St Poters Golden Ale

... probali ste egzotično pivo? Pohvalite se... Pošaljite etiketu

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
pklicov
Postovi: 852
Pridružen/a: sri vel 20, 2013 10:11 am
Lokacija: Zagreb, Dubrava

St Poters Golden Ale

Post Postao/la pklicov » pon tra 08, 2013 11:28 pm

Jučer malo zujao po InterSparu pa si kupio jednu bočicu ovog pivkana, isto tako O'Hara Stout. Dakle, seljak sam pa nemam čaše za pivu, pa eto u kriglici :).
slika

Dakle, piva ima jako slabu pjenu, pokušao sam naliti s visine da se malo zapjeni ali čorak. Slabije je gazirana sa jako izraženom aromom ječma i hmelja, pomalo karamelasti okus. Boja je malo tamnija zlatna lagano zamućena. Dosta okusa ostaje dugo poslije popijenog gutljaja u ustima. Fora pivo, ali nekak me i ne baca na guzicu :).
Piva dolazi u zelenoj boci od pola litre, spljoštenog je oblika kao sirup protiv kašlja.

Ima li tko da je pio ovu pivu, iskustva molim?

pozdrav,

Avatar
slawoner
Postovi: 1697
Pridružen/a: uto lip 12, 2012 1:52 am
Lokacija: pozega

Post Postao/la slawoner » uto tra 09, 2013 4:35 pm

ja sam ju pio prije nekih 8 mjeseci...meni je tada pjena bila odlična (ne znam sta je s tvojim, mozda je staro??) uglavnom, meni se pivo nije svidjelo, sjecam se da mi je bilo jako teško, a okusom nista posebno! Boca je najbolji dio ovog piva...
Nemojte šta zamjerit i pozdrav'te kod kuće!

Avatar
Zedni
Postovi: 1287
Pridružen/a: pon pro 21, 2009 11:18 pm
Lokacija: Bjelovar

Post Postao/la Zedni » uto tra 09, 2013 4:37 pm

Koliko se sjecam, dosadno i nista posebno pivo. Gorcina se je osjetila jace u aftertastu koliko se sjecam.
On Tap:
Extra Stout, ESB, APA
Fermenting:
Saaz Pale Ale
Next Brews:
Weizen, Porter, IPA

pklicov
Postovi: 852
Pridružen/a: sri vel 20, 2013 10:11 am
Lokacija: Zagreb, Dubrava

Post Postao/la pklicov » sri tra 10, 2013 12:33 am

Da, to je to, gorčina i jak slad u aftertaste-u. Pjene nije bilo ni za crno pod noktima :). Sad mi je žao kaj saym potrošio 18 kuna na to :)

Odgovori