stephansbrau
Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy
- Don Genovese
- Postovi: 2768
- Pridružen/a: čet ožu 03, 2011 11:12 am
- Lokacija: Kutina
- OLD
- Postovi: 1390
- Pridružen/a: sub lip 11, 2011 12:07 pm
- Lokacija: Sisak
Upravo pijem Stephansbrau Hefeweizen Greipfruit. Moram se odmah ograditi od tih radlera i sličnih sranja jer ili pijem pivo ili pijem sok (a sokove ne pijem) što znači da te mješunge inače ne konzumiram. Sam naziv ovog piva me ponukao da ga kupim jer mi se to čini nekako teško izvedivo. Za jedan radler pivo je ne loše . Ima potpuno drugačiji okus od ostalih radlera. Blagi okus pšenice i možda malo klinčića uz okug grejpa djeluju OK.Pivo je prilično mutno kakav jedan hefeweizen i treba biti. Kad bih morao birati između dostupnih radlera birao bih ovaj. Samo me zanima kako su uspjeli napraviti hefeweizen i pomješati ga sa sokom od grejpa? Ako tko ima kakvu ideju?.
Volim ih zahmeljene.





