PAN točionik komplet..

Imate viska slada, hmelja, bacvu ili bilo sto potrebno za pivarstvo... ponudite ostalima...

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
Masster
Postovi: 6
Pridružen/a: pon tra 30, 2012 5:59 pm
Lokacija: Šibenik

PAN točionik komplet..

Post Postao/la Masster » uto ožu 07, 2017 12:54 am

Imam PAN/Tuborg točionik s kobrom dvije pipe te donji dio rashlad s manometrima...
Koliko vrijedi cca Kn i možebitni trade...
Nikad nije kasno!!!....

Avatar
tinl
Postovi: 1719
Pridružen/a: sri vel 13, 2013 8:02 pm
Lokacija: požega

Post Postao/la tinl » uto ožu 07, 2017 7:41 am

De neku sliku, odnosno slike i reci cifru..
in fermantation we trust

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » uto ožu 07, 2017 12:32 pm

600 kn :hmelj:
povremeno dođu i odu

Avatar
Masster
Postovi: 6
Pridružen/a: pon tra 30, 2012 5:59 pm
Lokacija: Šibenik

Post Postao/la Masster » uto ožu 07, 2017 3:29 pm

Ček cijeli rashlad košta 600 kn..??
Kobra, manometri, i rashlad sa cijevima??
Tako reći više bi dobio da ga u otpad prodam :-P
Nikad nije kasno!!!....

Avatar
slawoner
Postovi: 1697
Pridružen/a: uto lip 12, 2012 1:52 am
Lokacija: pozega

Post Postao/la slawoner » uto ožu 07, 2017 5:32 pm

vrijedi cca 1500kn (za toliko su meni nudili) s tim da ako je riječ o panovom točioniku u kojeg idu plastični kegovi, onda on ima posebnu kobru koja nama ne znači ništa i mora se promijeniti... a kobra je cca 300-500kn pa ti onda dođe na nekih 1000 kn za to, pod uvijetom da frizider u koji ide keg radi... To su meni jako dobri tocionici za homebrew potrebe... da si nisam uzeo pigmejca uzeo bih nesto takvoga.
Nemojte šta zamjerit i pozdrav'te kod kuće!

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » uto ožu 07, 2017 8:34 pm

Masster je napisao/la:Ček cijeli rashlad košta 600 kn..??
Kobra, manometri, i rashlad sa cijevima??
Tako reći više bi dobio da ga u otpad prodam :-P
hmelj Masster. ne velim da tolko košta jer košta više ! transport i temeljito čiščenje i manji ili veči popravak su trošak plus.
od travnja 2012. nakon posta Žednoga valjda si skuhao koju pivu . ako razmišljaš ko pivar , ostavit češ tu opremu za sebe. ako se radi samo o prodaji -trade-market ingu, bolje mjesto je-oglasnik.hr. .....
:hmelj: :pivo3:

Avatar
Masster
Postovi: 6
Pridružen/a: pon tra 30, 2012 5:59 pm
Lokacija: Šibenik

Post Postao/la Masster » uto ožu 07, 2017 10:32 pm

slawoner je napisao/la:vrijedi cca 1500kn (za toliko su meni nudili) s tim da ako je riječ o panovom točioniku u kojeg idu plastični kegovi, onda on ima posebnu kobru koja nama ne znači ništa i mora se promijeniti... a kobra je cca 300-500kn pa ti onda dođe na nekih 1000 kn za to, pod uvijetom da frizider u koji ide keg radi... To su meni jako dobri tocionici za homebrew potrebe... da si nisam uzeo pigmejca uzeo bih nesto takvoga.
Nije onaj na plastične kegove nego na bačve...iz starog lokala mi je...pan/tuborg točionik...zato se raspitujem jer je donji hladionik veličine cca 50x50x100 cm...

A za kuhanje pive tek sada imam uvjete za kuhanje pa sam odlučio složiti opremu i probati...
Nikad nije kasno!!!....

Avatar
lijepimisko
Postovi: 181
Pridružen/a: uto kol 23, 2016 10:35 am
Lokacija: Senj
Kontakt:

Post Postao/la lijepimisko » uto ožu 07, 2017 10:48 pm

mali badem je napisao/la:
Masster je napisao/la:Ček cijeli rashlad košta 600 kn..??
Kobra, manometri, i rashlad sa cijevima??
Tako reći više bi dobio da ga u otpad prodam :-P
hmelj Masster. ne velim da tolko košta jer košta više ! transport i temeljito čiščenje i manji ili veči popravak su trošak plus.
od travnja 2012. nakon posta Žednoga valjda si skuhao koju pivu . ako razmišljaš ko pivar , ostavit češ tu opremu za sebe. ako se radi samo o prodaji -trade-market ingu, bolje mjesto je-oglasnik.hr. .....
:hmelj: :pivo3:
Teško da će neki slawoner pustit komentar na njuškalu ili oglasniku, to je dragocjena informacija kod kupnje opreme koja na kraju krajeva i nije jeftina.

Avatar
Masster
Postovi: 6
Pridružen/a: pon tra 30, 2012 5:59 pm
Lokacija: Šibenik

Post Postao/la Masster » uto ožu 07, 2017 11:36 pm

Mislio sam ovaj prodati/tradeati i nabaviti onaj na suhi led...
zato sam se raspitivao..
Imao sam i bačve od 30 lit ali sam ih izmijenio za 50 lit...volio bi prije složiti sistem pa se upustiti u kuhanje...
Nikad nije kasno!!!....

Avatar
grga-osijek
Postovi: 1192
Pridružen/a: pet srp 17, 2015 12:50 pm
Lokacija: osijek

Post Postao/la grga-osijek » sri ožu 08, 2017 7:59 am

Kad već nećeš slikati onda jeli to točionik kojeg imaš još od 2012. i koji ti je bio u funkciji u lokalu ?

Odgovori: 3
Pogledano: 1477
PostForum: Obavijesti i stvari vezane za sam forum Postano: pon tra 30, 2012 5:15 pm Naslov: Pozdrav iz Šibenika i pitanje?
Prvo da se predstavim..Ime mi je Dejan.
Pošto sam totalni noob u pivarstu a interesira me me kako!

Od opreme posjedujem 2x30 litarske inox bačve (PAN), točionik na vodeno hlađenje sa bocom CO2 i v ...


Možda griješim ali mislim da ako od 2012 nisi skuhao pivo(složio sistem) ni nećeš a da je ovo samo trgovina ili njuškalo oglas.
Bolje malo pivo nego veliko hvala

Avatar
Masster
Postovi: 6
Pridružen/a: pon tra 30, 2012 5:59 pm
Lokacija: Šibenik

Post Postao/la Masster » sri ožu 08, 2017 3:37 pm

Da baš taj...servisiran i konzerviran...nije u funkciji od tada...nije oglas za njuškalo nego je velik pa pitam...mslio sam zamijeniti za uspravni...

drugo...nisam baš imao preduvjete za kuhanje pa tek sada mogu okušati se u tome...
@grga...možda ga i ostavim za sebe...dupla kobra ali donji hladionik je veliki pa sam mislio zamijeniti radi prostora...ili ovoga spremita na neki mini stoli i kobru gore staviti...

A i zanimala me vrijednost cca...
Nikad nije kasno!!!....

Odgovori