Stranica: 1/1.
Reverzna osmoza
Postano: pon stu 28, 2022 9:45 am
Postao/la Pemac
Potrebna jedna reverzna osmoza; nova/malo korištena.
Re: Reverzna osmoza
Postano: pon stu 28, 2022 2:30 pm
Postao/la baremarino
Re: Reverzna osmoza
Postano: pon stu 28, 2022 2:33 pm
Postao/la Pemac
Ma prvo da dam priliku da se možda netko riješi polovne pa ću nove gledati...
Re: Reverzna osmoza
Postano: uto stu 29, 2022 7:33 am
Postao/la Poljo
Nekako sumnjam da je netko skuhao pivo s RO vodom, probao i rekao:
netko je napisao/la:Ma ovo mi nije fino, vračam se ja na pipovaču.

Re: Reverzna osmoza
Postano: uto stu 29, 2022 9:26 am
Postao/la Pemac
Haha, e pravario bi se. Bas sam ovdje na forumu ubo polovnu ovu sa linka gore za sitne pare
Inače nije ni za mene, treba kolega za ovlaživač i ženi za peglu pa zato može polovna jer neće raditi 2000l mjesečno da ju bude ubio za par dana, a ako pokazuje 30,40 ppm je ok..