 kotao za slad
Postano: uto sij 05, 2021 10:42 am
Postao/la lijepimisko
Odmah kad sladovina zakuha treba ti i podosta lufta da ne iskipi preko ruba, ne uzimaj ništa na knap.
Re: Klarstein Brauheld Pur 35 kotao za slad
Postano: uto sij 05, 2021 10:51 am
Postao/la Vjeko
Ivan35 je napisao/la: ↑uto sij 05, 2021 10:29 am
Nemoj Vjeko plašiti čovjeka, sa loncem od 50L mora dobiti bar 30L piva.
ma gdje ga plašim, nagovaram ga da uzme što veći lonac.. za njegovo dobro

Re: Klarstein Brauheld Pur 35 kotao za slad
Postano: uto sij 05, 2021 10:55 am
Postao/la vilesplit
Ivan35 je napisao/la: ↑uto sij 05, 2021 9:46 am
Pa koliko vidim možeš odabrati 20 i 25L. Kako misliš kuhati? Ako ideš na BIAB možeš i neki jeftiniji emajlirani.
Nemaju, kontaktirao sam ih na Facebook i imaju samo 50L
Re: Klarstein Brauheld Pur 35 kotao za slad
Postano: uto sij 05, 2021 11:18 am
Postao/la Pemac
vilesplit je napisao/la: ↑uto sij 05, 2021 10:55 am
Ivan35 je napisao/la: ↑uto sij 05, 2021 9:46 am
Pa koliko vidim možeš odabrati 20 i 25L. Kako misliš kuhati? Ako ideš na BIAB možeš i neki jeftiniji emajlirani.
Nemaju, kontaktirao sam ih na Facebook i imaju samo 50L
Uzmi 50l odmah. Ne kalkuliraj sa manjima
Re: Klarstein Brauheld Pur 35 kotao za slad
Postano: uto sij 05, 2021 11:36 am
Postao/la Ivan35
vilesplit je napisao/la: ↑uto sij 05, 2021 10:55 am
Ivan35 je napisao/la: ↑uto sij 05, 2021 9:46 am
Pa koliko vidim možeš odabrati 20 i 25L. Kako misliš kuhati? Ako ideš na BIAB možeš i neki jeftiniji emajlirani.
Nemaju, kontaktirao sam ih na Facebook i imaju samo 50L
Gle, i u 50 litarskom možeš skuhati 10L ako zeliš

, ali trebat će ti veći sigurno. Na kraju, ako ti se ne svidi hobi uvijek ga možeš tu i prodati.