Najbolje od svega je to što smo ju otkrili na putu za momačku, tak da smo odmah uzeli 40 litara
Moje amatersko mišljenje o pivi je stvarno pozitivno, možda ne tako dobro kao one pive sa našeg susreta u 9 mjesecu al definitivno puno bolje nego naše komercijalne pive. Pivo je bilo dobro i na prvi gutljaj i nakon nekoliko popijenih litara (glava ne boli
Mislim da se radilo o nefiltriranom lageru, navododno ima i neko tamno pivo samo ga sad nije bilo. Gazda nas je čak malo proveo kroz proizvodnju - moram priznati da izgleda vrlo profesionalno (veliki tankovi, nekakva pusta elektronika koja kontrolira temperaturu i koje sve ne uvijete...) - nije u kanisterima ko naše
I da cijena je vrlo popularana, 6 kn litra - za tu cijenu se definitivno isplati barem probati.





