Kabinet supernova IPA

... probali ste egzotično pivo? Pohvalite se... Pošaljite etiketu

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
čof
Postovi: 55
Pridružen/a: sub ožu 19, 2016 10:23 am
Lokacija: Zagreb

Kabinet supernova IPA

Post Postao/la čof » čet ožu 31, 2016 11:30 am

6,8% abv, u 0,33boci, nefiltrirsna, nepasterizirana, svijet piva, maksimirska

Otiso sam ujutro u Svijet piva po varionicu al su rekli da ce doc tek sljedeci tjedan, nesto u veci barkodova, ali zato ce bit porter kolko sam razumio, nisam znao da to flasiraju, mozda sam krivo skuzio bilo je tek jutro, nema veze, zmajske isto nije bilo, rekli su doc ce sutra valjda, pa sam pito jel ima jos kaj domace, gospodin duge kose pokazao mi je kabinet pivu na polici pa reko ajde, nije domace al je srpsko, odlucio sam se za ipu s obzirom da sam ipu pio samo jednom prije,
Jako fina piva, nisam imo otvarac pa sam probo sa vilcom otvorit al se metalni cep nije do kraja odvojio od boce, bez obzira na to u sekundi je slatkasti miris hmelja popunio prostoriju, uzeo sam kriglu i potocio naranđastu tekucinu, malo se previse zapjenilo jer sam bio nestrpljiv pa ju nisam ostavio da se smiri nakon hodanja okolo u vrecici, ali nema veze, ono kaj volim kod craft pive je kaj je pjena pitka, kad mi se lowenbrau zapjeni dođe mi da se rapslacem jer ta pjena nije za konzumaciju, kod ove pjena je bila fina i puna okusa tako da mi nije ni bilo zao, bio je to uvod u ono kaj slijedi,
Piva je vocna, na prvi gutljaj, slatkasta nakon cega nastupa dugotrajna gorcina,
Mutna je, kaj meni ne smeta uopce, dapace zanimljvo mi je, neznam zasto su neki opsjednuti sa tom bistrinom kod svake vrste pive, kaj im nije dosta bistrih industrijskih lagera, daj mi nesto pravo rađe,
Aroma je slatkasta, vocna, alkohol se ne osjeti ni u aromi ni kod cuganja, osvjezavajuce,
Zasluzuje tako visoku ocjenu na ratebeer, (89)
Savjetujem da probate, ako vec niste...

Edit:sliku sam zaboravil
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Odgovori