Slad iz Nove Gradiške nudim - povoljno

Imate viska slada, hmelja, bacvu ili bilo sto potrebno za pivarstvo... ponudite ostalima...

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
Pupo
Postovi: 19
Pridružen/a: čet tra 28, 2011 8:31 pm
Lokacija: Požega

Slad iz Nove Gradiške nudim - povoljno

Post Postao/la Pupo » sub kol 06, 2011 6:44 pm

U ponedjeljak ili u utorak idem po slad u Novu Gradišku, pa ako netko treba, voljan sam prodat višak svog, odnosno kupit više ako bude potražnje. Ako ne, jbg.


Ako sam dobro pročitao, slad je 5kn za kilogram. Ja prodajem za 5kn(ako je toliko, ako je više ili manje onda toliko koliko je) kg plus troškovi poštarine plus 10-15kn, ovisno o količini. Pošto imam 50km do gradiške, da si pokrijem troškove puta.

Ponude na PM. Uplata meni na račun u ponedjeljak ili šaljem pouzećem. Znam da sam novi na ovom forumu al na nekima drugim imam staža i nema problema sa pouzdanošću.


Hvala

Avatar
pacman
Postovi: 239
Pridružen/a: uto stu 16, 2010 7:47 pm
Lokacija: požega-našice-orahovica

Post Postao/la pacman » pon kol 08, 2011 1:22 pm

care kada putujes u gradisku, ja sam ovaj tjedna u pz. paako moze i osobno preuzimanje paketa
Nakon osmog piva se i najjednostavnije misli izražavaju složeno.

Avatar
Zedni
Postovi: 1287
Pridružen/a: pon pro 21, 2009 11:18 pm
Lokacija: Bjelovar

Post Postao/la Zedni » pon kol 08, 2011 1:45 pm

Pozdrav, ja sam iz Bjelovara, ako prolazis preko Bjelovara ja bih uzeo, pa mozda i pola vrece, znaci cca 25kg.

EDIT: Sad sam skuzio da si iz Pozege, malo sam se pozurio. Saljem PM.
On Tap:
Extra Stout, ESB, APA
Fermenting:
Saaz Pale Ale
Next Brews:
Weizen, Porter, IPA

Avatar
Pupo
Postovi: 19
Pridružen/a: čet tra 28, 2011 8:31 pm
Lokacija: Požega

Post Postao/la Pupo » pon kol 08, 2011 1:56 pm

Sutra dopodne idem do gradiške, oko 8 ću zvati da li im i ako ima u 9 sam tamo, oko 10 nazad.
Izaći vam u susret djelomično mogu, ali očekujem korektnost da nebude da uzmem slad, a ti il bilo tko drugi kasnije neuzme/neplati. Jer nemam namjeru preprodavat slad, već kad idem sebi, mogu kupiti i drugima uz simboličnu naknadu.

@Pacman i ostali: nema problema ali dogovor mora pasti večeras/noćas jer sutra idem po slad. Ako sutra neodem, vjerojatno ni neću.

Avatar
Pupo
Postovi: 19
Pridružen/a: čet tra 28, 2011 8:31 pm
Lokacija: Požega

Post Postao/la Pupo » uto kol 09, 2011 11:37 am

slad je stigao

slika slika

Do vikenda će biti zapakiran i poslan. Vjerojatno sutra, tako da sljedeći tjedan možete očekivati.

Hvala ekipi na ukazanom povjerenju jer znam da je malo problem pošto sam novi i imam malo postova.
Sljedeći put kad ću ići neznam, nisam siguran da će to biti ove godine, ali bit ćete obavješteni.

Avatar
Zedni
Postovi: 1287
Pridružen/a: pon pro 21, 2009 11:18 pm
Lokacija: Bjelovar

Post Postao/la Zedni » uto kol 09, 2011 11:42 am

Ukoliko posaljes sutra doci ce do petka, tako da... :)
On Tap:
Extra Stout, ESB, APA
Fermenting:
Saaz Pale Ale
Next Brews:
Weizen, Porter, IPA

Avatar
Zedni
Postovi: 1287
Pridružen/a: pon pro 21, 2009 11:18 pm
Lokacija: Bjelovar

Post Postao/la Zedni » čet kol 11, 2011 9:46 am

Dosao mi je slad i hvala puno na trudu, samo ovima u posti ima da jexxm sve po spisku, platio sam dostavu ko 20kg slada. :twisted: odma moram na :pivo4:
On Tap:
Extra Stout, ESB, APA
Fermenting:
Saaz Pale Ale
Next Brews:
Weizen, Porter, IPA

Avatar
slawoner
Postovi: 1697
Pridružen/a: uto lip 12, 2012 1:52 am
Lokacija: pozega

Post Postao/la slawoner » uto srp 10, 2012 3:40 pm

koliko si količinski uzimao kod njih?
Ja sam ih zvao i rekli su mi da ne mogu uzet MANJE od 200, 300 kila...a to mi maaalo previše

Odgovori