Prvo da se osvrnem na svoj nick...
Kad sam razmišljao kako se registrirati na forum o pivarstvu, nick se nametnuo sam od sebe. Nekad u nekom razredu osnovne škole pročitao sam knjigu Galeb Jonathan Livingston. Upravo kad sam prvi put (i drugi, i treći i stoti put) na glas rekao da ću kuhati domaće pivo uglavnom je bila reakcija u najmanju ruku kao da sam rekao da bolujem od teške zarazne bolesti.
Nešto kao prijatelj pivar Pedro
http://www.pivarstvo.info/forum/viewtop ... sc&start=0
Samo ukratko, ako netko nije pročitao tu knjigu, radi se o galebu (ptici, da ne pomisli netko da se radi o dalmatincu )
Upravo tako nekako se osjećam, kad se pohvališ da kuhaš pivu.
Da ne bi bilo sve tako crno, ima i pozitivnih reakcija i ljudi
Da bude jednostavnije na forumu, zovite me jl (kao jennifer lopez
Taman kad sam htel nekaj napisati i o kuhanju, moram nekaj iti delat...
Pišem uskoro, čim najdem cajta
Pivili!





