St' Peters Honey Porter

... probali ste egzotično pivo? Pohvalite se... Pošaljite etiketu

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
Beca
Postovi: 487
Pridružen/a: uto srp 27, 2010 9:53 am
Lokacija: Virovitica

St' Peters Honey Porter

Post Postao/la Beca » sub stu 27, 2010 8:31 am

Pa pivo nije loše ali se poprilično osijeti araoma meda koja je ako je vjerovat deklaraciji umjetna. Sve u svemu nije nešto posebno. Ako netko zeli probat ima ga u intersparu.
Nemaš dopuštenje za pregledavanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.

Avatar
Beca
Postovi: 487
Pridružen/a: uto srp 27, 2010 9:53 am
Lokacija: Virovitica

Post Postao/la Beca » sub stu 27, 2010 9:45 pm

Zaboravio sam reći da je to pšenično

Avatar
tinl
Postovi: 1719
Pridružen/a: sri vel 13, 2013 8:02 pm
Lokacija: požega

Post Postao/la tinl » ned svi 12, 2013 8:48 pm

ja pio danas i malo je nekakvo tulavo, da nisam pročitao nikad nebih rekao da ima pšeničnog slada , preumjetna aroma meda i preslabo tijelo, dobro gorko, ali rijetko skroz, pjena slabašna i kratkotrajna... na kraju kad sam klepio bocu moram priznati da sam ipak otvorio i drugu i mogao bi se navič na t al mislim da najviše zbog jake gorčine koja mi je pasala. toliko gorčine nema niti u jednom drugom kupovnom pivu koje sam do sada probao.. ne vrijedi 15kn..
in fermantation we trust

Avatar
vatre
Postovi: 231
Pridružen/a: uto tra 16, 2013 10:07 am
Lokacija: bjelovar

Post Postao/la vatre » pon svi 13, 2013 8:09 am

Ima ga sad i u Kauflandu, zajedno s njihovim neusporedivo boljim "Organic Best Bitterom" (a imaju sad i sve boje O'Hare, uključujući sve popularniju zelenu).

Što se samog Honey Portera tiče, meni jedno od njihovih gorih piva. Moj dojam je da se nešto "medno" osjeti na jeziku, ali aroma je ubitačna, nekakva čudna i umjetna, vuče na one nekakve bombone za čišćenje grla ili tako nešto (Islandski lišaj?). Ne kužim što su s tim htjeli postići.
fermentacija = civilizacija

Odgovori