28.10.09. Kvasac

Imate viska slada, hmelja, bacvu ili bilo sto potrebno za pivarstvo... ponudite ostalima...

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
admin
Site Admin
Postovi: 1853
Pridružen/a: čet ožu 08, 2007 11:58 am
Lokacija: Zagreb

28.10.09. Kvasac

Post Postao/la admin » sri lis 28, 2009 12:59 pm

Dakle, nabavio sam jedno veće pakiranje Ale i Lager kvasca. Ale je Windsor a Lager je Diamond.

Prepakirano je po 10g pa ako nekoga zanima zna gdje me može naći. Odjednom možete dobiti max 2x10g da bude za sve...

Andrej

Avatar
TimeOfNine
Postovi: 133
Pridružen/a: sri lis 21, 2009 7:33 pm
Lokacija: Pešćenica, Sisak

Post Postao/la TimeOfNine » sri lis 28, 2009 7:07 pm

Izvrsno! Predobro! :P Sutra te zovem. To će me smiriti dok mi ne dođu ovi od Braupartnera. 8)

Avatar
ŠegrtMarko
Postovi: 203
Pridružen/a: sub lis 10, 2009 12:40 pm
Lokacija: Zagreb/Daruvar

Post Postao/la ŠegrtMarko » sri lis 28, 2009 10:56 pm

Nazovem te sutra, baš frend i ja očajavamo što nema ale kvasca nigdje a bliži nam se fešta na kojoj bi pili domaće :D
Ne znam da li se može rezervirati :roll: ali ako može ja rezerviram 2 ale pakiranja

Miro
Postovi: 10
Pridružen/a: sri lis 07, 2009 8:22 am
Lokacija: Zagreb - Daruvar

Post Postao/la Miro » čet lis 29, 2009 10:51 am

Kako je ovo dobra vijest, sutra pičim za Daruvar gdje bi kuvali za vikend novu turu, planirali smo lager, ali ako se može rezervirati, zamolio bih te da meni i Marku rezerviraš 2 komada ale-a.

P.S.
Danas se nalazimo u Spunku na pivi(beershop ima promotivnu prodaju svog asortimana češkog piva) pa bi se mogli i tamo naći ili se
možemo i sutra naći- kad ti paše?

Avatar
admin
Site Admin
Postovi: 1853
Pridružen/a: čet ožu 08, 2007 11:58 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la admin » pet lis 30, 2009 1:35 am

kasnim na sve no.... opravdanje je tu... zadnja šarža koja je odležala u škrinji je... hmmmm... Zmajska :) ovaj, htio sam reći odlična .... :) (blesavo hihotanje poslije par litara domaće...)

dakle, službeno, adminovo i Nikolino pivo je napokon, nakon preko 5 godina tradicije, dobilo ime: "Zmajsko pivo"!!! etiketa je gotovo pa usaglašena te još samo moramo naći nekoga da nam je otisne na naše nove boce....

sve u svemu... škrinja, tj kontrolirana temperatura vrenja se nakon degustacije popela na znatno višu stepenicu prioriteta po vrijednosti opreme nego što je bila do sada...

kvasca ima za sada pa me cimnite i sve se dogovorimo.... uzdravlje svima (i dalje blesavo hihotanje... :)

živjeli!!!

Avatar
Ferdo
Postovi: 2382
Pridružen/a: sub lis 18, 2008 7:31 am

Post Postao/la Ferdo » pet lis 30, 2009 2:14 pm

admin je napisao/la:kasnim na sve no.... opravdanje je tu... zadnja šarža koja je odležala u škrinji je... hmmmm... Zmajska :) ovaj, htio sam reći odlična .... :) (blesavo hihotanje poslije par litara domaće...)

dakle, službeno, adminovo i Nikolino pivo je napokon, nakon preko 5 godina tradicije, dobilo ime: "Zmajsko pivo"!!! etiketa je gotovo pa usaglašena te još samo moramo naći nekoga da nam je otisne na naše nove boce....

sve u svemu... škrinja, tj kontrolirana temperatura vrenja se nakon degustacije popela na znatno višu stepenicu prioriteta po vrijednosti opreme nego što je bila do sada...

kvasca ima za sada pa me cimnite i sve se dogovorimo.... uzdravlje svima (i dalje blesavo hihotanje... :)

živjeli!!!
O da, znam kako ti je.
Živio!

Odgovori