Reznice i rizomi hmelja p/m

Imate viska slada, hmelja, bacvu ili bilo sto potrebno za pivarstvo... ponudite ostalima...

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

mile
Postovi: 6
Pridružen/a: sub sij 05, 2019 8:59 am
Lokacija: koz.dubica

Re: Reznice i rizomi hmelja p/m

Post Postao/la mile » čet ožu 21, 2019 7:17 pm

Koje sorte reznica ces imati.i dali saljes postom.poz!

Avatar
Svarun
Postovi: 329
Pridružen/a: ned lip 14, 2015 1:54 pm
Lokacija: Zadar

Re: Reznice i rizomi hmelja p/m

Post Postao/la Svarun » pet ožu 22, 2019 12:22 am

Cascade siguno, od ostalog vjerojatno po koju od ovih sorti koje sam imao i rizome.
Što se transporta tiče,puno je bolje reznice slati busom, ako baš nema buseva onda mogu u plastičnu bocu i tisak-paketima rađe nego poštom. Tisak paket u 95% slučajeva stigne kroz 2 dana a pošta zna zapeti što nije dobro kad su reznice u pitanju.

mile
Postovi: 6
Pridružen/a: sub sij 05, 2019 8:59 am
Lokacija: koz.dubica

Re: Reznice i rizomi hmelja p/m

Post Postao/la mile » ned tra 07, 2019 4:01 pm

Prijatelju ima li reznica?ida li si dobio pp.poz!

Avatar
Svarun
Postovi: 329
Pridružen/a: ned lip 14, 2015 1:54 pm
Lokacija: Zadar

Re: Reznice i rizomi hmelja p/m

Post Postao/la Svarun » pon tra 08, 2019 8:56 pm

Reznica ima, neke su tek uzete, neke puštaju korjenje, neke su spremne za slanje. Pošto imam stvarno puno narudžbi trudim se javljati ljudima kako su mi naručivali po redu.

Postoji jedan problem na koji nisam računao...
Naime recimo sad uzmem reznice raznih sorti, neke mi puste korjene za 5-6 dana, neke za 10 a neke za 2 tjedna, tako da ne mogu sa sigurnošću reći što ću u kojem trenutku imati za slanje. Stvar je što nije baš pametno da reznice "čekaju" jednom kad su korjeni spremni za presađivanje.

Uglavnom, kako ste mi slali PM-ove tako vam javljam što imam kad, eto stvarno se nadam da će biti bar pokoja reznica za sve koji ste mi ste javili :pivo:

Odgovori