Edelweiss

... probali ste egzotično pivo? Pohvalite se... Pošaljite etiketu

Moderator/ica: Poljo

Odgovori
Svarrogh

Edelweiss

Post Postao/la Svarrogh » ned sij 30, 2011 8:26 pm

Psenicno pivo. Upravo ga pijem i uzivam u svakom gutljaju. Tocno po mom ukusu. Pise da ima alpskih biljaka unutra i stvarno su ga dobro utrefili. Miris voćkast. Gaziranost super. Sve pohvale za ovo pivo. Ako ikad uspijem napraviti nesto blizu ovoga ture ne bi trebale biti ispod 100L :D

Zivjeli!

Pajdo

Post Postao/la Pajdo » pon sij 31, 2011 12:08 am

i ja ga obožavam.. već sam pričao šegrtuMarku da možda su ti "alpski začini" onaj sirup od smrekinih iglica, jer sam vidio u jednom brewshopu da prodaju taj spruce essence.

živio ti uz edelweiss a ja uz wort piva od bundeve! ;)

Svarrogh

Post Postao/la Svarrogh » pon sij 31, 2011 11:36 am

Od bundeve? Zvuci zanimljivo. Probaj namociti kore u worth pa mozda dobijes neki novi kolac. Pivsku bundevaru :D

pklicov

Post Postao/la pklicov » pet kol 02, 2013 9:09 pm

Evo i mene, upravo sam se kaznio sa jednom bocom ovoga "zla" :). Piva je super, taman je napravljena kako spada, lagano slatkast aftertaste, dosta kvasca u boci, klinčići i lagani miris i okus bora. Banane nema. Mutno pivo sviejtlo žute boje, pjena je bila u kriglici do kraja runde. Piva je pogođena baš kako spada. Sad baš pričam sa puncom i kaže da on radi sirup od borovih iglica pa možda i napravim u slijedećoj rundi jednu "Alpsku" pivu :)

slika

mali badem

Post Postao/la mali badem » pet kol 02, 2013 10:12 pm

pretpostavljam da je pri kušanju , nakon svakog gutljaja, ovakav ugođaj

http://www.youtube.com/watch?v=fzqVuieinTg

vrijedi provjeriti :hmelj:

ili još bolje, natočiti omiljenu vlastitu pivu i lagano ju ispijati ovih deset minuta.pred san :hmelj:

http://www.youtube.com/watch?v=fulC4MuO9bw

Odgovori