Stranica: 1/1.

Brew Masters Discovery Channnel

Postano: čet svi 17, 2012 9:19 am
Postao/la petro
Sinoć prčkam po programima i naletim na dokumentarac Brew Masters.Super je dokumentarac pa ko ima taj program nek si pogleda.Evo link o čemu se radi:
http://dsc.discovery.com/tv/brew-masters/

Radi se o entuzijastima koji imaju malu pivovaru i smišljaju svakakve recepte za pivu pa su tak jučer radili pivu od neke tamarrilo rajčice.Nikad čul za takav paradajz.Spremali su se napravit tu pivu i s njom otići na najveći pivski festival i natjecanje na Novom Zelandu.
Jučer sam to gledal prvi put i mana je kaj je dokumentarac u 00:40 pa sam zaspal nakon pol sata,inače traje 60 min.Zapamtil sam da su rekli da surađuju sa malim kućnim pivarima pa do velikih pivovara pa su spomenuli neke a među spomenutim je bila i Sierra Nevada pivovara.

Postano: čet svi 17, 2012 11:13 am
Postao/la Svarrogh

Postano: čet svi 17, 2012 12:02 pm
Postao/la petro
Jebiga,tražil sam jel već netko možda stavil to na forum ali očito nisam dovoljno.

Postano: čet svi 17, 2012 4:27 pm
Postao/la Don Genovese
Evo, imaš 23.05.12. u 20:05 (repriza 24.05.12. 00:40) i 30.05.12. (rep. 31.) u ista vremena.

Postano: čet svi 17, 2012 8:24 pm
Postao/la Wodillica
Iste emisije se vrte nekoliko puta u toku dana, ako imate H1 možete gledati 3 dana unazad. Inaće redovito pratim, nedavno su radili peruansku chicu od kuruze koju su svi žvakali i pljuvali u kantu i od toga radili pivo :pivo4: :pivo4: :pivo4: :pivo4:

Postano: čet svi 17, 2012 8:58 pm
Postao/la Zedni
neznama ni sam sta sve nisam pogledao, ali odlicne su mi brew masters epizode steta sto ih nema vise. Sam Calagione mi je bas lik, totalno ono opusten lik, bas ono... ajmo napravit neko Pivo. :D