Cerveza Barcelona
Postano: ned lip 03, 2012 7:15 pm
Prošli tjedan se điralo po Barceloni, naravno da se uz intelektualno i kulturno uzdizanje trebalo proširiti i svoje pivsko iskustvo, pa smo tako isprobali
Estrella Dam - ništa posebno nešto kao naš Staropramen
Estrella Galicia - nešto malo bolja (samo zato što se više osjeti hmelj)
Voll damm Doble Malta - e to je već pivo po mom guštu, svjetlo i jako pivo (7,2%)
Zadnju veče smo našli pivnicu i praktički iza ugla do apartmana, ali cijene su hmm "zanimljive" npr točeno 1l u plastici za van od 9e po litri što mi se čini maaloo previše. Uzela sam par pivica za doma od 0,33 od kojih je za spomenuti Guineu Monserrat na čijoj etiketi ima popis točno korištenih sladova kao i način fermentacije (pokušala sam slikat ali se ne vidi dobro).
I nešto što me iznenadilo je "mjera" pive od deci pol u niskoj plitkoj i širokoj čaši
Estrella Dam - ništa posebno nešto kao naš Staropramen
Estrella Galicia - nešto malo bolja (samo zato što se više osjeti hmelj)
Voll damm Doble Malta - e to je već pivo po mom guštu, svjetlo i jako pivo (7,2%)
Zadnju veče smo našli pivnicu i praktički iza ugla do apartmana, ali cijene su hmm "zanimljive" npr točeno 1l u plastici za van od 9e po litri što mi se čini maaloo previše. Uzela sam par pivica za doma od 0,33 od kojih je za spomenuti Guineu Monserrat na čijoj etiketi ima popis točno korištenih sladova kao i način fermentacije (pokušala sam slikat ali se ne vidi dobro).
I nešto što me iznenadilo je "mjera" pive od deci pol u niskoj plitkoj i širokoj čaši