BeerShop

... koje koristite i gdje ih nabaviti

Moderatori/ce: Poljo,sharkyboy

Odgovori
Avatar
Ptoof
Postovi: 68
Pridružen/a: sub vel 04, 2012 8:48 pm
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la Ptoof » sub lis 19, 2013 7:30 am

Alivio je napisao/la:Izgleda da naša trgovina lagano tone ka dnu ..
Ponuda se jako smanjila ..
Nadam se da griješim ..
pricao sam s pufom I kaze da ce doci dosta americkih hmeljeva. takoder kaze da ce im i cijena biti paprena zbog lose berbe ove sezone.

Avatar
Artanis
Postovi: 631
Pridružen/a: pet ruj 16, 2011 10:14 pm
Lokacija: Požega

Post Postao/la Artanis » sub lis 19, 2013 10:15 am

Ptoof je napisao/la:
Alivio je napisao/la:Izgleda da naša trgovina lagano tone ka dnu ..
Ponuda se jako smanjila ..
Nadam se da griješim ..
pricao sam s pufom I kaze da ce doci dosta americkih hmeljeva. takoder kaze da ce im i cijena biti paprena zbog lose berbe ove sezone.
A ništa, pravit ćemo piva sa dobrim europskim hmeljevima. Što im fali?

Osim onih koji imaju domaći amerikanski hmelj u vrtu.

pervan1
Postovi: 37
Pridružen/a: čet lis 03, 2013 12:48 pm
Lokacija: Virovitica

Post Postao/la pervan1 » ned lis 20, 2013 8:35 pm

bio sam kod čovijeka u četvrtak,navigirao me telefonom do dučana i kupio sve što sam trebao.uvjek se javio na telefon od prve a zvao sam ga jedno pet puta.

Oseloth
Postovi: 147
Pridružen/a: pet ruj 27, 2013 10:13 am
Lokacija: SB-OS

Post Postao/la Oseloth » sri stu 06, 2013 8:36 am

Poslao online narudžbu prije dva dana a i mail da potvrdim sve ako sistem ne radi još kako treba. Nisam dobio ni odgovor niti račun ni ništa a planirao kuhati u subotu. E ovako ništa od toga. Dakle stvarno razmišljam o otvaranju svog shopa za sirovine. Dobavljače sam već kontaktirao svi jedva čekaju proširiti se. Možda i koji kit nabaviti i držati posuđe i alate i sve te dodatne stvari.

Avatar
mali badem
Postovi: 3310
Pridružen/a: sub srp 02, 2011 4:09 pm
Lokacija: zagreb-južni

Post Postao/la mali badem » sri stu 06, 2013 8:53 am

a tlf ?? nazovi ga telefonom . ak zuji okolo radi dostava , ne čita emajlove ,cca !
Zadnja izmjena: mali badem, dana/u sri stu 06, 2013 9:07 am, ukupno mijenjano 1 put.

Oseloth
Postovi: 147
Pridružen/a: pet ruj 27, 2013 10:13 am
Lokacija: SB-OS

Post Postao/la Oseloth » sri stu 06, 2013 9:04 am

tlf? telefon? Neću, zato postoji online shop

Avatar
ja_jesam
Postovi: 388
Pridružen/a: uto ruj 20, 2011 8:36 am
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la ja_jesam » sri stu 06, 2013 9:06 am

ja s pufom nisam nikad imo problema, tj. bitnijih problema, neka kašnjenja i takve stvari su bile i sa moje i sa njegove strane. jedini problemi su koje tu vidim da su drugi imali. nekad i ne radim narudžbu nego ga samo zovnem i ondak se dogovorim oko sirovina. možda si tako mogo probat.
što se tiče dućana činjenica jest da recimo srbija ima puno bolju ponudu u svom dućanu nego mi i imaju svu opremu. tak da kad bi neko reko hoću kuhat svoje prvo pivo, tam ga pošalješ i sve si nabavi po normalnoj cijeni. nije da mi nemamo dućana za sve to, al opet, sve na jednom mjestu je uvijek bolje, plus stručno vodstvo prilikom kupnje.
osim toga kad pogledaš cijene okolo po evropi vidiš da je puf jako jeftin. tako da bi moro bit dobra konkurencija da bi se kod tebe kupovalo. no, vjerujem da se to može i da bi bilo zdravo za domaće pivare i podržavam tu ideju, pače :).
dobar primjer je i Svijet piva, koji je posto konkurencija Magic beer roomu il kak se zove preduzeće. oni su došli nedavno i sad ih imaš po masu birceva za koje je ove bolio kurac jer su bili jedini u Hrvatskoj. kad stvoriš konkurenciju svi se počnu trudit i nama bude bolje :).

Oseloth
Postovi: 147
Pridružen/a: pet ruj 27, 2013 10:13 am
Lokacija: SB-OS

Post Postao/la Oseloth » sri stu 06, 2013 9:17 am

Konkurencija je uvijek dobra stvar. Još smo sad in Europa tako da sve stigne bez pol muke. Budem ozbiljno o tome razmislio.

Avatar
Don Genovese
Postovi: 2768
Pridružen/a: čet ožu 03, 2011 11:12 am
Lokacija: Kutina

Post Postao/la Don Genovese » sri stu 06, 2013 9:38 am

Oseloth je napisao/la:... Dakle stvarno razmišljam o otvaranju svog shopa za sirovine. Dobavljače sam već kontaktirao svi jedva čekaju proširiti se. Možda i koji kit nabaviti i držati posuđe i alate i sve te dodatne stvari.
Kupcima zdrava konkurencija nikad nije smetala.

:zivjeli2:
Sreće na vreće, pivu na nepce i ne buš trebal ni zubotrebce ... Vito.

Avatar
buky1
Postovi: 1543
Pridružen/a: čet srp 16, 2009 7:48 am
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la buky1 » sri stu 06, 2013 9:47 am

Ja sam nekidan nazvao pufa, dogovorio da cu mu poslat narudzbu preko neta i sutradan pokupiti. Tako je i bilo, bez ikakvih problema

Avatar
tinl
Postovi: 1719
Pridružen/a: sri vel 13, 2013 8:02 pm
Lokacija: požega

Post Postao/la tinl » sri stu 06, 2013 9:52 am

danas šalje predračune za dostavu koje narudžbe ima
in fermantation we trust

Avatar
t32
Postovi: 373
Pridružen/a: čet lis 18, 2012 12:51 pm
Lokacija: Đakovo

Post Postao/la t32 » sri stu 06, 2013 11:06 am

Jel zna netko kad ce puf dobiti americke hmeljeve sto se govorilo po forumu? Gladan sam.

Isto pufu pohvale. Ja nikad problema nisam imao. Drugi mozda jesu u to ne ulazim,ali osobno sam zadovoljan

Giga
Postovi: 233
Pridružen/a: pet lis 11, 2013 9:58 pm
Lokacija: Moslavina

Post Postao/la Giga » sri stu 06, 2013 6:55 pm

tinl je napisao/la:danas šalje predračune za dostavu koje narudžbe ima
...danas jos nije proslo, ali ni ja nisam dobio...

Oseloth
Postovi: 147
Pridružen/a: pet ruj 27, 2013 10:13 am
Lokacija: SB-OS

Post Postao/la Oseloth » sri stu 06, 2013 10:38 pm

Ovo mi je prva narudžba i pravo da vam kažem nisam happy. Ubi mi veselje komplet.

Avatar
babangida
Postovi: 976
Pridružen/a: uto kol 23, 2011 4:23 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la babangida » čet stu 07, 2013 12:30 am

Ako ti otvoris shop sa sirovinama usred Vinogorja, kolko ces mjesecno dat sirovina meni, bukyju i Aliviju da ti radnju ne zapalimo i kokosi ne silujemo??
Dvije litre na dan, doktor iz kuce van!!

Odgovori