Inox lonac ~50L

Trebate nesto? Pitajte....

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
smrdi_na_ralon

Inox lonac ~50L

Post Postao/la smrdi_na_ralon » pon vel 27, 2017 7:59 pm

Nakon savjetovanja s iskusnijim pivarima odlučio bacit dedin lonac! Emajl nema zadovoljavajući vijek trajanja, a ovaj je već u ratu otišao k vragu, pa bi rado uzeo Inox.

A s obzirom da sam dosada bio na 30L i čitajući uvidio da svima uglavnom apetiti samo rastu, a i imam svu ostalu opremu baždarenu na 50-ak litara, zainteresiran sam za tu okvirnu količinu!

Dakle, ukoliko imate viška ili znate gdje ima povoljno lonac od 40 do 60L (vidjeh i da su bačve odlična fora - čak i na otvorenom plamenu?) slobodno postajte ili pm-ajte!

Hvala unaprijed na pomoći :D

svabac

Post Postao/la svabac » pon vel 27, 2017 8:20 pm

odakle si? imam ja u slavonskom brodu bacvu, vec otvorenu za kuhanje, i od 50L i od 30L, bas mislim stavit na prodaju. u pet/sub stavim slike.

grga-osijek

Post Postao/la grga-osijek » pon vel 27, 2017 8:50 pm

pa piše :
Ralon koji smrdi ,
Uzmi bačvu 50l (normalno ovisi o cijeni) a ja ću ti pokloniti jedan bakreni IC . Doduše i taj izgleda kao da ga je budala motala. :D
Bolje malo pivo nego veliko hvala

smrdi_na_ralon

Post Postao/la smrdi_na_ralon » uto vel 28, 2017 12:46 am

svabac je napisao/la:odakle si? imam ja u slavonskom brodu bacvu, vec otvorenu za kuhanje, i od 50L i od 30L, bas mislim stavit na prodaju. u pet/sub stavim slike.
U super! Aj baci slike i neku razumnu cijenu i imamo dogovor, ako želiš more i na pm.

grga-osijek je napisao/la: Uzmi bačvu 50l (normalno ovisi o cijeni) a ja ću ti pokloniti jedan bakreni IC . Doduše i taj izgleda kao da ga je budala motala. :D
Wow!? Stvarno lijepa gesta!! To jer sam rekao da mi rođendan uskoro😋 hvala ti puno, možemo o tome kad ću navratiti na tutorovanje😁

smrdi_na_ralon

Post Postao/la smrdi_na_ralon » ned ožu 05, 2017 9:08 pm

Bačva 50L rješena!! Puno hvala svabcu i njegovoj majci što mi donese bačvu na vlak :D

svabac

Post Postao/la svabac » ned ožu 05, 2017 9:54 pm

smrdi_na_ralon je napisao/la:Bačva 50L rješena!! Puno hvala svabcu i njegovoj majci što mi donese bačvu na vlak :D
Sretno s kuhanjem :indianabeer: :indianabeer: :indianabeer: :zivjeli2: :zivjeli2: :zivjeli2:

Odgovori