St Peters Honey Porter

... probali ste egzotično pivo? Pohvalite se... Pošaljite etiketu

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
newsmitty
Postovi: 203
Pridružen/a: ned vel 10, 2013 10:10 pm
Lokacija: zagreb

St Peters Honey Porter

Post Postao/la newsmitty » čet vel 14, 2013 9:35 pm

danas uletio u Super Konzum na Novom Zagrebu po par stvarčica, i oko mi zapelo za nešto crno na polici, pa sam se počastio :guiness:

puna usta okusa, blago gorki porter sa poprilično izraženom kako ime kaže aromom meda, tu je i karamela a malo im je i kave uletilo. 4,5% alkohola lagano grije grlo dok samo trunkica gorčine ostaje nakon prvog gutljaja, kasnije se gorčina utapa u čistoj aromi zbog koje se zapravo raduješ da podrigneš... :D

i tako... :malosamsipopil:
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Zadnja izmjena: newsmitty, dana/u čet vel 14, 2013 9:57 pm, ukupno mijenjano 1 put.

špico
Postovi: 211
Pridružen/a: pon lis 15, 2012 7:59 am

Post Postao/la špico » čet vel 14, 2013 9:54 pm

Nakon ovoga, pravac u Metro po St Peter's Cream Stout. Još bolja
punoća okusa

Pozdrav
Maslinar

newsmitty
Postovi: 203
Pridružen/a: ned vel 10, 2013 10:10 pm
Lokacija: zagreb

Post Postao/la newsmitty » čet vel 14, 2013 9:57 pm

hvala na prijedlogu špico, u Konzumu je bio još St Peter Organic Best Bitter, to cu sutra probati, ovo me baš razveselilo, al imam osjećaj da neću pogriješit ni sa Bitterom :brewarmy:

špico
Postovi: 211
Pridružen/a: pon lis 15, 2012 7:59 am

Post Postao/la špico » čet vel 14, 2013 9:59 pm

Naravno, nije da reklamiram Metro, ali večeras sam bio (u ovom Sesvetskom) i još uvijek imaju brdo piva na akciji, tako da se može vrlo pametno :D potrošit novce
Maslinar

newsmitty
Postovi: 203
Pridružen/a: ned vel 10, 2013 10:10 pm
Lokacija: zagreb

Post Postao/la newsmitty » čet vel 14, 2013 10:04 pm

sjecam se kad je Paulaner Heffe bio 8,99 limenka, na akciji u Metrou, al su se paketi kupovali, koda je Božić :P usred svibnja :malosamsipopil:

plucica na kiselo
Postovi: 50
Pridružen/a: pet sij 11, 2013 7:47 pm

Post Postao/la plucica na kiselo » čet vel 14, 2013 10:10 pm

newsmitty je napisao/la:hvala na prijedlogu špico, u Konzumu je bio još St Peter Organic Best Bitter, to cu sutra probati, ovo me baš razveselilo, al imam osjećaj da neću pogriješit ni sa Bitterom :brewarmy:
Odličan je Best Bitter.

@špico

Znaš li možda što im je točno na akciji?

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » pet vel 15, 2013 1:04 am

sad već jučer , kolega donio Ohara stout. svi smo se redom iznenadili praznoćom okusa . gorčina na početku, iza toga veliko prazno ništa.
ali vrijedi probati O haru sa zelenom etiketom -IPA.

nakon oprane flaše ostalo je obečanje da ću je napuniti boljom pivom :) :hmelj: :pivo3:

Odgovori