Carling

... probali ste egzotično pivo? Pohvalite se... Pošaljite etiketu

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
MarkoRB
Postovi: 492
Pridružen/a: pet lip 08, 2012 3:27 pm
Lokacija: Prag, ali ne onaj od vrata...
Kontakt:

Carling

Post Postao/la MarkoRB » sub svi 11, 2013 3:43 pm

Samo se čekalo koji će bit prvi biserni potez MolsonCoorsa otkad su kupili Starbev i, tako, Zagrebačku i odma kapitalac.

Dakle, 4%, 9.8°. Poznato kao govno i vani u principu. Pivo koje piju samo lager loutsi po Britaniji. Slabije i lošije od svega konkurentnog na tržištu. 4890567346i svijetli lager tržištu. I oni ga izbace na tržište. Al je boca "fensi".

Jadno svijetlo zlatno, a obojano karamelom. Više kukuruza u okusu nego u prosječnom kruhu. Tako karbonizirano da podsjeća vizualno na šumeće tablete. Totalna šteta. Nadam se da se neće pomodni moroni zakačit na to i da će brzo propast, nitko normalan nema razloga kupovat to.


Da mi je mozak tih brand managera il ko već određuje šta će na tržište da se malo puno odmorim.

Ko se hoće kaznit, ima ga po Konzumima.



PS. Ovi novi radleri od Ožujskog su bolji od očekivanog.

Avatar
Zedni
Postovi: 1287
Pridružen/a: pon pro 21, 2009 11:18 pm
Lokacija: Bjelovar

Post Postao/la Zedni » čet svi 16, 2013 10:54 am

Bas sam sad vidio na FB da jedan birc ima to pivo, tj, u subotu je kao promocija, odmah sam se sjetio ovog posta, ali ne znam da li je rijec o istom pivu, ali posto je 10kn vjerojatno je.

Sto se tice promjena, meni se cini da sam ili naletio na jednu sarzu Amber 120 kod koje je netko ocito ubacio Sazza malo vise, pa se je stvarno osjetio hmelj, i u aromi i okusu. E sad da li je netko ubacio malo vise ili su dodali vise hmelja ne bih znao, ali za cudo stvarno se osjetio. Prvom prilikom cu opet brobati da vidim o cemu se radi. Neznam da li je netko primjetio, ako ste pili to u zadnje vrijeme.
On Tap:
Extra Stout, ESB, APA
Fermenting:
Saaz Pale Ale
Next Brews:
Weizen, Porter, IPA

Avatar
tinl
Postovi: 1719
Pridružen/a: sri vel 13, 2013 8:02 pm
Lokacija: požega

Post Postao/la tinl » čet svi 16, 2013 11:59 am

ma o kojem pivu vi to ?? čije gdje ima kak ništ mi nije jasno??
in fermantation we trust

Avatar
Artanis
Postovi: 631
Pridružen/a: pet ruj 16, 2011 10:14 pm
Lokacija: Požega

Post Postao/la Artanis » čet svi 16, 2013 5:05 pm

Nisam ni znao da amber 120 još prodaju. Ima li negdje za kupiti?

Probao sam ga prije, no nije me se osobito dojmilo. Isto tako, ne sjećam se da je to pivo imalo izrazitu aromu hmelja, više se osjetio slad. No, sva ta kao i žuja imaju sličan okus.

Tin, Amber 120 je pivo special edition serija zagrebačke pivovare povodom 120 godina pivovare. Bilo je svuda za kupiti prošle godine.

Sjećam se da je netko na forumu komentirao kako koriste rijetki hmelj saaz i rekao ovako nešto: Nisam ni znao da je saaz hmelj kojeg imam u hladnjaku tako rijedak i specijalan :indianabeer:

Avatar
t32
Postovi: 373
Pridružen/a: čet lis 18, 2012 12:51 pm
Lokacija: Đakovo

Post Postao/la t32 » pet svi 17, 2013 1:10 am

Amber 120 sam viđao po Billama,ali nikako da oprobam jednu bocu, međutim koliko dugo već gledam kako stoje u nehumanim uvjetima na policama dođe mi ni da ne probam..al probat ću, usro bi se da sutra ne kupim jednu bocu :)

carling čim ima promociju kao britansko pivo no 1, odmah znam odakle vjetar puše...manje više na svakom pivu iz zagrebačke pivovare iliti njihovih vlasnica to piše (najbolje u hrvatskoj, broj 1 u svijetu..)

ono što me iznenadilo je staropramen selection..e to je ok pivo

Avatar
Narodni heroj
Postovi: 76
Pridružen/a: uto lip 12, 2012 12:34 pm
Lokacija: Među žabari

Post Postao/la Narodni heroj » pet svi 17, 2013 10:43 am

Mislim da se Amber više ne proizvodi, tako da su ovo po dućanima ostaci ostataka.
Carling je bezokusni šrot, pandan karlovačkom Sokolu.

Avatar
MarkoRB
Postovi: 492
Pridružen/a: pet lip 08, 2012 3:27 pm
Lokacija: Prag, ali ne onaj od vrata...
Kontakt:

Post Postao/la MarkoRB » sub svi 18, 2013 4:23 am

Amber je (bilo) dobro pivo za hrvatske macro standarde, al nean pojma kakve veze ima s ovom britanskom nakazom.

"Briljantno britansko pivo broj 1" :pivo2: :lol:



Karlovačka je uzvratila izbacivši Sokol Limun. Jer još jedan praktički identičan radler je baš ono šta smo trebali.

Avatar
Zedni
Postovi: 1287
Pridružen/a: pon pro 21, 2009 11:18 pm
Lokacija: Bjelovar

Post Postao/la Zedni » sub svi 18, 2013 9:43 am

MarkoRB je napisao/la:Karlovačka je uzvratila izbacivši Sokol Limun. Jer još jedan praktički identičan radler je baš ono šta smo trebali.
Ne prodaje se dobro, pa da se ne baci sjetili su se to pomjesati sa necimestobitrebalabitilimunada i rasprodat zalihe... haha koja smjesna ekipa. :D
On Tap:
Extra Stout, ESB, APA
Fermenting:
Saaz Pale Ale
Next Brews:
Weizen, Porter, IPA

Avatar
nemo
Postovi: 198
Pridružen/a: pet svi 10, 2013 7:04 pm
Lokacija: Sisak

Post Postao/la nemo » ned srp 28, 2013 7:08 pm

taj carling su napravili da svi koji pljuju po zuji prestanu to ciniti (dobili su novu muzu)
da je zuju cista kuruza, je, ali ovaj carling ima okus kao da je fermentacija kuruze bila u crijevima nekog goveda

Odgovori