Oldbridž ale

... probali ste egzotično pivo? Pohvalite se... Pošaljite etiketu

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
stari jere
Postovi: 17
Pridružen/a: ned ožu 11, 2012 3:47 pm

Oldbridž ale

Post Postao/la stari jere » ned ožu 23, 2014 9:57 pm

Ne znam jel već bio topic .. search mi nije našao .. dakle pili smo upravo oldbridž svijetli i tamni i nemam riječi ..
Uglavnom
Pale ale ide prema IPA-i odlična aroma , okus i after
brown ale je negdje između belgijanera i stouta ali ima lagani after , al da ne budem seronja i jedno i drugo su vanserijske bočice
jedino nisam uspio doznati jel to pasterizirano ili on to na crno lupa rok trajanja

dole smo pili i crveno točeno ali i meni i ženi je bilo prejebeno pa nisam siguran jel cjelodnevna šetnja i klopa imala utjecaja na objektivnost.

uglavnom ne mogu dočekat da admin upali postrojenje da se i kod nas nešto fino može popiti.

Avatar
MarkoRB
Postovi: 492
Pridružen/a: pet lip 08, 2012 3:27 pm
Lokacija: Prag, ali ne onaj od vrata...
Kontakt:

Post Postao/la MarkoRB » pet lip 20, 2014 11:55 pm

Evo, nakon šta je 400d poslao da probam 3 obična i black devil imperial stout, Pivdžija je donio još njih nekoliko i puno mu hvala na tome, kao i Oldbridžovcima. :) Dojmovi idu kad se otvore još ta nova koja ne probah.


E da, ako nekog još jako zainteresira njihov Imperial Stout, rado podijelim nekad. :)

Avatar
kajser
Postovi: 243
Pridružen/a: pet sij 18, 2013 10:57 am
Lokacija: Zagreb/Pula

Post Postao/la kajser » sub lip 21, 2014 11:37 am

probao sam im Pale, Red, "Brown" i Nelson DIPA. sve pive su jako dobre, a najvise u oko upada neunistiva pjena. Brown je vise smoked porter ustvari, bar onaj batch koji je dosao do mene i poprilicno mi se dopao. Nelson je ultrahoppy, toliko da su na DPPu padale optuzbe na prejaku gorcinu :D, ali ustvari very najs DIPA. nisam imao neka visoka ocekivanja u pocetku iskreno, ali ostao sam potpuno odusevljen.
u svakom slucaju nebi se bunio da jos koja gajba nade put do mene hehe

Avatar
MarkoRB
Postovi: 492
Pridružen/a: pet lip 08, 2012 3:27 pm
Lokacija: Prag, ali ne onaj od vrata...
Kontakt:

Post Postao/la MarkoRB » sub lip 21, 2014 12:30 pm

Je, Brown je definitivno dimljen, ne znan jel uvik bia, al ovo šta smo mi pili je bilo očito. Miris bolji od okusa, al dobro pivo.

Red je izgleda bila upala neka infekcijica možda lagano (dunno, fenoli izdominirali), al ljudi koji su ga probali prije su se složili redom da ga je poboljšala. Pale Ale je bome dobar dosta.

Uglavnom, sva 3 piva koja bi tia vidit u "obližnjem dućanu".

Black Devil je dobar stout, al prepreintenzivna karbonizacija je bila.

Nelson nažalost nisan proba, a to je bia jedan batch samo navodno. :cry: Ni barleywine nisan.

Sad čekaju Rye Hefeweizen i Black Rye Double Pale Ale Ogija da se vrati iz Brazila pa da to sredimo. :D

Avatar
MarkoRB
Postovi: 492
Pridružen/a: pet lip 08, 2012 3:27 pm
Lokacija: Prag, ali ne onaj od vrata...
Kontakt:

Post Postao/la MarkoRB » sri srp 02, 2014 1:41 am

Auu, rye hefeweizen nas se nije dojmio nažalost, nimalo (moguće da je off, ispravit ću se kad druga boca dođe na stol možda), Black Rye Double IPA obećava stvarno i fini se okusi mogu nać u njemu, al je prepitom, zatomljen nekako. Al odlično kako eksperimentiraju! :)

Odgovori