Fuller's India Pale Ale

... probali ste egzotično pivo? Pohvalite se... Pošaljite etiketu

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
OLD
Postovi: 1390
Pridružen/a: sub lip 11, 2011 12:07 pm
Lokacija: Sisak

Fuller's India Pale Ale

Post Postao/la OLD » ned tra 22, 2012 3:13 pm

Zahvaljujući prijatelju Vladeku došao sam u posjed jedne boce prije navedenog napitka.Cijena 2,5 eura, kondicionirano u boci , 5,3 posto alkohola. Boja blago narančasta ,pjena slaba i brzo nestaje,lacing ne postoji, dosta gazirano( možda malo manje nego što dobijem u domaćim sa 5 g šećera). Umjereno do slabašno tijelo , aroma i okus goldingsa odmah u ustima, jakai ugodna gorčina koja brzo nestaje u ustima. Aftertaste suh , čak pomalo i trpak . Sa svakim gutljajem sam gledao na boci jel negdje piše da je to lager. Talog sa dna se uopće nije pojavljivao u čaši te se pivo ni pri zadnjem točenju nije uzmutilo.
Uglavnom izgledom i ne baš nešto, okusom jako dobro, ale koji djeluje kao lager. Sigurno pivo koje bih opet popio i preporučio drugima.Jedno od najboljih komercijalnih piva koja sam probao. :zivjeli2:
Volim ih zahmeljene.

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » ned tra 22, 2012 3:49 pm

možeš to nekak prisbodobit svojoj IPA-i inašim ESB-jovima i bitterima?

Avatar
OLD
Postovi: 1390
Pridružen/a: sub lip 11, 2011 12:07 pm
Lokacija: Sisak

Post Postao/la OLD » ned tra 22, 2012 4:01 pm

Aromom i izgledom sličnije tvom bitteru ili mom esb-u ali sa boljim aftetaste-om . Ipak ima onaj kick gorčine kao moja IPA(onako jako udari ali brzo nestaje). Ustvari pravo komercijalno pivo za zadovoljavanje masa.Jedino me zbunjuje taj čisti okus lagera. Koji to kvasac koriste ili možda suhim hmeljenjem pokriju arome ale-a. :?:
Volim ih zahmeljene.

Avatar
Svarrogh
Postovi: 2410
Pridružen/a: pet lis 22, 2010 1:00 pm
Lokacija: Vukovar

Post Postao/la Svarrogh » ned tra 22, 2012 4:39 pm

Fullers koristi WLP002 kvasac.

Odgovori